Stranica 25 od 26 PrvaPrva ... 1523242526 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 601 do 625 od 636

Tema: Alfa GT

  1. #601
    Aero
    Guest
    Kaj nije taj motor po konstrukciji V6 sa uskim kutom između blokova, koji korjene vuče iz VR6 2,8 i Golfa III? Ako se dobro sjećam kut je bio 15 stupnjeva i koristio je jednu glavu za oba bloka.

  2. #602
    INTERCEPTOR
    Guest
    Pa i ovaj koristi jednu glavu za oba bloka. Motori su po konstrukciji isti.
    Svi poprečno ugrađeni tzv. V motori u VAG-u su VR6 ili VR5.

  3. #603
    INTERCEPTOR
    Guest
    U nekim modelima su uzdužno ugrađeni ti 3,2 VR6, npr. phaeton, cayenne, tuareg...

  4. #604
    Aero
    Guest
    Aha.

  5. #605
    mara1
    Guest
    meni jedna stvar nije jasna. zasto niti jedan auto iz VW koncerna ne bi mogao biti prvi?
    i zasto niti jedan njemacki auto ne moze biti ispred iz konkurencije?
    nemam se namjeru svadjati ali taj motor do 200km/h ide za puno manje sekundi nego ste vi navodili. ali taj podatak nije tocan jer su talijani iza. ako bi bili ispred bilo bi ok. po kojoj logici?
    to sto je auto star 5 godina ne znaci da ne moze biti bolji. primjer je alfa156

  6. #606
    Aero
    Guest
    Može, ali mora biti bolji od ostalih...

  7. #607
    INTERCEPTOR
    Guest
    156 GTA

    0 - 40 Km/h 2 s
    0 - 60 Km/h 3 s
    0 - 80 Km/h 4,5 s
    0 - 100 Km/h 6,3 s
    0 - 120 Km/h 8,4 s
    0 - 140 Km/h 10,6 s
    0 - 160 Km/h 14,4 s
    0 - 180 Km/h 18,3 s
    0 - 200 Km/h 21,9 s

    Golf R32

    Beschleunigung

    0 - 40 Km/h 1,6 s
    0 - 60 Km/h 3,3 s
    0 - 80 Km/h 4,8 s
    0 - 100 Km/h 7,1 s
    0 - 120 Km/h 9,6 s
    0 - 140 Km/h 13,1 s
    0 - 160 Km/h 16,6 s
    0 - 180 Km/h 21,9 s
    0 - 200 Km/h 27,8 s

    Evo kako idu do 200 km/h Alfa 3,2 V6 i VW 3,2 VR6.






  8. #608
    mara1
    Guest
    ma gle meni je svejedno koji je od ta 2 brzi. mene smeta sto cim je svabo brzi vi kazete da taj test nije dobar. po cemu je onda ovaj ispravan? gdje ti je dokaz? ja mogu napisati suprotno. i tko je onda u pravu?

  9. #609
    Aero
    Guest
    Golf bolje krene, i to zbog 4X4, a dalje GTA dere...

  10. #610
    Cezy
    Guest
    Hondo stima,sa TT-om se ginulo. Jel su slozili set up da auto tendencira na oversteer,nesto slicno kao i jedan francuski GTI sa kraja 80-tih. A takvo ponasanje je kobno za manje spretne vozace. Nakon toga je audi promjenio zadnji ovjes i stavio seriski spoiler,da stabilizira zadnji kraj.Ja bi najrade 350z od svih tih koji su bili u testu. I kaj se uzbudujete,pa znate da se u takvim testovima boduje svaki drek.Porez,servisni intervali,gubitak vrijednosti,etc..


  11. #611
    piquet
    Guest
    kupio sam baš auto bild sa tim testom.
    kao i uvijek živcira tendenciozno ocjenjivanje i to tako da alfa bude zadnja, a vw prvi.
    i neka je tt bolji od alfe ali da ono govno od crossvatre bude isto ocjenjeno kao i alfa, a to je u biti preobučeni mercedes iz 94. je smiješno.
    u auto blicu nisu prenesli ocjene iz auto bilda ali zanimljivo je da je alfa za prtljažnik dobila 1 ili 2 boda više, a ima od nekih i 50% veći, dok je za krug okretanja dobila 5-6 bodova manje, a ima u prosjeku 10% veći krug o.

  12. #612
    turbo-limac
    Guest
    problem s TTom nije bio oversteer na abgasu kao kod 205 GTI vec kaj se pri velikim brzinama pojavio negativni pritisak na straznju osovinu (lift...) i onda je auto odletil s ceste.....

  13. #613
    Dr. Strangelove
    Guest
    iliti nedostatak downforcea...

  14. #614
    Cezy
    Guest
    Downforce kod civilnih autiu mozes zaboravit,oni svi imaju Upforce.

    Kako god bilo te probleme su navodno odklonuli.


  15. #615
    Dr. Strangelove
    Guest
    ..da zaljepili su onaj mali spojler na gepek koji to rješava...ali navodno u eventualno lakšoj saobraćajki...on otpada i limar ti ga nemre vratit... moraš valjda u tvornicu da ti ga zeljepe ponovo...

  16. #616
    piquet
    Guest
    nema veze. mađarska je blizu.

  17. #617
    Cucoljub
    Guest
    Pozdravljam Dom-Doma i postavljam pitanje: imaš li više cuci sad od kad imaš GTA? I fukaš li više? Ti cucike daju više? Ako je - ja bi si kupil jednu! :smile25:

  18. #618
    Dom-Dom
    Guest
    Ovaj čučoljub bi mogel biti Sepra.To su preteška pitanja za jednog velečasnog.Dođi u moju župu na ispovjed , pa ti budem pomogao.

  19. #619
    doc
    Guest
    Bila je vec ta rasprava na Alfinoj temi. Jer taj test je pred jedno mjesec dana bio na www.autobild.de

    Uglavnom, GTV je konkurent TT-u, a ne GT. Gt je klasa sa bmw 3 coupe, 406 cuope itd.

    Kolko sam prolistao auto blid vidio sam da je GT ipak bolje prosla od Crosfire, a u orginalnom testu je i Crosfire bolje ocjenjen!

    U svakom slučaju te njemačke testove doživljam ko američke filmove o vijetnamskom ratu...

  20. #620
    INTERCEPTOR
    Guest
    Doc ta usporedba ti ne stoji budući da ti filmovi kao i svi ratni filmovi uopće najviše nastoje prikazati besmislenost ratovanja.

  21. #621
    doc
    Guest
    pa tako su i testovi u auto blidu besmisleni.
    malo maste ceptore... )

  22. #622
    -164-
    Guest
    potpuno se slažem s docom da GT nije u toj klasi već je u klasi sa Bmw 3 Ci, Pug 406Coupe, Mercedes CLK,itd, a u klasi sa TT & co je Alfa GTV koja sa 3.2 motorom ide za 6.2 do 100 i ne staje do 255km/h, a ima i tvrđi ovjes...


  23. #623
    Ing
    Guest
    Bio na probi, motor je 1.9 jtd 150 ps-a, ide jako dobro, volam je još direktniji nek kod 156, puno lakše lovi okretaje, malo je neelastičniji od 2.4, auto je puno vodljiviji i puuupo bolje koči.
    Čekam model sa 2.4 motorom, 210 ps-a i Q4.
    Da zaboravih crvena boja joj jako dobro stoji.

  24. #624
    Dom Dom unlog.
    Guest
    Ing, nakon svih ××××××, auto nije otkupio Autocommerce koji je davao 14500eura za auto ( i tom sa Leggerama!!!) , nego ACM iz Radničke za 16000 eura sa Alfinim 15 cola kotačima.

    Ako bude sve po planu , sutra oko 12 sati idem u Rijeku po Alfu.

  25. #625
    piquet
    Guest
    Čekam model sa 2.4 motorom, 210 ps-a i Q4.

    to bi bio i moj izbor + selespeed!

Slične teme

  1. Alfa 33 1,7ie
    By Kas in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 11-05-2003, 13:31

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •