Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: Jeli istina da se Toyote ne kvare ???

  1. #1
    STOLE
    Guest
    Mnogo puta sam pročitao i čuo od vlasnika Toyota automobila da kad jednom kupiš Toyotu sljedečih 10 godina nećeš vidjeti automehaničara!Navodno su čak kvalitetnije od Mercedesa u mehanici i pouzdanosti i to počevši od maloga Yarisa.
    Jeli istin da su Toyote neuništive i vrhunske trajnosti i pouzdanosti.Znam da je ovaj Yaris najsigurniji auto u klasi a mehanika mu je navodni u razini Mercedesa.

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    brijem da nije najsigurniji u klasi... ima četiri zvjezdice ko i većina konkurenata... znači svi su tu negdje... a mehaničari vele da im je mehanika ko "švicarski sat"..

  3. #3
    Dr. Strangelove
    Guest
    ... znači ful komplicirana i ful kvalitetna...

  4. #4
    Dr. Strangelove
    Guest
    ... oće više ti Argentinci gol zabit...

  5. #5
    rale
    Guest
    mislim da su toyote fakat neunistive,uz redovno odrzavanje
    malo im je dizajn preobican(bar ovi modeli za evropu)

    jedino ne znam sad kad ce se radit u evropi da li ce to kaj pogorsati

    inace i na svim ispitivanjima su najpouzdaniji(racunajuci i lexus)

  6. #6
    Čale
    Guest
    Toyota Yaris je zakon!!!Neznam samo za auto djelove,dali su nabavljivi.Ali koliko sam upoznat Toyote se ne kvare!!!

  7. #7
    cuore sportivo
    Guest
    ne kvare se nego kad uzmes novu ti staklo ne radi kako treba,svo tese jedna strana ide brze od druge gore,tjesne su unutra,jeftina plastika,govorim za yarisa,dok je rav 4 nijansu bolji ali duplo skuplji pa i mora bit,masine su neunistive a drugo jeftino plastika i masu stvari koje smetJU, a od sudara se yaris nevjerojatno raspadne koda je od kartona,pre njezni auti ,polo,punto puno cvrsce djeluju nego mali yaris,samo je dizajn jako privlacan

  8. #8
    Girrari
    Guest
    Ma ni dizajn na Yarisu mi nije nešto. Ona maska izgleda kao da su razrezali nj od vešmašine.

  9. #9
    Čale
    Guest
    Nije točno.Klikni gore na vodić zatim na Toyota pa Yaris.Piše najsigurniji auto u klasi! Kao i najprostraniji u klasi.Visok je, čak viši od Punta i prostran kao da se voziš u Volvu samo je kratak.

  10. #10
    rale
    Guest
    malo slika za ljubitelje japanaca


    mozda se nekom ne svida dizajn,ali u svakom slucaju nije "dosadan"

    vidio sam je uzivo,meni izgleda dobro
    bila je automatic sa "tiptronic" mjenjacem na volanu

    znam da je masina 1.8 sa 140 i 190 ks



  11. #11
    rale
    Guest
    [IMG]

  12. #12
    rale
    Guest
    [IMG]

  13. #13
    rale
    Guest
    [IMG]

  14. #14
    mytbyte
    Guest
    cuore sportivo,

    ti si kao vidio i druge aute kak izgledaju i drze se nakon sudara pa mozes tvrditi da se yaris "rasklima" al ficek recimo ostane cvrst i postojan...ajde molim te...a kaj, plastika u puntu je nesto bolja? pa to je ta klasa, sva je plasticna, samo je eventualno polo nesto bolji, al je zato skuplji. Ostali nedostaci...svaki auto ih ima, samo je pitanje boli li te ××××× za takve sitnice ili te to jako ××××...prozori se ne zatvaraju istom brzinom? Uuuu ××××te nesrece...to da si kupio mercedesa jos bih shvatio al ovako...
    Mjesta za putnike u yarisu ima osjetno vise nego u Puntu, o cliju da ne i govorimo! Al yaris je GRADSKI auto, namjerno je kratak da ga mozes lako parkirati, al ima sasvim dosta gepeka za svakodnevnu upotrebu. Sto se tice crash testova, ako netko ne zna oni se racunaju u bodovima a zvjezdice su samo za narod, kao neka granica. Dakle, Yaris je dobrano presao granicu od 4 zv. dok ju je neki drugi jedva presao - zato je najsigurniji u klasi.
    ISTINA JE SLIJEDECA: TOYOTE SE N A J M A NJ E KVARE prema vecini statistika! Ali ti kvarovi dolaze tek nakon deset godina raubanja i (ili) neredovitog odrzavanja. Eto.

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Mytbyte, mogu prihvatiti to kaj veliš da su Yarisi kvalitetniji od Punta i da se manje kvare; naime, nisam vozio Yarisa toliko dugo da mogu ustanoviti koliko je kvalitetan (a znam da Punto je, naravno u okvirima klase; nije BMW ili Meca).
    Ono što ti zamjeram je izjava o veličini Yarisa. Kada sam kupovao svoj auto detaljno sam ispregledao i izvozao valjda sve u klasi (Punta, Clia, 206-icu, Yarisa, starog Pola i Fabiu). Mogu ti samo reći da Yaris uz Clia nudi daleko najmanje mjesta. Punto je prema njemu dnevni boravak, a da ne govorim o nekakvoj Fabiji!

  16. #16
    Calibra Zender
    Guest
    Rale, zaboravi slike s Geocities. Ne ide pa ne ide! Rađe daj URL pa nek ljudi sami otvaraju.

  17. #17
    sajonara
    Guest
    mybite JEBALA TE USRANA TOYOTA; NEMOGU TE VIŠE SLUŠATI I ČITATI
    ZA DESET GODINA BITI ČE USRANI BEZLIČNI JAPANAC ZA KOJI NI NEČEŠ ZNATI KADA SE TOČNO PROIZVODIO; A RUKU REŽEM DA SE ZA DVIJE TRI GODINE NA TRŽIŠTU BUDE NALAZILO DESETAK TOYOTI IZ AUSTRIJE, BELGIJE I TO U POLA CIJENE JER NITKO NEĆE BEZLIČNO POUZDANO JAPANSKO ČUDO !
    NIJE OVO AMERIKA !!!
    OVDJE VLADAJU BOSANSKE PREDRASUDE : ŠVABO JE ŠVABO PA MAKAR BIO I TRULI OPEL !!!!

  18. #18
    Noriaki Kasai
    Guest

    Ja samo toyotu vozim i nisam se za××××.

    ) )

  19. #19
    mytbyte
    Guest
    sajonara,

    Vidjet ces tko je bezlican kad stavim body kit! Bezlicna je samo ljudima poput tebe koji nikada nisu sjeli za njezin upravljac! Osim toga, ovo je topic o toyoti i ×××× mi se je li tebi dosta ili nije moje spike o toyotama! Govorit cu ono sto mislim i to ISKLJUCIVO o toyotama! I to iz prve ruke a ne ko neki koji govore o autima u koje nikad nisu sjeli!

    Girrari,

    Zakaj mi zamjeras ono sto sam rekao o prostornosti Yarisa? Meni se ucinio prostranijim sprijeda od Punta (nekako se lakse dise, nije tak nagruvano). Al cijenim tvoje misljenje da je tebi skucen, jer ga vozis svaki dan, ja ne mogu govoriti kako je u svakodnevnoj upotrebi JER GA NEMAM! Halo, sajonara )

  20. #20
    mybyte
    Guest
    ADACova statistika o kvaliteti auta (sto manje cifre to bolje) :

    1. Mazda 9,7
    2. Toyota 15,7
    3. Suzuki 17,3
    4. Honda 18,2
    5. Audi 19,3
    6. Subaru 20,6
    7. Mitsubishi 22,9
    8. BMW 24,8
    9. Volkswagen 25,6
    10. Mercedes 26,3
    11. Opel 26,9
    12. Nissan 27,9
    13. Seat 27,9
    14. Daihatsu 28,0
    15. Porsche 30,0
    16. Peugeot 32,1
    17. Skoda 32,2
    18. Citroen 33,8
    19. Ford 36,0
    20. Hyundai 37,4
    21. Kia 37,6
    22. Jaguar 45,3
    23. Fiat 49,9
    24. Renault 50,6
    25. Daewoo 50,7
    26. Lancia 54,4
    27. Volvo 55,2
    28. Alfa Romeo 64,6
    29. Rover 73,0
    30. Chrysler 75,0
    31. Saab 103,0

    Da li ste dosli do nekog zakljucka ?
    Japanese rules !!!

  21. #21
    mytbyte
    Guest
    Girrari,

    lapsus, ti nemas Yarisa, jel tako? )

  22. #22
    mytbyte
    Guest
    sorry, Girrari,

    ti vjerojatno nemas Yarisa nego Punta? )

  23. #23
    cuore sportivo
    Guest
    ma sta govoris o prostranosti,u yarisa nemozes stavit u bunker gajbu pive a da ne pomaknes zasnji sic,a ako ga pomaknes nema sanse da neko iza sjedne,dok su taljani u tom pogledu daleko bolji,iza ima vise mjesta jedan puto nego golf iv koji je klasu vise,u puntu se ti vozis ko covjek,ljep je sta se tice svega,ljepa oprema za takav auto,ali da ja moram kacavidu stavljat u staklo da ne pada na novom autu.i nije bas neka preporuka od auta(i to je padalo prije nego sta je bil razbijen),do za toyotu rav 4 mogu reci da sam zadovoljan opcenito sa svime,ljepo ide,ma skroz je ok!

  24. #24
    mytbyte
    Guest
    cuore sportivo,

    govorio sam o prostoru za putnike, ne o gepeku kod Yarisa, al dobro, Yaris je kraci od Punta ali i to sam elaborirao zasto. Japovi su ocigledno zakljucili da je lakse sparkati 3,6 m nego 3,85m, sto ne znaci da su bili u pravu.
    Drugo: kaj ti to skupljas toyote, te yaris, te RAV4, da nemas i Celicu i MR2 negdje pride?

  25. #25
    mytbyte
    Guest
    cuore sportivo,

    govorio sam o prostoru za putnike, ne o gepeku kod Yarisa, al dobro, Yaris je kraci od Punta ali i to sam elaborirao zasto. Japovi su ocigledno zakljucili da je lakse sparkati 3,6 m nego 3,85m, sto ne znaci da su bili u pravu.
    Drugo: kaj ti to skupljas toyote, te yaris, te RAV4, da nemas i Celicu i MR2 negdje pride?

Slične teme

  1. Jeli istina...
    By Ing in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 24-08-2004, 13:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •