Prikazujem rezultate 1 do 25 od 52

Tema: opel callibra 2,0 16v ??????

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Calibra fan
    Guest
    Koliko ja znam, motor 16 V od 150ks uopće nije pravi Opel, već Cosworthova inačica. A što se pregrijavanja tiče, ja takvih problema nisam imao, jednio mi je puklo crijevo za vodu i tada je došlo do pregrijavanja, ali sva sreća nije bilo nikakve štete!

  2. #2
    prelude
    Guest

    Ljudi, ja vam govorim podatak koji nije izmišljen iz moje glave. Nemam ništa protiv Calibre, štaviše mislim da je to strašna pila. Pogotovo ona 2.0 16v turbo. MAMMA MIA!!! Imao sam priliku da se provozam u onoj od 136ks i moram reći da sam prijatno iznenađen. Samo da joj je limarija malo bolja. ŠTETA

  3. #3
    sina
    Guest
    ej sanjajte da trosi ispod 10 l . Omega s istim motorom trosi po gradu 15 l a sa fakat stednjom tj. pemzionerskom nogom 11 lit . Pri 210 na sat okruglo 20 l pa vi sanjajte o 7,5 lit .

  4. #4
    Calibra fan
    Guest
    Evo još jednog bisera, koji uspoređuje omegu i calibru, takvima bi trebalo zabraniti pristup na forum! Da se i malo razumije u automobile, znao bi da na potrošnju ne utječe sam motor, već je tu prijatelju i aerodinamika,težina, ovjes...i 100 drugih stvari..a uspoređivat jednu obiteljsku limuzinu i sportski coupe mogu samo naznalice!

  5. #5
    sina
    Guest
    cobane cobanski ) omega ima 1.5 t to je istina , a calibra ima jednu od najboljih keficjenata otpora zraka jos i dan danas ali 50 % veca potrosnja neznam

  6. #6
    prelude
    Guest

    Imam iskustva sa omegom iz 1989 godište. Vozio sam to auto punu godinu (službeno auto), motor 2.0 90kw i pratio sam potrošnju. Mix potrošnja je bila od 11-11,5 litara. A imao sam svoju vektru 1995 godište automatik 2.0 85kw. Od nje sam počeo da dobijam sjedu kosu. Potrošnja po gradu je bila 18 litara dok je na otvorenom bila nevjerojatnih 6,0-7,5 litara. Ubi me ako znam kako to.

  7. #7
    deky
    Guest
    Pa jednostavno,automobili sa automatskim mjenjačem troše dosta više,još vožnjom po gradu motor se vrti stalno preko 4000 okr.još malo kickdowna i skupi se,a na otvorenoj cesti kad se auto razleti u motor se vrti na puno manjim okretajima i manjim opterečenjem.

Slične teme

  1. opel corsa 1.2 16v
    By dair in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 29-06-2004, 06:22
  2. opel ..................naj.........naj
    By opel in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 93
    Posljednji post: 22-03-2004, 22:40
  3. callibra 16V za i protiv????
    By poštar in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 25-10-2003, 20:46

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •