Prikazujem rezultate 1 do 25 od 103

Tema: Novi Auto klub...test rabljenog Punta

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Calibra Zender
    Guest
    Girrari, pa ne mora značiti da neće objaviti. Pa poslao je Alenko dosta žestoko pismo u Auto blic pa su ipak objavili! Zašto onda ne bi i Auto klub?

  2. #2
    >OSIJEK<
    Guest
    Alfisto ZG,nasmijasmo se u isto vrijeme na Puntolinove provale. )

  3. #3
    štender>>>&
    Guest

  4. #4
    alfist_zg
    Guest
    bogami da osijek...odvajaju nas samo dvije minute. )

  5. #5
    >OSIJEK<
    Guest
    Kod mene pokazuje da je razlika samo 3 sekunde.

  6. #6
    doc
    Guest
    da se i ja malo osvrnem na to ×××××× iz auto kluba. Dobro, istina je da Punto bas nije najkvalitetniji u klasi, ali je zato i najjeftiniji. Pa cak i usrana škoda fabia ispada skuplja. To istočno govno u klasi Dacie, Lade i Zastave je skuplje od Punta. Nevjerojatno. Sa onom super mekanom plastikom koja se raspada na dodir. Ovi u auto-klubu previse ×××× kad je i u pitanju Fiat. Ali bas uvijek je dosta da samo jedan plastican dio otpadne, i odmah je to TALJANSKI ŠLAMPERAJ. A pa ×××××× moje, ne vide oni razliku između Fiata i oslatih taljana. To je Fiatov šlamperaj, a ne taljanski. Taljani svoj "šlamperaj" pokazju u Ferrariu. A kad se recimo dogodilo na na Merecedsu SportCuope-u škripi stakleni krov, ili kad peugeot rikne pa se ne pali, ili ona Almera na hard testu - riknulo nesto na motrora na 20.000 km, poravak kostao 2800 kn, itd. Onda su to samo beznačajne sitnice koje se lako odklone. A kad Fiatu otpadne neka plastika, onda odma treba raspalit po cijloj taljankoj autoidnustriji. odma je to taljanski šlamperaj isl.

  7. #7
    dobar tek svima!!!!!
    Guest

Slične teme

  1. Novi Auto klub...MG sa farovima Punta!!!
    By >OSIJEK< in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 25-10-2002, 20:14
  2. Novi Auto blic - Test rabljenog Opel Calibra
    By seyzmo in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 18-10-2002, 22:19

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •