Prikazujem rezultate 1 do 25 od 108

Tema: Peugeot 307

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    lastan
    Guest
    Zar ti ne bi trebali dati drugi auto ako je auto pod garancijom, a na popravku preko xy dana - u tvom slučaju 6 mjeseci

  2. #2
    mytbyte
    Guest
    Sestri od frenda je otišo ležaj radilice na Peugeotu 206, morala je platiti popravak, ipak joj je bila istekla garancija...

  3. #3
    m3
    Guest
    To se dogadja kod svakog proizvodjaca. Svaki model ima crne serije koje su jednostavno krivo slozene u tvornici i onda svi misle da je zbog jednog auta cijela kompanija takva. Mom prijatelju npr. na novoj alfi 156 riknio motor na 50000 km. Jednom drugom je na novom mercedesu s500 riknio aktivni ovjes. A ni alfa ni mercedes nisu ××××××..

  4. #4
    mytbyte
    Guest
    m3,

    auto s 50000 km nije baš ispod čekića, može se desiti svašta, pogotovo ako je loše vožen u lošim uvjetima...point originalnog posta je, čini mi se, taj da se sasvim novom autu ne smiju događati takve stvari, može nakon godinu, dvije...al tak je to s elektronikom, srećom, obično rikne odmah na početku, pod garancijom, kasnije kad rikava to je od vožnje, truckanja etc.

  5. #5
    VR6
    Guest
    Zbog toga nije najpametnije uzimati novi automobil koji je tek predstavljen, vecinom svi imaju greskice, mislim na prve serije.

    Koji tvoj Peugeot 307 ima motor??


    mytbyte: "al tak je to s elektronikom, srećom, obično rikne odmah na početku, pod garancijom, kasnije kad rikava to je od vožnje, truckanja etc"

    Mislim da nije problem u kvaru na elektronici, nego u softwerskoj gresci.

  6. #6
    mytbyte
    Guest
    Kaj ne bi onda trebalo opozvati dotičnu seriju? Ako je software, može se dogoditi i nekom drugom...ak ne mogu popraviti, očito nije neki labavi spoj, loš lem ili sl...pade mi baš napamet...gasi se motor pri 140 kmh, servo kočnice više ne djeluju, treba tih tonu i nešto zaustaviti...

  7. #7
    dreyfus
    Guest
    U pravu si VR6. Jucer sam bio u servisu zbog dogradnje softvera. Vjerojatno se radi o softverskoj gresci na toj seriji (moj je 1.6 16v). Kao razkog pozivanja u sevis navedena je nadogradnja elektronickog sustava rada brisaca, no mestar u servisu mi je rakao da mijenjaju softver.Osobno nisam imao apsolutno nikakvih problema u ovih 10000 km.

Slične teme

  1. Peugeot 307 1.4 16V
    By Brum brum in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 29-07-2004, 07:16
  2. Peugeot 307 1.6
    By Ivo38 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 22
    Posljednji post: 11-11-2003, 13:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •