Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 26 do 32 od 32

Tema: KRAVICA (BiH)

Mali vlajurino
    Guest
    kad ces se opametiti?
    Ili ti ciganski geni to ne dozvoljavaju?
    ××××te, kako si glup.
    Pa ti ces krepati na ovom forumu tako bedasti i bez domovine.
    Dakle, idi jos jednom u ××××× materinu, ×××××ne jedan.
    Sto tvoj cale u×××× i tvoja brkata keva rodi, mora da je glupo i usrano.

Hrvat.
    Guest
    tko je ovaj?
    znas li ti neku drugu pjesmu?
    dosadan si!
    jesi vidim hrvat (mrzis Srbe, tko bi drugo mogao bit), ali malo vise inteligencije i pravopisa nikomu nebi skodilo.

bosnjak*
    Guest
    sto u nas u Bosni kazu udaren mokrom carapom po glavi pa trabunja bez pameti ,izgleda da sve sto zna da je tu sazeto u istim glupostima na svaki odgovor ista lavez ista ×××××× samo za dan starija.Vlasi ste vi svi i ja ne znam zasto se perete toga imena.

hrvat2
    Guest
    KOLJACI NE ZNAJU PJEVAT. ONI ZNAJU SAMO KLAT.....PONEKI I MALO GANGAT

VGSe bre bre breeeee
    Guest
    VGSe bre bre bre, jeli i ovo jos jedna u nizu UROTA protivu Hrvatske, naravno neistina, jer vi nikoga ni prstom niste takli? )

Odgovaraj ××××× li ti materina bolesna! ) Odgovaraj sralo usrano! ) Odgovaraj forumska sprdnjo!

Hehehehehehehehehehehehehehehehehe!

Ni reci..
    Guest
    Nista od VGSa - bezi od ovakvih tema lajk oparen jeeeebote Bre Bre Bre! )

Bosnjak
    Guest

alooo

= Citat = Izvorno postao uhh Pregledaj post
    kud nas grah zapade na te proklete prostore . tu ce se uvijek jebada praviti i korist izvaciti na racun drugi a hrvati ce se uvik uzvuci jer su spremni dati guzice bilo kome da izvuku sto vecu korist i uvijek jedno misle a drugo rade.Kad je tudjman govorio o najboljim sujedskim odnosima izmedju nas tad je pripremo najkrvaviji pir sa nama.Bilo je da nas zavade najkrvavije sa srbima da mogu lakse ostvariti svoj san.Evo ja licno nisam imao nista protiv ni jedni ni drugi ali sam uvijek vise njerovao Srbima jer nisu bili dvolicni sta ti misle to i kazu i od njih ti se zna sta te ceka.Mozda su odstupali od nas sto su bili previse direktni pa smo isli uz one koji su drugaciji.
    Svi se sada vise boje hrvata jer sa njima nisi nikada na cistini.Ja kzem svojim bosnjacima , jebali vas Srbi jopet ste sa njima dobri , idete tamo njima oni ovamo a RS hoce da odcijepe , kazu ali sa Srbima se zna na cemu smo i oni ti idu prsa u prsa dok hrvati sa ledja ubadaju noz u srce.
    Nebi se mi nikada ovako klali sa srbima niti odvajali da nije hrvatske sklopke koju prave radi svoje pohlepnosti i hoce da budu veliki i ako su mali .Drugi put kad izbije rat izmedju njih treba ih pustiti neka pobjedi ko bude jaci jer da sada nije bilo nas Srbi bi ih pregazili kao mrave , kurce se ali da drugi ratuje za njih .Ja mislim da sada huskaju vojvodjane da se odcijepe od njih dok kod sebe sve cuvaju na poznatoj paroli velikog hrvatstva i fratara dok ruju van svog dvorista di stignu da rasture pa ce na kraju kad zavrse sa ratsuranjem srba opet preci na nas jer shejtan nikada ne miruje.
    koga bi srbi zgazili kao mrave? o cem ti pricas?ba da nije Hrvata cijela bi bosna bila srebrenica!

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •