Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: odakle se informirate o autima

  1. #1
    agent tajne sile
    Guest
    koje internet stranice posječujete (MISLIM I NA HRVATSKE), koje časopise kupujete, koje TV emisije blejite, i sl. ...

    bilo bi dobro da jedne takve medijske izvore "auto priopčavanja" skupite na jedno mjesto, eto možda kao što je ova tema...

    --- kupujem Auto klub ili autzo blic kada mi puhne (npr. 1 ili 2 puta u 2 mj.), malo blejim BRZINU na OTV (zbog duhovite voditeljice; da DUHOVITE) i Automotovision na VOXu...; od interneta najčešće uz VIDIAUTO, idem na musclecarclub.com ili na carsurvey.org - eto ukratko što mi je palo na pamet...

    OK, pusa BOK!

  2. #2
    širokobriježanin
    Guest
    "pusa"!?!??!??!??!?!?!?!?!?!?
    Ti znaš da su većina posjetitelja (99%) ovog foruma muškarci?

  3. #3
    Romeo
    Guest
    itekako on to zna ) ) ) ) ) )

  4. #4
    širokobriježanin
    Guest
    OK, zanemarit ćemo to, ne ulazim u seksualnu usmjerenost...
    Kupujem ponekad Auto plus/blic/klub i svakodnevno posjećujem ovaj forum gdje se stvarno mogu naći sve informacije.<br><hr><font face="Impact" color="blue">"Ako nešto doista želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ." Paulo Coelho - Alkemičar</font>

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Bumo vidli kak bu se razvijalo, ali meni je ova tema na listi za odstrel.<br><hr><font color="blue">Burekman * * * * * * *</font>

  6. #6
    Ing
    Guest

  7. #7
    INTERCEPTOR
    Guest
    đirari uzmi zolju da ga dokusuriš

Slične teme

  1. sve o evropskim autima
    By dylan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 17-10-2004, 03:38
  2. sve osim o autima
    By _Montana_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 02-02-2004, 22:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •