Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 27

Tema: A ON?

"tenisice"
    Guest
    Grgo,

Ti se verovatno secas slucaja koji je potresao staru SFRJ, malo pre raspada, a ipak dok su bili zajedno .... rec je o onom vasem Spegelju.
    Nebi me iznenadilo cak i da si i ti sam imao prste u tome.
    Secas li se? Moram li da pominjem detalje (koje ti taaaako dobro znas) ili ne?
    E, ako se secas (naravno da se secas), meni je malo sve to mutno, dosta je vremena proslo, pa me interesuje .... sa onih "undercover" filmova na kojima je Spegelj snimljen ..... Boga ti, jeli i on imao "tenisice" ili nije? )
    Nesto se ne secam. )

NO?! )

CIZME
    Guest
    ne dajte se "zaljuljati" sa tenisicama,
    i u njima se moze klati. Ta perfidna ustaska formula tenisicama dati posebnu ulogu u pokolju, kao sport, kao natjecanje, kao Wimbledon, a ukloniti vojacku,koljacku ustasku CIZMU.Prema tim tenisicam je sve to za hrvate bila olimpijada - u klanju:
    (T)ko ce vise, dalje, brze - KLATI !

Srbe
    Guest
    je slatko klati u bilo cemu, tenisica, Cizma, bos...

Zamisljam 90% Srba kao naseg VSG-a(P), soviniste, lude, izopacene, koljace koji bi ti odmah zabili noz u ledja...

Zato bolje mi njih nego oni nas...tako je bilo...

I opet ce...ako zatreba...

sjetit ces se
    Guest
    ovoga sto si napisao, ustaso, majke ti ga nabijem. Ako tebe ne uvatimo, uvaticemo slicnog.

VGSe jun(a)cino ..
    Guest
    Kaze Vreca Govana iz Svedske, jadna kukavica koja ni petardu nije omirisala, a kamoli rat:

"Srbe je slatko klati u bilo cemu, tenisica, Cizma, bos... "

Jesi li probao igrice VGSe? Jes´ lako ubijati i klati sakriven iz kompjutera, ha? )

Ne uzbudjujte se, ovaj usranko je odavno odmaglio u Svedsku, nezna on jadnik sta lupeta, nikada nije ni znao! )

Jeli tako usranko? )

Ma cim je
    Guest
    susnulo, jbte, on odmaglio bezite noge, usra vas guzica.

A sad bi klao. Pa naravno, da to neko drugi radi a ne on, i da neko drugi izdrzava kaznu.

Bre koja si ti nesreca i pokvarenjak, pa to je strava.
    Verovatno se i ovi tvoji groze tebe, i najradije bi ti jebali majku.

Da ponovim
    Guest
    U Oluju Hrvatski vojnici NISU imali nozeve...

STETA!!!

Grga GN.
    Guest

I dalje muljas i raspirujes medunacionalnu mrznju.

"Tenisice" u kontekstu u kojem sam ih ja spomenuo su znak neprofesionalnog a,to jest da hrvatska vojska nije imala niti propisne obuce a kamoli oruzja kao vi, a opet vas je razjurila i najurila.

Vidim da si shvatio sto sam htio sa tenisisama reci, jer se ovoliko ceses od sramote. Mislis da nekoga ismijavas i zabalundavas svojom perfidnoscu i umom.

Ponoviti cu ti jos jednom : SIROMAH SI "DRUZE" NIGDJE NISTA NEMAS pa moras da izmisljas i da se smejes jer plakati je sramota....No...?!

olujnik
    Guest
    <blesane, hoces li da kazes da hrvatski vojnici nisu klali nozevima nego zubima...I to je moguce kod ustasa, i ne bi bilo prvi put.

patuljak
    Guest
    pa ludi Grgoslave, dobro je napiso covjek. Za vas je klanje srpske i muslimanske djece bilo sport, KOLJACKA OLIMPIJADA, u "tenisicama".
    Noz, cizma, crkva, Jasenovac to je NDH, a danasnja RH samo jedna kamuflaza sa istom buducnoscu.

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002
    Ovako se NOZEM RADILO!!! po Hrvatskoj!

BUDI SIGURAN DA VISE NIKAD NECE!!

SAMO U KONTRA SMJERU MOZDA!

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002
    <font face="Impact" size="+2">TIH GODINA STE BILI U VASEM ELEMENTU, SRPSKOJ EKSTAZI! DA PONOVIM JOS JEDANPUT:

BUDI 100% SIGURAN DA U HRVATSKOJ VISE NIKAD KLATI NECES!

NITI TI NITI IKO OD TVOG IZOPACENOG "NARODA"!

</font>

Da, Grgo, jbte,
    Guest
    jadni vi bez oruzja bez igde icega avgusta 95. (cak i bez propisne obuce), i desetostruko brojcane.

Hvalite se kako ste se uspeli naoruzati (i pored embarga), a sad ti brabonjas nesto potpuno drugo kao da si nacisto ishlapeo.

1)Naoruzali ste se, nemoj da lazes da niste;
    2)bili ste bar deset puta brojcaniji (da li je ovo zanemarljivo?);
    3)imali ste americku podrsku, i direktnu americku umesanost na vasoj strani;
    4)imali ste vec gotov Dejtonski plan, prema tome i zapecacenu sudbinu RSK i pre vase akcije (stvar vec dogovorena);

Hajde Grgo ne seri.
    Bili ste u ogromnom preimucstvu 95.

Jebale te tenisice, kome trebaju cizme u avgustu mesecu, budalo jedna izlapela???

Glupan
    Guest
    ostaje ×××××N.
    Nema tebi pomoci, glupi cigo.

Grgi,
    Guest
    Nekako nemogu da ne primetim da Grgi nije odgovorio ovo za Spegelja .... iako svi znamo da je VELIKA AFERA izazvana tajnim snimkom koji "hvata" Spegelja kako govori o oruzanom usu protiv JNA, o prenosenju ORUZJA .... ne "TENISICA" ) u Hrvatsku .... nije moguce Grgi da se ne secas? Ili si stvarno izlapeo? Ili si jednostavno toliko pokvaren da, kao sto ti kolega onomad rece, vidis samo onu istinu koja ti odgovara? )

Dalje,

..............................................

"I dalje muljas i raspirujes medunacionalnu mrznju."

>> Cime? Time sto ti ne dajem za pravo? Sto ti kazem da lazes, da muljas itd.? Ne vidim da si tako nesto o raspirivanju nacionalne mrznje rekao tvom "poznatom i priznatom prof. Oreskovicu iz Svedske", ovde puno bolje poznatijem kao "Vreca Govana iz Svedske" .... a pogledaj gore sta pise o klanju i ostalom:

"Srbe je slatko klati u bilo cemu, tenisica, Cizma, bos...

Zamisljam 90% Srba kao naseg VSG-a(P), soviniste, lude, izopacene, koljace koji bi ti odmah zabili noz u ledja...

Zato bolje mi njih nego oni nas...tako je bilo...

I opet ce...ako zatreba..."

Dakle, kad ces njemu isto to da kazes ..... za razliku od mene, njemu to imas razloga reci! Nadji jedno mesto gde smo ja ili neko od kolega nesto ovako napisali (iako ti tvrdis da je samo jedan .... tvoja stvar, niko se sa tobom nece ubedjivati o tome!)?

Well .....? Cekamo tvoju javnu osudu! )

"Tenisice" u kontekstu u kojem sam ih ja spomenuo su znak neprofesionalnog a ....."

>> Kakvom bre kontekstu? Tvoje tvrdnje da niste imali nista, bili bezmalo goli i bosi .... jeli tom kontekstu? Daj ne lupaj. Kazi jos da ih je vodio Matija Gubec? )

".... to jest da hrvatska vojska nije imala niti propisne obuce a kamoli oruzja kao vi, a opet vas je razjurila i najurila."

>> Znaci .... one uniforme su bile "sa buvljaka" ) ...... a ono naoruzanje su u stvari bili oni pistolji "plasljivci" ) .... nije bilo brodova iz Irana .... nije bilo ni krsenja embarga od strane USA (tajno sletanje na Tuzlanskom i drugim aerodromima) .... nije bilo ni direktnog mesanja Amerikanaca sa vasom obukom i bombardovanjem raketnih stanica Krajiske vojske, koje bi vam se keve najebali da su ostali tamo .... nicega toga nije bilo ..... svi oni iskazi, svi oni TV programi .... i sve ono sto jos ceka pogodan trenutak da bude otkriveno?!
    Znaci nista od ovog pomenutog nije istina Grgi? Svi ×××××× osim tebe, jel´ tako? )
    Vama jednostavno pukne film, pa maltene kao u "Seljackoj Buni" .... dignete vile, kuku i motiku, nazujete "tenisice" - i etnicki ocistite Hrvatsku?! )
    Ma nemoj?!
    Dede, procitaj jos jednom ovo zadnje, pa ako ista imas u glavi, morao bi priznati da tvoja teorija o "tenisicama" blago receno - SMRDI! BAZDI! VONJA! (izaberi izraz koji ti odgovara) )

"Vidim da si shvatio sto sam htio sa tenisisama reci, jer se ovoliko ceses od sramote. Mislis da nekoga ismijavas i zabalundavas svojom perfidnoscu i umom."

>> Pa, ja se nemam cega sramiti, srame se oni koji su tvrdili da je "Govnovinski rat, legitimni, odbrambeni rat od Srpskog okupatora (koji je tu ziveo stotinama godina. prim.aut.), gdje se nikoga nije ni prstom taklo, ponajmanje civili, a sve je uradjeno prema strogim pravilima "Zenevske Konvencije" .... e ti se smradovi Grgi imaju cega stideti (ako ovde prepoznajes i sebe medju ovim smradovima, stidi se i ti) ....... evo hvala Bogu .... svi mediji vrve od tih silnih "strogih pravila "Zenevske Konvencije" .... Lora, Pakracka Poljana, Glavas, ovaj Fredi, Generalcici u Haaaaagu, Antisa Govnoljub u Haaaaagu ..... ili ti je to promaklo? )
    ×××× ga, mozda se kod vas na Marsu ne prikazuju reprize programa sa planete Zemlje? )

Ponoviti cu ti jos jednom : SIROMAH SI "DRUZE" NIGDJE NISTA NEMAS pa moras da izmisljas i da se smejes jer plakati je sramota....No...?!

>> Jesi li ovo napisao sam sebi? )

E, sad Grgi kad sam ti lepo odgovorio, cekam tvoje reagovanje.
    Ukoliko ti se rasprava ne svidja jer je malo zesca, ili ti postaje jasno da "××××s kvake", pa se odlucis da ne odgovoris .... onda se nosi u 3 pizde materine ..... a iskreno se nadam da ces na nekom forumu naci neku mladu Hrvatsku amebu, koja ce ti povladjivati, aplaudirati i govoriti "tako je Grgo" .... kod mene (nas) ti to ne pali! )

Kapiras?! )

NO?! )

Bre?! )

Ej bre
    Guest
    palilo je kod tebe, kad su te jebali u to posrano dupe, ×××××ne jedan.

Well ....?
    Guest
    )

?!?

)

koljo
    Guest
    Budalo, ti rece i osta ziv. "Hrvati u oluji nisu imali nozeva"...Hoces li da kazes da ste kao ustase klali zubima.To ste vec jednom i napravili sa srbima.Ali zasto ste klali muslimane.
    NIJE GRIJ UBIT MUSLIMANA je katolicko-ustasko geslo i to je razlog. PLJACKA!
    Mi srbi ni ne zelimo nikoga klati.
    Mi cemo se vratiti na svoje, u Krajinu, gdje smo zivili u miru 500 godina.Vi cete morati da se s tim pomirite,da vratite oteto i platite unisteno, to ce vam, konjusarima, narediti oni koji mogu. A onda cemo se mi pobrinuti za ostalo!!

Sanjaj sanjaj sroljo
    Guest

)

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002
    <font face="Times New Roman" size="+1" color="red">U Hrvatsku se moze vratiti svak ko je u njoj zivio do 1990, Samo kako rekoh, ponovit cu jos jednom, mora ispricati DETALJNO gdje je bio i sta je radio od 17/08-1990 - 10/08 - 1995, za vrijeme VELIKOSRPSKIH orgija po Hrvatskoj!

Zatim, mora deklarirati lojalnost domovini Hrvatskoj, te maximalno pomoci pronaci ostatak masovnih grobnica gdje jos lezi (uglavnom od srpskog noza poklanih) 2140 Hrvata!

Svim svojim spoznajama otkrivati GDJE su minska polja.

Jos se mora duboko ispricati Hrvatima za sve zlocine cime je on, odnosno njegov "narod" zaduzio Hrvate, te se GLASNO I JASNO ograditi od svega velikosrpskog...

Ko pokaze uvjerljive dokaze i maximalno kooperaciju bit ce prihvacen!</font>

HEHEHE
    Guest
    Jeli smrdljivi prolivu iz Svedske, hoces li da tebi posalju e-mail o ovome ili da ti dodju direktno na vrata?

"U Hrvatsku se moze vratiti svak ko je u njoj zivio do 1990, Samo kako rekoh, ponovit cu jos jednom, mora ispricati DETALJNO gdje je bio i sta je radio od 17/08-1990 - 10/08 - 1995, za vrijeme VELIKOSRPSKIH orgija po Hrvatskoj! "

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA AHAHAHA HAHAHAHA HAHAHA HAAH AH AHA HA HA HA HA HAHAHAHAHA HAH AHAHA AHHA AHA AHA HA!!!!!!!! )

Tvoja
    Guest
    inteligencija se vidi u svakom postu kojeg napises Mali-Vlajo.
    Steta sto nemas mozga, bio bi vrlo opasan, ovako samo si mali u××××nko.

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •