Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Fiat Bravo/Brava 1.4 SX

  1. #1
    kramer
    Guest
    Zanimame mišljenje vlasnika ovog auta(ovaj motor),iskustva i sl.Razmišljam o njegovoj kupnji(polovni)ali čuo sam da imaju neki bug na motoru pa neznam točno o čemu se radi i dali je to uopće istina!!!

  2. #2
    Dr. Strangelove
    Guest
    I ja sam zainteresiran... dajte ljudi ako ima neko taj autić... recite koju iskreno...

  3. #3
    doctor
    Guest
    Ja se takodjer zanimam za Bravo. Ovaj motor 1.4 je daleko najlosiji koji se ugradjivao u Bravo/brava. Jednostavno je preslab za tu tezinu. Ja imam Tipo 1.4 koji ima gotovo isti motor, samo bez onih 12 ventila. Auto mi trosi vise nego 1.6 sa 86 ks koji sam imao prije. Bravo 1.4 ima do 100 13.9 s, a recimo 1.2 16V ima do 100 12.5 s, a i manje trosi. Ako te jos nesto zanima pitaj ili pogledaj moju stranicu o Bravu: www.geocities.com/neven01

  4. #4
    mario p
    Guest
    prodajem bravo 1.6 16V sx 4/97, inace ti motori 1.4 su se pokazali jako losim dok ja sa 1.6 nisam imao bas nikakvih problema, ××× 390 977

  5. #5
    doctor
    Guest
    koja je cijena tog Brava 1.6? I sta sve ima od opreme? I kolko stvarno trosi?

  6. #6
    mario p
    Guest
    trosi 7,5 do 8,5, hi radio 6 zvucnika,centralno,metalik boja,...

  7. #7
    Vectra
    Guest
    Najbolje si kupi Fiat Bravo 1,8 16V 115KS Abarth ili Bravo 2,0 HGT.

Slične teme

  1. Fiat Brava 1.8 ELX pitanje
    By Snorky in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 02-07-2004, 10:34
  2. Fiat Brava HSX - misljenja ?
    By hsx in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 21-04-2003, 21:40

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •