Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: octavia sdi

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Calibra Zender
    Guest
    Daleko bolji!
    Dobar potez-bijeg od loše Čehinje!

  2. #2
    bullit
    Guest
    Dobar potez. Kad ti i to postane premalo, javi. Vidjet ces sta se jos skriva u tvom tutacu, a da ni ne znas...

  3. #3
    M_7
    Guest
    bullit jel mozes navest kolko bi kostalo lagano dotjerivanje passata 1.9 tdi sa 110 konja. mislim na pojacavanje motora da se malo orijentiram sa cijenama. ili ak neces iznosit na forumu evo ti moj mail pa da se cujemo. ivan.vukovic6@zg.hinet.hr -hvala unaprijed

  4. #4
    doc
    Guest
    bolji poso nisi mogo napravit. Nemoj ga samo zajebat nekim chipovima. A zaboarvimo sam ti dati jedan savjet za octaviu. Citao sam negdje ne ovom forumu da ako na golf s tim motorm stavis gume 205 sirinie, da onda bolje ide!

  5. #5
    Girrari
    Guest
    Dottore, ne znam zakaj si toliko protiv čipova. Da li je to na temelju iskustva, ili?
    Da imam turbodizel sigurno bi si puknuo čip. To ne znaći da auto moraš stalno tjerati do ibera, no lijepo je znati da imaš snagu na raspolaganju kada ti zatreba.

  6. #6
    doc
    Guest
    Girrari, nemam iskustva s time jer me ne zanimaju takve gluposti. Kupi jaci auto i gotvo, a ne chipovi. Ne volim takve prerade. Nije stvar samo u motoru. Na jacim autima je sve drugacije. A ako mislis auto povecevat za nekih 10, 15 %, to je onda ××××× od tuninga

  7. #7
    bullit
    Guest
    Eto, sta sad opet reci? Nadje se jedan pametan, koji nije probao, ali zna da ne valja. Sta reci takvom liku? To su entuzijasti, nema sta.A onaj forum o chip tuningu, ocito ili ne cita ili ne shvaca.Treceg nema...

Slične teme

  1. octavia rs
    By ali g in forum Najbolji automobili svih vremena
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 16-10-2004, 23:14
  2. Škoda octavia 1.9 Tdi
    By alien5 in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 13-01-2004, 17:16
  3. Jučer mi je stigla octavia
    By Cheers in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 129
    Posljednji post: 04-01-2003, 16:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •