Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: kanta za do 5,5 keka

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    12
    Rep Power
    0

    kanta za do 5,5 keka

    Intel® Core(TM) 2 Duo E8400 2x3.0 GHz, 6MB LGA775, BUS 1333MHz, Wolfdale, BOX

    RAM, 4 GB (2GB + 2GB), DDR 2, PC-6400, 800 MHz, MUSHKIN Value Series

    VGA PCI-E CLUB 3D ATI Radeon HD4850 OverClocked, 512 MB, DDR 3, tv-out, Dual DVI

    Napajanje 500 W ATX 2, FORTRON, BlueStorm II, ATX 2

    MBO DFI, s. 775, Blood Iron, P45-T2RS, Intel P45, BUS 1600 MHz, serial ATA II, RAID, 7.1 zvuk, DDR 2, 1Gbps, ATX 2

    DVD pisac, DVD±RW & DVD±R, PIONEER DVR-216DBK, SATA, 20x, 8x dual layer 8.5 GB, bulk, crni

    Midi Tower, CHIEFTEC Aegis CX-05B-B-OP, bez napajanja, crno

    ispusten mi je hdd greskom ali konfa bi dosla oko 5.100, sa hdd oko 5,5k kuna.

    prijatelj mi predlaze da eventualno uzmem
    asus pq5-pro
    Sapphire Toxic Radeon HD 4850 and Radeon 4850 Dual Slot

    malo su u hg spotu rezervirani za tako nesto da se nabavi... neznam jel prva konfa koju sam naveo pije vodu... navodno kaze pajdo da moram paziti na seriju da mi nepoture neku staru.

    hvala na komentarima.

  2. #2
    Member
    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    69
    Rep Power
    2000
    radije dodaj još 200-300kn na ovu toxic i uzmi hd4870 -toxic baš i nije nešto(preloš cooler, dosta neposlušni driveri...itd)
    MBO:Gigabyte S3P
    CPU:AMD A64 X2 5000+@3,0Ghz
    RAM:2gb Kingmax 800mhz+4gb Crucial Rendition 800mhz
    HDD:Seagate 250gb
    VGA:Gainward 8800GTS 512MB
    Napajanje:OCZ GameXtream 600w
    Monitor:Samsung 2232bw
    Tipkara:G15 rev.2
    Miš:G3
    Zvuk:Genius 5.1 150w

  3. #3
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2198
    Po meni sasvim OK konfa. Ak je frka s lovom moš malo stisnut na slabijem procu, a plo?u bih ja definitivno drugu. Nemoj mi tu sa Blood Ironom, ni ne sje?am se više koliko do?e, al mislim da je bilo preko soma i pol. Dobit ?e hrpu opreme, ali IMHO ne isplati se.

    Kod Asusa je dobra fora što možeš bez problema s USB-a apdejtat BIOS, al to možeš valjda i na DFI. Od HGspota ?eš malo teže dobiti ASUS. Ostalo je OK, iako bih ja ?ak uzeo ružnije ku?ište ako je ovo dosta skupo (taman im ne radi web pa ne znam) - bitno da je zgodno i da drži dijelove na okupu. A sad dal ima šraf više ili ne, BTK. Ak se dosta igraš, za tu razliku u cijeni uzmeš 4870. Ili ve?i disk, za nekih 800 dobiš 750...
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  4. #4
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    12
    Rep Power
    0
    uzeo sam barakudu za hdd... nisam uzeo safirnoku jer sam citao na tom ...nesto ...zaboravio sam jer sad sve radim 100 nasat pa nemogu misliti tolko... da su se ljudi nesto ucestalo zalili, u biti safironka je dobra i sve ali im nesto zapinje pa recimo kod nekih igara trazi posebno mrdanje i spustanje grafickih efekata... (zahtjevnije igre)

    ma dobro ajd valda ce blood iron odgovarat za prvu ruku, bitno da pumpa grafiku u igrama, tiipa war, wow i tako... vec mi je dojadilo trazanje kad se pojavi protivnicka frakcija

    samo sto je asus napravio picvajz i otvorio zastupnistvo u srbiji... nije meni bed zbog toga, vec mi je problem sto nemogu naci vamo u hr nekog jaceg predstavnika... najgluplje mi je sto te recimo likovi koji svercaju komponentama oderu za nekih 20% vise i onda ako se sta smrda moras cekat i nista ne raditi...

    kupio sam bio onog gaming geniusa... ma da ih nisam zvao u zagreb i molio samo da ustekaju i da vide neradi... nebi napravili jer su mi rekli da se ceka i po 2-3 tjedna... ma strahota.

    hvala deckima koji su si dali truda i dali komentar.

  5. #5
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2198
    Ajd pa dobro je, Blood Iron nije tak skupa. Što se ti?e Asusa, King i Links, ima i ADM nešto.

    Koji gaming Genius? Genius rulz, ja sam ga htio jedno vrijeme uzet.
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    12
    Rep Power
    0
    ergo 525... super je sto ima vise tipaka sto mi omogucuje preskakaje izbornika i postavljanje direktnih naredbi u njegovim opcijama.

    naprimjer mozes direktno copy,paste...
    a da nepricam sta u igrama radi sa macroima

    kvario se samo jedamput u prvih 3-4 mjeseca... to ej ona mala avanturica sto sam ih osobno zvao da to pogledaju.
    inace je kul sjedi u saki ko ...

    bratic isto kupio pa si je skidao masku...

    moje misljenje je da ipak trebas imati bolju pariferiju...mis, tipkovnicu jer to definitivno osim sto vizualno izgleda ima i svojih prednosti... vise zivaca ti ostaje kad naletis na kakvu trebu pa hodate duze vremensko razdoblje

  7. #7
    Moderator
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Istočno Zagrebačko Vrijeme
    Postova
    1.277
    Rep Power
    2198
    Da, i ja sam razmisljao o 525, a poslije i o 535 (ili 555). A onda uletio ovaj MSI u igru i ja opet zadovoljan. Ista stvar skoro, samo što je MSI
    A64X2 4000+ : GAMA69G-S3H : 2 GB Patriot 800 : 'cuda 250 GB : WD 1 TB : BenQ DW 1640 : Winfast DTV2000H : MSi 400 W : Chicony KB9885 : MSI GS-501 : Philips 200WS : Logitech X-210

  8. #8
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    12
    Rep Power
    0
    msi je onako... a cuj s vremenom ce i oni ako zele morati napraviti nesto na svojoj kvaliteti. a znas i sam da kinezi kopiraju zestoko... cak se pitam jesu li barut izmislili ili su to isto nekom maznili.... no zapravo i jesu maznili jednom plemenu koje je nastanjivalo podrucje u rusiji... al dobro nije ovo tema za otkrivanje plagijata

    danas sam se uvjerio dok sam bio u hg spotu da proizvodi od trust-a su jeftini ali cura je dosla kupila zvucnike otisla i nakon 15 minuta se vratila nazad... naime zvucnik je bio izgreban i nesto nije sljakalo s njim... dobila je nove naravno, ali opet jeftinije neznaci kvalitetnije.

    nego mene nesto drugo kopka...
    na ponudi mi fino pise da mi naplacuju
    VGA PCI-E CLUB 3D ATI Radeon HD4850 OverClocked, 512 MB, DDR 3, tv-out, Dual DVI
    a kada kliknem na system device manager pise mi ati radeon HD 4800 series... jel to neka "greska" ili je to sasvim normalno?
    mislim ono rekli su mi da je kutija od graficke bila neka krapy i da su je bacili... pa sam malo zbunjen oko toga...

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Karlovac / Varaždin
    Postova
    636
    Rep Power
    0
    = Citat = Izvorno postao atomix
    nego mene nesto drugo kopka...
    na ponudi mi fino pise da mi naplacuju
    VGA PCI-E CLUB 3D ATI Radeon HD4850 OverClocked, 512 MB, DDR 3, tv-out, Dual DVI
    a kada kliknem na system device manager pise mi ati radeon HD 4800 series... jel to neka "greska" ili je to sasvim normalno?
    mislim ono rekli su mi da je kutija od graficke bila neka krapy i da su je bacili... pa sam malo zbunjen oko toga...
    Sasvim normalno, ne brini. HD4800 kao model grafi?ke ne postoji, to je samo serija. Dakle, HD4800 series. Ja imam HD3870, pa mi piše HD3800 series.

    No, moram napomenut da mi je sa driverima koje sam dobio uz grafi?ku pisalo HD3870 series. Kada sam instalirao idu?e drivere mi je prebacilo na HD3800 series. Eto, htio sam to napisati.

  10. #10
    Junior Member
    Datum registracije
    Dec 2007
    Postova
    12
    Rep Power
    0
    provjeri sam na everestu taktove i odgovaraju onima zadanim na oficijalnoj stranici graficke kartice... probao sam sa sandrom ali je preslab program i ne pokazuje i najmanje sitnice.

    hvala na podrsci.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •