Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 149

Tema: Mazda 3

  1. #1
    B.S.gost
    Guest
    Pohvaljujem mazdine prodavače.Iako već 2 godine vozim Peugeot 307, namjeravam ga nakon isteka leasinga promijeniti za rečenu Mazdu. Dečki imaju cijene modela ( mene zanima 1.6 TE) , a najavljuju sredinom 10. mj i probne vožnje.Čak i cijena od 128.000 kn ili 17.000 EUR nije pretjerana za ono što se nudi u ovoj verziji.Čini mi se da će ovaj model kod racionalnih vozača srednjih godina imati dobru klijentelu.

  2. #2
    mc
    Guest
    Prijatelju, mene isto zanima spomenuta Mazda. Ima li ova za 17.000 uraca klimu u paketu? Da li znas ili mozes saznati koliki ce prtljaznik imati "f" varijanta?
    U principu bi trebao neki manji karavancic (Corolla Wagon, Megane Grandtour) ili manji monovolumen (Megane Scenic, Mazda Premacy), ali bi se odrekao koje litre prtljaznika u slucaju ove Mazde...

  3. #3
    B.S.gost
    Guest
    Ovaj model TE 1.6 ima automatsku klimu,ABS ESB kompletnu struju , radio CD, grijane retrovizore i još puno toga. Ako si čitao novi Autoblic, tamo spominju prtljažnik od 300l što mi se čini malo za tu klasu i dužinu od 4.44 , te širinu od 1.75 .Mene isto samo muči prtljažnik, a sve ostalo je sigurno dobro. Proizvodi se u Japanu.

  4. #4
    mc
    Guest
    Shit, ocekivao sam ipak vecu litrazu za tako izrazenu guzicu - to ne bu islo u mom slucaju... Inace, super oprema za tu lovu...
    Sedanka mi je jos ljepsa. Imam neke slike s IAA Frankfurt i bas mi je simpa.

  5. #5
    3fan
    Guest
    Daj postaj te slike, mc!!!

  6. #6
    3fan
    Guest
    I ostali, ko ima dobre fotke, ali fotke oficijelnog modela, ne one koncepte ... postajte!

  7. #7
    R-18
    Guest
    Za te novce dobite Golfa 5 , s istim paketom oreme.

    Nekim čudom volkswagen je za istu cijenu počeo stavljati puno više opreme .

    Dobro, neki su alergični na golfa , ali barem ima veči prtljažnik za oko 100 litara.

    Provjerite cijene na netu.

    Nova petica ima jako velik izbor tuninga, pa ko voli nek izvoli.

    Mazda 3 mi je lijepša izvana , ali golf je iz nutra bomba.

    Zato dajem malu prednost Golfu.
    Ipak je mazda 3 u "Golf" klasi

  8. #8
    VR6
    Guest
    Golf GTI...

  9. #9
    INTERCEPTOR
    Guest
    Za tu cjenu u njmačkoj dobiješ golf 5 1.4 75 ks sa najšturijom opremom koja postoji. Znači kod nas će biti još više.

  10. #10
    B.S.gost
    Guest
    U , recimo usporedbi s Peugeotom 1.6 XT koji košta 17.000EUR , Mazda 3 ima neke stvari više, a i noviji je model.Sve ovisi o tome što tko traži, iako je Peugeot 307 postavio nove granice u toj klasi, pa i tom " famoznom " Golfu,po mom mišljenju preskupom u usporedbi sa konkurencijom u toj klasi. Tu se ne smije zaboraviti i nova Astra koja je velika kopija 307 , pogotovo stražnji dio.

  11. #11
    600
    Guest
    Zato bi ja fino kupil Stilača sa Dynamic opremom za 16.000 ojra i bio sretan ko prase!

  12. #12
    fss
    Guest
    E j*bo te golf! Jel te pitao neko za golfa????!!!?
    Dajte stvarno neku oficijelnu fotku.

  13. #13
    VR6
    Guest
    Sada je konkurencija u toj klasi stvarno opasna, nijanse bi odlucile...

  14. #14
    Girrari
    Guest
    Slažem se VR6.<br><hr><font color="blue">Burekman ****</font>

  15. #15
    Bmw Touring
    Guest
    evo slike od Mazde 3 sport

  16. #16
    Bmw Touring
    Guest

  17. #17
    Bmw Touring
    Guest
    limuzina

  18. #18
    Bmw Touring
    Guest
    Mazda3 Sport

  19. #19
    Bmw Touring
    Guest

  20. #20
    Bmw Touring
    Guest

  21. #21
    _Stevo
    Guest
    Kaj nema nijedna slika sa 3-oja vrata?<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

  22. #22
    Bmw Touring
    Guest
    al ima sa troja vrata? ××××ga nemogu nac sad.Pokusaj ti

  23. #23
    mc
    Guest
    Stevo, koji ti je mail da ti posaljem slike Mazde 3 s IAA, da ih postas?

  24. #24
    Ajde, Stevo ...
    Guest
    ... cekamo te svi!

  25. #25
    _Stevo
    Guest
    klun@net.hr

    Sam ti čekaj...<br><hr><font face="Impact" color="blue">forT escorD 1.3 kaRaFun, varijacija blue boje --- comMinG thIs fAll....bE CaRfeuL!!</font>

Slične teme

  1. Mazda 3
    By Harold in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 30-09-2004, 08:12
  2. Mazda 6 MPS
    By GT in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 40
    Posljednji post: 26-09-2004, 18:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •