Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1850

Tema: Lancia Delta HF Integrale

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    doc
    Guest
    ja nisam vozio, ali su me vozili u a4 tdi sa 130 ks. nebres govorit da to ×××××× lijepi za sic. pa lijepi onog koji sjedne u njega s golfa sa 60 ks. taj je totalno zaludjen. ali onaj koja je probao nesto barem sekundu brze znao da bas nije nesto

  2. #2
    HF INT
    Guest
    VR6
    Sjedni ljepo u tu tvoju pilu sa 60 konja i dođi na instrukcije.Jako rado ću te zaljepit za sic.(nemoj sad ovaj poziv krivo shvatit,o ubrzanju je riječ.)

  3. #3
    Girrari
    Guest
    OK, ljudi, jasno je da usporedba Delta-Passat nema logike.

    No moderni TDI-i ili JTD-i (kako ih već proizvođaći zovu) fakat vuku. Dobro, nije to neki cug koji daje recimo Alfa 3.0 V6 24V, ali vuku, ×××× ga.
    Možete se sprdat s njima koliko hoćete (i ja ću se prikljućiti barem na temu zvuka), no činjenica je da vuku i to se nemre poreći. Vuku od niskih okretaja što im daje dosta prednosti prema benzincima (naravno podjednakim).

    Ipak, dok sam ja živ, pod mojim krovom dizla nebu!!!

  4. #4
    VR6
    Guest
    Ja imam HF 4WD, 166 KS serijski, sada ima 170-180 KS jel ima neke izmjene. Povuce ona jako, ali ne kao Passat TDI. Passat TDI nevjerovatno dobro drugom povuce. Kazem ti pricaj kad probas... Njemu je maksimalna 200 km/h, a ima mjenjac od 6 brzina. On kratko povuce, ali jako. On nije brzi, ali osjecaj je jaci. Gledao sam ja start, jedno 100-150 metara duzina, sa semafora, do tog jednog dijela s Lanciom idem 120 km/h, sa Passatom 100 km/h. Ali osjecaj utiskanja u sjedalo...

  5. #5
    INTCP
    Guest
    A ti kretenčino VR6 normalno da ti lancia ne vuče kad ti ju je neki drugi mesar usrao turbo. Osdim toga čisto sumnjam da ti ima 180 ks. Sigurno si je dobro sjebao. Ja sam vozio audi a4 tdi sa 110 ks. Majmune alfa 75 1.6 sa 105 ks bolje lijepi za sic. ×××× se ti i tvoji dizeli kobasičaru.

    Al nema veze tvoj golf je najbolji i najbrži , a obavezno je brži od alfe 145 pa i 147 I 156 I 75 I 1555 I 166 I........ STILO, BRAVO, I SVE TZALIJANSKO SMEĆE JEL TAKO. Tako je. a ti si glup, a mini. ×××ך mini ak oder fiću odere i mini jel tako. A kad se stave gume 205 uh narode pičoke padaju. Još pet vrata jooooooj cijela ženska bosna te želi VR6. Dizel sa 64 ks i gume 205. Ti si bolestzan čovječe. Tih tvojih 20 sekundi do sto.- Pa jesi ti svjestan da te yugo 45 odere. Nikakav moment ti ne pomaže jer turbo nemaš i gotov si pred svime što se kreće izuzev peglice.

  6. #6
    VR6
    Guest
    HF INT pogledaj ovu stranicu:
    http://www.integrale.dk

    Tamo imas i HF 4WD, 165 KS, start do 100 6.6 sekudni, to je kao moja. Tvoja ako je 16V ili Evo, 5.7 ili 5.5 do 100. To je sekunda i nesto, ona bi i mogla imati veci potisak od TDI-a, ali nisam je vozio niti se vozio u njoj, pa ne znam. Moja isto povuce, posebno ako se krece sa 3000-4000 o/min, tada bas pocupa, odmah s turbinom. Ima i ono kao rally auti, kad presaltas, odes li iznad 5000 o/min pukne ono i vatra iz auspuha. Ako uspijem srediti uskoro Lanciu, dici je i naci fine felge, mozda dodjem i njom u Crikvenicu kad budem dolazio, pa da i ja tebe malo provozam.

  7. #7
    VR6
    Guest
    Moja Lancia ima ok turbo, ona ide super. I ne hvali vise tu Alfu, moj Golf je brzi od mnogih. Danas je Alfa 33 1.3 ispred mene na semaforu, ono krece se prije zelenog nervozan, oce da starta, ja sve za njim, gas i predjem je. Onda ja usporim, a on se zaletio i onda me predje. Pustim ga nek se ubaci ispred mene... Definitivno sam vidio da sam brzi od te Alfe, jel nemoze, on je pritisnuo al nece. Ti opet Passat 110 KS, to je drugcije, ovaj ima 6 brzina novi a i jaci je 20 KS, to je razlika.

    Evo jedan fin Punto s pogonom na sva 4!!



    Maggiora Punto Grama 2, with Dedra Integrale running gear
    (2 litre, 4 wheel drive, 172 bhp)

Slične teme

  1. Lancia Delta Integrale EVO
    By nočna ptica in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-09-2003, 21:34
  2. Lancia Delta Integrale EVO 3
    By stevan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 15-12-2002, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •