Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 76 do 97 od 97

Tema: Ozlijeđeni nakon ilegalnih utrka

  1. #76
    POLOVNJAČA
    Guest
    oooo , dobro jutro , vidim ja da u Splitu svi počinju sa motorima , a i jesu zakon !!!( bar dok sam bila mlađa , he , he )
    I ja sam guštala dok me jednom moj brat nije provoza 240km/h ... tada sam sišla i više se nisam popela....

    PRIPALA SAM SE KA I GRLICA


  2. #77
    alien5
    Guest
    Pole reci ti meni onako iskreno jel clio može dat onakav adrenalin ko šta ti ga je brat stvorija sa motorinom?
    P.S. je lipo u Splitu ovih dana - taman za motorin.

  3. #78
    Bmw Touring
    Guest
    2kutijica:Lip ti je ovaj Pezo stvarno.Bijela boja mu stoji.
    I dobar ti je izbor za Grandtoura Dci.Taj dizel jako dobro ide a ne trosi puno <br><hr><font color="blue">A weekend at the beach, or an important business appointment: the BMW 5 Series Touring is a car that feels confidently at home wherever you drive it.</font>

  4. #79
    POLOVNJAČA
    Guest
    Auto je stvarno mrak , i meni se sviđa mada mi Pežoići nikad nisu bili napeti .
    Što se tiče adrenalina , tu su motori prvi , ali dođeš u fazu kad bi tija nešto drugo . Npr. GLEDAT A PIČIŠ 240km/h ...
    Taj put smo išli nenadano , nisan ponila kacigu , suze lete ka u priči a on raspizdija na Kukuzovcu ... pogledam , ono 240 na celeru ... okrenija mi se stomak i već san se čitala u kronika 92

    ili dođe sa godinama , da te ne brije bura i ne lije kiša ) ) )

  5. #80
    Spin
    Guest
    Ma normalno,motor ne moze bit jedino prevozno sredstvo(iako ima i takvih),ali sta se tice gusta u voznji,nema takvog auta...

  6. #81
    S16_
    Guest
    za kutijicu: Jel se ovaj peugeot prodava na netu za 7000eura? I ima 220ks?

  7. #82
    Bmw Touring
    Guest
    I ima 220ks?



    Tocno S16.To ti je onaj cuveni Overboost

  8. #83
    kutijica
    Guest
    Pa ne znam ja sam svoga prodavao u negdje 9 mjesecu 2003.god. pa ne znam da li je to moj zato sto se nedavno jedan u ZG-u prodavao za toliko novaca??
    Inace ja vise ne prodajem svoga )
    I da tvornicki ima 220 ks s tim da se 280-300 konja dode bez nekakvih prevelikih preinaka i troskova,a sve iznad toga vec zahtjeva vise toga.........
    2BMWT:Evo poslao sam ti mail trebala bi mi jedna velika usluga.........ovu priliku ne smijem propustiti ) <br><hr>

  9. #84
    Mario Haas
    Guest
    Šta? 7,000€ je tražio za onog zelenog? Preklani se prodavao za 6,100!

  10. #85
    kutijica
    Guest
    Trazio je 6500 za onog zelenog......<br><hr>

  11. #86
    S16
    Guest
    kutijica, uživaj kad si dobija tu priliku jer je meni taj peugeot jedan od, ako ne i najdraži auto

  12. #87
    Mario Haas
    Guest
    MA DAJ!

    Tip je tražio za ISPRAVNOG 6,100€. Išao ja vidjeti, pogledao, porazgovarao i predomislio se. Čuo sam da se auto sada prodavao zato jer mu je trebao servis! Vidiš ti lopine, još je i zaradio!

  13. #88
    kutijica
    Guest
    2 Mario Hass:T16-ici NON-STOP treba servis....... ) )
    2S16a sto se tice najdrazi auto i uzivanja u njemu to varira ) kada sve radi onda ) ,ali kad pocme zajebavat onda bi ga najrade zapalio jel stvarno zna izludit covjeka sa nekim svojim rjesenjima...i tako u krug
    ....nije ni S16 za bacit

    Koliko ja znam nema ih bas puno u ST-u.,stovise jedino za tvoju znam iako i nju vrlo rijetko vidim....ako me vidis na cesti slobodno trubni.....<br><hr>

  14. #89
    Bmw Touring
    Guest
    ali zato ideeeeeee

  15. #90
    POLOVNJAČA
    Guest
    nisam imala prilike vidit ga na djelu , ali sređen je baš kako triba !

    di te se može vidit

  16. #91
    Bmw Touring
    Guest
    a vidis ga pa ga ne vidis )


    kutijica sutra cu vidit za ono

  17. #92
    kutijica
    Guest
    Ups dok sam ja 164 puta editirao vec stigli odgovori.....
    2BMWT:ide ,a jos ako kupim one dijelove e onda ce bit onako kako sam ja to zamislio
    2Pa po gradu ga bas i ne vozim previse(vozim mamin Clio).....inace sam procitao negdje da zivis na Sinama....ja imam tamo babu i rodake koji zive tamo...Sicenica,Ukic......<br><hr>

  18. #93
    kutijica
    Guest
    2BMWT: ajde fala ti puno... <br><hr>

  19. #94
    Bmw Touring
    Guest
    no problemos

  20. #95
    POLOVNJAČA
    Guest
    kutijica , je , C. Medovića , kod table KAMEN ...
    a Clijaća vozaš , i ja nekada

    ali , i opet ću <br><hr><font face="Times New Roman" size="+1" color="red">PEACE !</font>

  21. #96
    Dr. Strangelove
    Guest
    E snimite ovaj sajt... ima i filmića...

    :URL=http://www.ckscena.com/illegal.htm:F & F in Croatia:/URL:

  22. #97
    S16
    Guest
    Neloše.

Slične teme

  1. Brdska utrka Buzet
    By Cesare Fiorio in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 18-09-2003, 06:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •