Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: Uvoz rabljenih automobila: konkretno

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    zainteresirani
    Guest
    Zanima me koliko bi koštao monovolumenski auto(Chrysler Grand Voyager ili Wolswagen Sharan) rablje 1 do 2 godine,sa full opremom i dizelskim motorom

  2. #2
    DKW
    Guest
    Svaka čast entuzijazmu, ali samo ako imaš vremena i živaca. Ja bi ti preporučio da naručiš auto koji ti treba kod dilera, a ne da sam sve obavljaš, jer:
    1. Dileri kupuju na veliko i dobe veliki sconto
    2. Dileri imaju znaju koji sve papiri trebaju u svakom trenutku, a tih je papira hrpu.
    3. Dileri znaju sve prečice, finte, šogor na carini, brat od tetke na homologaciji, što mi obični nemamo
    4. Dileri to obave za 5 dana a ti ćeš za 15 i pitanje je da li ćeš uštediti...
    5. možda čak popušiš 500 eura jer nisi znao kad pokazat pravi a kad krivi račun...

  3. #3
    fido
    Guest
    Imas pravo sve ovo sto je navedeno je ispravno

  4. #4
    goco
    Guest
    zanima me cijena ML 400 CDI staroga do godinu dana , naravno uvoz . ) )

  5. #5
    hawaii
    Guest
    Ja se bavim prodajom automobila i motora u Americi ali sam iz Opatije. Vidim da je amerika i europa totalno obrnuta. Ovdije europski auti kostaju skoro duplo sto vi placate. Da skratim ako je neko zainteresiran posaljite mi e-mail na nikola@hawaii.edu
    Ja kupujem Mustange ls GT GT-S SVT Cobra, ford Focuse, Mazda Miate, Jeepove, Pick up-e, honde civic SI SIR, Integra RS GS GS-R,Acura Legend,Mitsubishi Eclipse GS GS-T GS-X, a ovi daewoo i ta kola 97-98 god. su oko 3-4 tis. Dolara.
    Ja gledam da nabavim dijelove iz europe za vw sto mi nemamo ovdije i prodam ih za dobre pare kao npr. Sicevi momo ovdije oko $300-$500 jedan sic, volani,body kits, mozda turbo, itd. Ako znate gdije bi ja mogao vidjeti takve dijelove u njemackoj italiji nema veze ali da je na internetu javite mi.
    Hvala Puno!
    Za Auto je tesko jer smo daleko i nemozete probati aute prije nego sto ih kupite ukoliko neznate ili ne dolazite u Ameriku. Ali ako imate pitanja javite se hvala.
    Trebaju mi pravi europski dijelovi za aute friziranje itd.
    Mahalo!

  6. #6
    bonjoe
    Guest
    Javi se na moj email rado cu ti pomoci oko toga ,ja naime uvozim po narudjbi osobna auta u Hrvatsku i mislim da cemo nesto napraviti..Pozdrav iz Münchena

  7. #7
    bonjoe
    Guest
    Ops ,zaboravio sam ostaviti svoje email
    josip_ilic@web.de ili na 0049 1625295913

Slične teme

  1. Uvoz rabljenih
    By tropic in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 05-04-2003, 11:57
  2. Uvoz rabljenih
    By Puntolino_ in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 25-11-2002, 20:21
  3. Uvoz rabljenih automobila
    By sprint in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 23-09-2002, 08:10
  4. Uvoz rabljenih automobila
    By sprint in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 18-09-2002, 08:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •