Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: Novi Renault Clio

  1. #1
    Del Boy
    Guest
    Jel bi se mogao naci neki komentar za novi Clio, samo oni koji su ga vozili i posjeduju molim da ucestvuju.
    Hvala

  2. #2
    Prle
    Guest
    Neudoban,premalo mjesta...

  3. #3
    Extreme
    Guest
    Podaci o prodaji govore za sebe! Ne možeš naći auta u toji klasi koji pruža bolji omjer uloženo/dobiveno. Sa svojim sam Cliom (1.4 16v) napravio oko 5000 km. i sve funkcionira savršeno. Posebno oduševljava kvaliteta materijala u unutrašnjosti. Što se tiće prostora - ima ga dovoljno! Minimum za motorizaciju trebao bi ti biti 1.2 16v ili dci sa 80 ks jer je 1.2 sa 60 ks jednostavno preslab.
    Preporučam ti i da nadoplatiš za Dynamique paket opreme koji za sitnu lovu nudi pravi sportski feeling!

  4. #4
    seyzmo
    Guest
    Dobro se prodaje. To je moj komentar. Zasto ? To je drugo pitanje.

    By the way. Cestitam na genijalnom nicku. Big fan of the show.

  5. #5
    SKini
    Guest
    a dali kod nas clio dynamique ima sportsko podvozje? jer recimo u italiji i velikoj britaniji ima a kod nas ljudi ili neznaju ili kazu da nema.

  6. #6
    Extreme
    Guest
    Provjereno nema. No, nije neki strašni bed jer i serijski Clio ima jako dobro držanje ceste, a reducirani omjer u servu pomaže pri sportskom feelingu.

  7. #7
    skini
    Guest
    pred malo sam kupio novi clio 1.4 16v(98ks) janica. za sad sam zadovoljan
    autom iako da imam vise para bi si kupio nesto jace. Sta vi mislite o
    tom autu? performanse nisu nesto bajno ali nisu ni tako lose. malo vise saltanja i gasa pa i on pojuri.
    druga stvar je da bi ga htio malo srediti.
    1. ofarbao bih crne letvice na vratima, prednjem i zadnjem braniku te spojler
    zadnjih vrata u boju auta.jel to moguće kvalitetno izvesti i dali je isplativo
    (koliko bi mi to para doslo otprilike).
    2. stavio bi mu sportski ispušni lonac. sta preporučate?
    3. krace opruge. dal mi ih se isplati stavit i koliko bi bolje auto drzao cestu s
    obzirom da mi se cini da i ovako dosta dobro drzi cestu?

  8. #8
    CLIO SPORT
    Guest
    alooo,gle, to je definitivno jedan od naj auta!!!! imao 3 godine clio alize 1.4 i sada uzeo clio sport! napravio do sada 6000 km i prepreprezadovol;jan sam! totalna pila, ide blesavo a nis ne trosi(po gradu i to brze voznje cca 9.5 l)!!!

  9. #9
    Extreme
    Guest
    Skini, izgleda da vozimo u dlaku isti auto. Svaka čast pajdo !
    Ja sam s autom u potpunosti zadovoljan. Motor je na niskim okretajima lijen kao i svi 16 ventilci malog obujma, no ako da nafrljiš do 5500 u svakoj brzini auto leti.
    Što se tiče spojlera imaš zanimljive stvari u renault boutique asortimanu. Mislim da bi ti bilo malo teže nebaviti nešto od drugih proizvođaća s obzirom na posebnu boju auta.
    P.S. Jel i ti imaš noćne more s presvlakama (××××no su presvijetle) i što misliš poduzeti u vezi s tim ?

  10. #10
    Skini
    Guest
    Extreme, kako mislis da bi mi bilo teže nabavit od drugih proizvođaća zbog boje? pa šta ne mogu drugdje nabavit bas tu boju i ofarbat?
    Bas tako, clio u visim okretajima dosta dobro ide!

  11. #11
    Lagunas II
    Guest
    E danas sam u Vukovarskoj promatrao jednog lika u Clio Sport daruvarske rege. Vozio je ko ludjak, ali auto stvarno leti, sto je je.

  12. #12
    CLIO SPORT
    Guest
    moj je zg rege! crveni i kaj je je.....leti....jedino imam feeling da su kocnice malo slabije nakon duze torture.....

  13. #13
    sk clio III
    Guest
    Imam clio 1.416V Dinamoqe i do sad sam prešao oko 10 000km namam nikakvih problema,auto je stvarno zakon,sprtski štih je na mjestu samo me zanima kolika ti je potrošnja meni se čini malo velikom.

Slične teme

  1. Novi Renault Clio
    By Andre in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 56
    Posljednji post: 06-05-2004, 12:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •