Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Moj komadic kamenjara uz more

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Ana
    Guest
    Dragi *Đ* !
    <br>
    Ocito nisi procitao moje pravo ime koje mozes naci na istom mjestu na kojem si i procitao sto trazim. Ideja o vlastitom otocicu i nije toliko losa samo se pitam od kud znas da lovim ribe iako sam zensko. Vi se muski obicno nama ribaricama ili ribolovkama smijete ali ti mora da si nesto pogodio ili se bavis Kabalom pa prakticiras numerologiju koja i meni nije strana.Kako se ono majstorski kaze:
    <br>
    i prije svega bijase broj...Bolje je da o tome ne diskutiramo da ne bi bili anatemizirani iz odredjene ustanove...
    <br>
    Zaista trazim svoj komadic kamenjara uz more i ako nesto cujes bila bih ti zahvalna na obavjesti.Ima i boljih nacina potrage ali ja sam tek pocela pa se nadam da cu nesto i pronaci.Nisam rekla da to mora biti Cres ali on mi je dosta blizu.ANA

  2. #2
    starac i more
    Guest
    Ana, oprosti pregorio mi modem, ako si zainteresirana javi mi se.
    <br>
    Bog

  3. #3
    ana
    Guest
    Erneste!
    <br>
    Naravno da sam zainteresirana.Dala sam ti moju e-mail adresu pa mi na nju daj svoju tako da te mogu upitati za detalje. Ana

  4. #4
    AH SNOVI ... ILI
    Guest
    Čuj Ana već i zbog imena ali i tvoje želje da ostvariš svoje idilične snove ja sam svim srcem uz tebe i želim ti da svoje snove što prije ostvariš . Ja ti neću ništa nuditi na prodaju (a bavim se prometom nekretnina) ali maštam o kupnji broda i znam kako su snovi lijepi . A možda ti jednom mahnem ploveći pored tvog rajskog kamenjara (ja sam ti onaj sa psom na pramcu).

  5. #5
    skiper
    Guest
    Ana, još uvijek tražiš komadić kamenjara uz more - prelažem jedrenje oko Cresa,Lošinja,Unija, Suska - pa ti biraj !

  6. #6
    Šipan
    Guest
    Da mi ovog kraja nima,
    ovog mora
    ovih stina.
    Svega bi mi duša
    željna bila.
    Di bi mi se odmorila ?
    Da mi nima maslina
    i vina
    smokve,
    drače,
    ružmarina
    Di bi duša odmorila,
    kad bi se po cvitu
    umorila ?
    Da mi ovog kraja nima,
    uvik bi mi bilo zima.

  7. #7
    meri
    Guest
    trazim kucu na korculi,ili zemljiste,porijeklom sam sa korcule ali se nALAzim i zivim u Bosni,daleko od mora i ljepote ali za njim patim,e ozbiljno ako imate kakvih informacija javi te

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •