Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 69

Tema: SEAT IBIZA

  1. #1
    594 krešo
    Guest
    Prije nekoliko sati dovezao sam seat ibizu. Prvi dojmovi su zadovoljavajući, sjedala su solidna iako je površina sejdenja mogla biti malo duža, ovjes tvrd, zvučna izolacija jako dobra osim što prilikom ubrzavanja motor malo jače bruji. Dizajn je prekrasan, mažda malo subjektivno ali...

  2. #2
    ŠULE
    Guest
    Pa koju zaboga Ibizu?

  3. #3
    594 krešo
    Guest
    Šule evo za tebe. Nova ibiza 1,4 75ks benzinac, 5 vrata, klima, alarm, dalj. centralno, el.podziači, djeljiva stražnja klupa, samozaključavanje u vožnji, crvena boja...

  4. #4
    ŠULE
    Guest
    Zvuči jako dobro, poogotovo u toj crvenoj boji.

  5. #5
    Krešo 594 ah
    Guest
    Meni ovo ništa nije jasno. Da li je to moja ibiza ili bi ti šule htjeo da ti ju prodam.

  6. #6
    VR6
    Guest
    Fino, sretno!!

    Kad ce biti slike?!

    Ima neki HR Ibiza Klub ili tako nesto, mislim da sam negdje davao link...

  7. #7
    V6
    Guest
    iz sveg srca: moje saučešće

  8. #8
    Dr.Nele
    Guest
    Kreso,neka je sa srecom i dugog vijeka da ti bude Ibiza!!!Ne obaziri se na ove lakrdijase,oni samo o jednom trube a voze nesto deseto!!!

  9. #9
    VR6
    Guest
    Ili ne voze nista... )

  10. #10
    Girrari
    Guest
    Čestitke Krešo. Važno je da si ti zadovoljan.

  11. #11
    rale unlog
    Guest
    jooooj,pa ja sam mislio da si je vec davno dobio......

    al ti si samo bio uplatio i cekao....malo mi to dugo izgleda,kolko si cekao?

    prije si imao saxo 1.4 ak se ne varam?


    u svakom slucaju cestitke i sretno!!!

  12. #12
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Sretno, sretno, sretno, znaosi sta tije najbolje da kupis!!! ) ) )

  13. #13
    mecka
    Guest
    bolje da si kupio polovnog mercedesa kao sto si i namjeravao, ali sta je tu je

  14. #14
    ŠULE
    Guest
    Ne bih ti je ja otkupio, samo me zanimalo kad si već spomenuo Ibizu šta je pod haubom.

  15. #15
    594 krešo
    Guest
    Šule ja sam 594 krešo, onaj sa ah nisam ja, neko me zajebava. Hvala na čestitkama. Istina čekao sam auto 4 mjeseca i deset dana, dosta dugo ali ovo je hrvatska, neki su mi izrazili saučešće, mislim da nije u redu, ipak je to uvreda a ja nikoga ne vrijeđam. Zadovoljan sam sa autom neka bude bez kvarova barem 100000 km. kao i saxo, nemam nekih zamjerki, možda je i prerano govoriti, prešao sam tek 130 km.Pozdrav.

  16. #16
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Ajde 594 Kreso, oni imaju tvdo srce pa imaju...... sto si kupio novo auto. Sretno i oni koji su ti pricali gluposti kao sto je saucesce to nek ostave za sebe a ti dabogda ne 100 000 km bez kvara nego 1000 000 km ali sigurno nece biti losije nego kod drugih automobila iz V.A.G. grupe!!! SRETNO SRETNO SRETNO SRETNO

  17. #17
    T-IE_
    Guest
    Čestitke za auto i dobar izbor. Jedina zamjerka s moje strane je što nema easy-entri i ono samozaključavanje. Ali, ostalo, super.

  18. #18
    594 krešo
    Guest
    TIE, u pravu si, i mene zbunjuje zaključavanje, valjda ću se naviknuti, inače imam pet vrata, pa nemam problema sa easy entry, istina to im je propust. Fabias, hvala na dobrim željama. Pozdrav iz Vinkovaca.

  19. #19
    T-IE-
    Guest
    Kad pređeš 20km/h onda se automatski zaključaju vrata i kad staneš onda moraš 2x potegnut kvaku. Ne znam kako na verziji s 5 vrata, ali kod verzije s 3 vrata koju ima moj frend je centralna čudna. Daljinsko otvara samo vozačeva vrata.

  20. #20
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Imam jednu Fabiju koja je skupla od druge i ima ovo samozakljucavanje vrata tokom voznje ali na DRUGI NACIN:
    Kad das kontakt vrata se sama zakljucuju i to vazi do gasenja motora odnosno kad prekinem kontakt. To je jos bolje a to sto si pisao da treba 2 puta sa kvakom, ja mislim da imas ono dugme za zakljucavanje i otkljucavanje vrata.... Jos jednom sretno sretno sretno

  21. #21
    594 krešo
    Guest
    Tie, daljinsko otvara vozačeva vrata jednim pritiskom na dugme, a sva vrata i prtljažnik dva puta treba pritisnuti, malo čudno, ali valjda ću se naviknuti.

  22. #22
    V6
    Guest
    krešo, saučešće je izraženo radi motora.
    Žao mi je što nisi iskeširao još koju hiljadarku i kupio cijenjeni tdi ili nešto jače.(16v npr.) Ovako imaš stari motor koji troši 8 litara u (uvjetno rečeno) modernom autu. Na tvom mjestu ni u fazi najvećeg delirijuma nebi uzeo taj motor,
    koji samo "stručnjaci" prozivaju pouzdan, robustan, izdržljiv i naravno provjerene mehanike, a ja bi rekao:

    staro ××××××.

    Toliko, a seat je druga tema )
    Samo bez uvrede ovo je ipak forum, svako ima svoje mišljenje jer da nema svi bi vozili seate a na forumu bi bile slike seata i svi bi pričali kako je 75 ks prava mjera, i da šta će meni više itd...

  23. #23
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    Ja mislim da taj motor je dobar. Ima 16v i MPI. Ugradjujese u Fabiju, Polu, Ibizu, Golfu, Octaviju, Leona, A2, Lupa, Boru i u Arosu. Da nije dobar ne bi bio ugradjen u 10 automobila, znaci u 4 slavne marke.

  24. #24
    mytbyte
    Guest
    A kako te vade iz auta ako sletiš s ceste i nalaziš se u nesvjesti ili si skršen, a sva vrata zaključana? Samo pitam?

    Ovo s daljinskim samo na vozačevim vratima mi smrdi na korejska posla... ) Šta ćeš, globalizacija...

  25. #25
    Fabiasdiyahoo.com
    Guest
    BMW 7 poslije sudara posalje signal hitnim sluzbama a ne kad se to dogodi da se otvaraju vrata a sve ovo se zavrsi poslije otvora samo jednog zracnog jastuka. Znaci kad se aktivira samo jedan zracni jastuk vrata se otvore. Aj sad probaj jos nesto!!!

Slične teme

  1. SEAT CORDOBA - DA ILI NE?
    By Vanja in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 18-08-2004, 09:00
  2. SEAT TOLEDO
    By drugmirko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 29-05-2004, 11:37

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •