Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: 1. zelene table i 2. skidanje nalje!

  1. #1
    alien5
    Guest
    Aj ova tema će brzo ali živo me zanimaju dvi stvari:
    1. koja ono auta imaju zelene table (brojeve) i zašto? Čuja san milijun objašnjenja ali zna li stvarno netko zašto je to tako?
    2. skida bi naljepnicu sa auta (ne mojega). Kako je skinut a da se nakon toga ne vidi ništa: mislim oni ostaci lipila a da se ne ošteti lak- jel može nitro ili je to opasno za lak: ne bi baš volija eksperimentirat!?!?!<br><hr>

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    Zelene table imaju strani državljani sa boravištem u RH...

  3. #3
    alien5
    Guest
    Doktore, a šta je sa našim "Bosancima i Hercegovcima" - kako oni mogu vozit BiH table?? a ne zelene?

  4. #4
    Dr. Strangelove
    Guest
    Dvojno državljanstvo )

  5. #5
    Vž-156
    Guest
    Za pitanje pod 2ostoji antisilikonsko čistilo koje skida svo ljepilo, a ne oštećuje lak i plastiku! Provjereno!

  6. #6
    frisco
    Guest
    Zelene registracijske tablice mozhe svako dobiti, cak i drzavljani RH,ali kvaka je u tome sto se vozilo registrira privremeno i mora se platiti obavezno osiguranje vozila za cijelu godinu ako se misli vozilo registrirati 6 mjeseci , a ako se misli manje (krache) onda proporcionalno tome se smanjuje iznos

  7. #7
    alien5
    Guest
    VŽ- jel znaš kako se zove to antisilikonsko čistilo (i zašto antisilikonsko a lipilo je u pitanju - ja mislim da ta lipila nisu na bazi silikona?!)?

  8. #8
    Hondo
    Guest
    Za naljepnice: uzmeš jak fen iako bi idealno bilo ono puhalo iliti grijač na topli zrak (ima ga za kupiti u svakoj trgovini alata) i dobro zagriješ naljepnicu (i naravno paziš da eventualno ne za×××ך okolni lak). Pomoču toga skineš naljepnice, a onda se baciš ukoštac sa zaostalim ljepilom.<br><hr><font color="red">HONDA IN HEART, GTA IN GARAGE</font>

Slične teme

  1. Kako pokrpati plastiku instrument table?
    By jethro in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-11-2004, 11:31
  2. Strane table?
    By Tariq in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 26-10-2004, 20:24

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •