Ako se sad curica nažvegla mogu je vozit na sjedalu kraj sebe i ljubit je filmski. A to se radi tako da joj začepim usne pa se čuje samo očaravajući zvuk ubrzanog disanja kroz nos. Dok je ljubim nasnifam se cuge taman do 0,1 i policajci mi ne mogu ništa jer su na mojoj televiziji javili da je toliko dozvoljeno !!!!! Hihihi, rekao sam ja da je nula najveći broj samo onda ako je na pravom mjestu….
Sutra mi počinje nastava i nahrdao sam. Svi pričaju o biti i suštini najuže socijalne zajednice u 'brider'
raspadanju poradi toga što su im glave ispod vjenčanica bile u jednosmjernoj ulici. A ja to ništa ne kužim jer kad se o tome pričalo meni je bilo gusto i spasilo me školsko zvono ! ….( darn near pissed myself )
Veselim se svojoj jednoj nastavnici koja kad piše po ploči izvije se u dijagonalu i onda se moje oči napajaju njezinom ljepotom sve dok se vražica naglo ne okrene. Ali nije baš sigurno da će mi baš ona predavat pa me strah da ne dođe neki nesklavurni akrapander….
Danas je kod mene bila jesen i ja mislim da baš sada sve počinje zato jer je sve puno zrelih plodova.
Gledam lijepe ruke. Među mekim prstima grije se zrela bobica koja će završit na usnama i se rastopiti se u blaženstvu okusa.
Neka mi Bog pomogne sutra, a tebi laku noć !

Imaš lijepe zube ali ne znam kako pjevaš pa mi javi koliko imaš iz muzičkog odgoja, je si li sopran ili bas, ili kvariton ???