Vidim neke nebulozne i neargumentirane komentare o nekim vozacima F1, pa sam odlucio sastaviti svoju listu najboljih. Bilo bi mi drago da se i vi pridruzite sa vasim, no argumentirano i s mozgom. Ovo je moj TOP 10.

1. Prost - zato sto se uspjesno borio s nabrzim vozacem svih vremena i dokazao kako inteligencija kod vozaca moze pobijediti talent

2. Senna - nije broj jedan jer je znao raditi gluposti. Da je pozivio i ubiljezio jos koji koju godinu uspjeha sigurno bi bio broj jedan

3. Fangio - jer je vozio i vladao u uvjetima koje svi ostali na listi nisu moglu zamisliti. S druge strane sport tada jos nije bio posebno razvije, pa tko zna da li je bilo i boljih koji nisu dobili priliku...

4 . Scumacher - kombinacija Senne i Prosta, no niti inteligentan kao Prost, niti brz kao Senna. Bahat ali i zabavan. Trenutno bez konkurencije.

5. Sterling Moss - nikada svjetski prvak, no samo zato sto je vozio kada i Fangio. Legendarno elegantan.

Ostali koje valja spomenuti pod dobru:
James Hunt, Jim Clark, Graham Hill, Nicki Lauda, Nelson Piquet i Damon Hill (samo zato jer je bio posljednji vozac koji je imao stila na stazi i izvan nje).

najsmjesniji vozac:

Katayama - e taj je znao kao razbiti bolid...