Stranica 8 od 8 PrvaPrva ... 678
Prikazujem rezultate 176 do 198 od 198

Tema: Turbo Paljo Massacre revival

  1. #176
    Rossonero
    Guest
    Joj ne znam vise nis MC. Skroz sam se izgubil. Rado bi R, a opet bi nekaj luksuznije. Ni sam vise nis ne znam. Lutam.
    Ali da treba neko CS-ovcima pokazat kak stoje stvari, bome trebam. Jel Sule?! <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  2. #177
    mc
    Guest
    Koje su alternative? Kakva je problematika? Nisam u toku - jesi vec pisao negdje o tome?
    Type-R je po mojim nekim mjerilima savrseni auto. Zabavan za voziti - pravi sportas, ne preskup i sto je najvaznije jeftin za odrzavanje - malo trosi, neveliki motor, pouzdan i kvalitetan, voli da ga se maltretira. S njim imas sportasa koji te kosta samo malkice vise od nekog "normalnog" auta. <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  3. #178
    Mario Haas
    Guest
    He, pa nije baš ni jeftin, MC.

  4. #179
    mc
    Guest
    Ok, ispravnije bi bilo reci da je cijena negdje u sredini izmedju RS/RC-a i GTA. S tim da su troskovi odrzavanja, registracije i anja isti kao i za ovaj jeftiniji dvojac, a osjetno manji od GTA. Uz to su najbolje sanse da ce se manje kvariti od sva tri navedena. Po meni je to nekakav optimum...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  5. #180
    Rossonero
    Guest
    Ma nije R vise tak skup. 2 godine star ide za nekih 17 hiljki bez problema. Ne bi se cudil da ide i ispod toga. I sto posto se slazem s tim kaj si napisal. Mozda bi moral otic i probat taj auto, a ne napamet donosit zakljucke.

    Kaj se desilo? Puklo me nekaj i sad vise nis ne znam. Pukle me malo i ove kazne (do Osijeka i Graza sam se vozil ko po jajima, stalno s okom na brzinomjeru), pa neka zelja za barem mrvicu luksuza i komocije. Ni sam vise nis ne znam. Malo me frka uzet R-a jer mi se cini da je presurov za jedini auto slijedecih 5 godina. A godisnje ruknem jedno 25 hiljki i htel bi nekaj kaj ne izbija plombe na nasim cestama.

    Tak da su se pocele vrtjeti razne kombinacije. 320 Ci bi rijesil sve dileme i dal sve kaj hocu, ali je preskup. Kad bi bilo srece nabasat na jedan primjerak iz 2001. ili 2002. sa 170 konja po fer cijeni onda bi to bilo to. Jer kad pogledam na mobile.de, cijene tam su ca 17, 18 tisucica. Samo kaj su kod nas daleko vise pa od toga svega nis.

    I kad pogledam dalje onda mi ostaje jedino Alfa. Nakon godinu, dvije 156 nerijetko popusi i do 50% vrijednosti. Dvolitras ide sasvim pristojno, meni je lijep, a dal bi i dasak luksuza. A tu je i GT. Nesto sporija, a i dalje jako lijepa. Samo i dosta skuplja.

    Za sad se stvar vrti oko ta 3, 4 modela i sve stoji na mrvot tocki. Najjaca stvar je da imam za polozit zadnji ispit i napisat diplomski, a iza toga bi htel ulovit kombinaciju za postdiplomski negdje vani. Po mogucnosti Chicago U. A onda mi auto ni ne treba. Kuzis koji je to sve nonsens?! Gdi je ona tvoja tema o kupovini da ju razvucem slijedecih mjesec, dva?! ) ) ) <br><hr><font color="red">The Civic Type R is an out-and-out drivers car, designed to tweak every last ounce of enjoyment from even the most mundane of runs down to the corner shop.</font>

  6. #181
    mc
    Guest
    Huh, tu se sad vec ubacilo puno faktora i ne znam kaj bi ti pametno savjetovao. Frend koji ima R je prije toga imao 320 i kaze da mu je on bio jedna velika pogreska. R se moze voziti lagano i zahvaljujuci v-tecu trositi jako malo (oko 12 L ciste gradske voznje). Ako ti ne treba puno prostora (iako je R po tom pitanju dosta izdasan), ja si ne bi razmisljao niti minute...<br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  7. #182
    MONSTER
    Guest
    mc....ti si se skroz japanezirao,a???



    pa da....kada je bin laden iz azije, moras promovirati KUPUJMO AZIJSKO!?

  8. #183
    mc
    Guest
    :smile25: :smile25: :smile25:

    E da, a da tek znate koliko eksploziva stane u R - mozes srusiti bilo koju zgradu na ovim prostorima... :smile25: <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  9. #184
    MONSTER
    Guest
    daj ti radje taj eksploziv stavi u neku GTA pa raznesi sto god te volja....a meni daj taj R!


  10. #185
    MONSTER
    Guest
    i daj uplati onu fakturu da mogu ovaj vikend bariti komade!!!!!!!!


  11. #186
    mc
    Guest
    Naskodit ce ti previse sexa - daj se skuliraj malo. Budemo sredili tu frakturu... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  12. #187
    Fresh
    Guest
    Ma nije njemu zbog seksa.

    Treba mu netko skuhati nešto toplo i opeglat nešto robe.

  13. #188
    mc
    Guest
    To bi i moja zena htjela... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  14. #189
    Brock
    Guest
    Kaj? Da joj Monster dojde nekaj skuhat i opeglat?

  15. #190
    mc
    Guest
    Mislim da bi jedna brkata baba bila kompromisno rjesenje... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  16. #191
    Brock
    Guest
    A kaj bi tebi brkata baba mogla pomoć? Jel ti treba kaj ulaštit?

  17. #192
    mc
    Guest
    Cuj, ak je zena sretna i ja sam sretan. Budes vidio... <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  18. #193
    Brock
    Guest
    Je... ali ak sam ja sretan, onda je i moja bolja polovica, a ak je ona sretna, onda sam i ja... )

    Zato u biti ja sebe često usrećujem zato što je onda i ona sretna... )

  19. #194
    mc
    Guest
    Kolo, kolo naokolo... ) <br><hr><font face="Times New Roman" color="blue">Born to Grill</font>

  20. #195
    JPS (đipsi)
    Guest
    MOgu li i ja dobiti Paju na maail
    m3ivan@net.hr
    HVALA<br><hr>

  21. #196
    Aero
    Guest
    Poslano...

  22. #197
    JPS (đipsi)
    Guest
    Zahvaljuljem <br><hr>

  23. #198
    rs turbo
    Guest
    Evo konačno sam opet na netu.
    Ovaj filmić je mraaaaaaaaaaak! )
    E da mi je bar bilo vidjet lice tipa u feru.
    Hvala Brock :smile25:

Slične teme

  1. 164 V6 Turbo
    By -164- in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 11-03-2004, 00:24
  2. AK Turbo Paljo
    By Turbo Paljo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 93
    Posljednji post: 03-03-2004, 23:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •