Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Ima li tko pametan ovdje,ako ne pametan, nek je bar normalan

jkjgf
    Guest

JA sa veliko J
    Guest
    nema

gfh
    Guest
    Vidim da nema, tračate bez veze okolo a pojma nemate ni o čemu!

Ja sa veliko J
    Guest
    ...istina

bfcn
    Guest
    Ma ko im ×××× mater! Jel tako TI sa Veliko J?

Ja sa veliko J
    Guest
    Tako je! KO IM ×××× MATER (JA)

sguall
    Guest
    mozda nisam pametan ali sam normalan ) ali oni kiji tracaju cijeli bozji dan oni su ××××××

tračerica
    Guest
    ti mama ××××××

blue
    Guest
    ajdmolim te,normalan,daj pogledajte te ljude,samo tračaju i pišu gluposti,koji je vama ljudi,kaj imate od toga,nebi bilo loše ponekad zadržat mišljenje za sebe...stvarno vas ne razumijem,ja se ne sjećam da sam ikad napisala nešt protiv nekog na forumu...namam ništ od toga,a i zašt bi...

ohladite se...

PTIČJA GRIPA
    Guest
    JA SAM NORMALNA I PAMETNA SLAŽEM SE S TOBOM ŠTO SE TIČE OGOVARANJA PO INTERNETU AL ŠTA ČEŠ KAD NEMAJU SVOJ ŽIVOT PA MORAJU ZABADAT NOS U TUĐE JA ŽALIM TAKVE LJUDE I ŽAO MI JE ŠTA NEMAJU SVOJ INTIMAN ILI BILO KAKAV ŽIVOT PA UNIŠTAVAJU TUĐE PUNO SU TOGA O MOJIM FRENDOVIMA SRALI ŠTO UOPČE NIJE ISTINA I TO ME FAKAT LJUTI LJUDI KAJ ××××TE AKO NEMORATE NA WC ALI SADA SAM SAZNALA DA IMA I PAMETNIH LJUDI NA OVOM SVIJETU JOŠ JEDNOM PONAVLJAM OVO SVIM ××××××MA KOJI ZAPOČINJU NEKU TEMU NA TEMELJU NEKOG TRAČA NE SERITE AK NEMATE KAJ POSRAT GAMAD JEDNA

Ja sa veliko J
    Guest
    a n0Oo0Obovi jedni naravno da ima pametnih i sta vas boli qrac ako ih nema nemorate nikome odgovarat ako nečete ,niko vas ne tjera na foRum!!!

Member
    Datum registracije
    Oct 1970
    Ja sam normalna, jedini razlog zbog kojeg idem na forum je da zajebavam ove idiote kaj se samo vrijeđaju na forumu )

za dark angel......
    Guest
    E, PA CURO DRAGA , ZAJEBAVAJ FINO SVOJU MATER , A NE TU NAS SA SLABIM ŽIVCIMA!!!!!!

I, NE !!! NEMA NIKOG NORMALNOG NA OVOM ××××ING!!!!!! FORUMU!!!! SVI SU RETARDIRANI!!!!!!!!!!!!!!!!

MOLIM VAS DAJTE MI ADRESU NEKOG DRUGOG-------------- BOLJEG FORUMA???????????????????????????????????????????? ? )

Dark angel.
    Guest
    strpljenje je vrlina a ko vam je kriv kaj se živcirate

Slične teme

1. ima li tko pametan...
    By smmm in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 11-08-2008, 11:43

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke