Bok svim članovima i gostima ovog foruma!


Koristim ovu priliku da se oprostim od većine vas i da se svima zahvalim što su mi pravili društvo u proteklih cca. pola godine…
Na ovaj forum sam došao iz dva razloga, da naučim nešto o autima i da nekako upotpunim jednu prazninu u mom životu, tj. slobodnom vremenu. U tih proteklih pola godine sam se tražio i mislim da je došao dan pronalaženja. Nisam doživio nikakvo prosvjetljenje, nego su se jednostavno desile neke stvari u životu koje su mi pokazale pravi put. Hvala svima vama što ste se ponašali prema meni kao prijatelji, neki više, neki manje, hvala svima što su me prihvatili, opet neki više, a neki manje… Hvala svima što su se slagali i svađali sa mnom i jednostavno svima jedno veliko HVALA. Bili ste ono što mi je trebalo. Došlo je vrijeme okretanja nove stranice u životu, a ovaj forum se u nju ne uklapa. Ovom prilikom bi se htio svima zahvaliti, i to poimence!

CLIO SPORT- Ti si jedini od sviju s foruma s kojim sam u svakodnevnom kontaktu i drago mi je da sam te upoznao preko ovog foruma. Nadam se da ćemo i dalje bit «in touch»

ROSSONERO- Jedno OGROMNO hvala što si mi jako puno pomogao kad sam imao sindrom «SAD», te stvari će mi jako puno pomoći, nadam se već i slijedeće godine…

GIRRARI- Hvala što si ovaj forum «čistio» od razno raznih govana i što moja nisi brisao… <br><hr><font face="Impact" color="blue">"Ako nešto doista želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ." Paulo Coelho - Alkemičar</font>