Stranica 2 od 10 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 26 do 50 od 242

Tema: KOJI AUTO VOZITE(POSJEDUJETE)?

  1. #26
    Alenko
    Guest
    ja ništ ne vidim

  2. #27
    Calibra
    Guest
    Bogami Kid, ni ja je ne vidim!!!
    Pozdravi mi Jasminku!!!

  3. #28
    aasda
    Guest

  4. #29
    Calibra
    Guest
    http://www.geocities.com/calibra_hr/slike/napred.jpg

  5. #30
    Splicanin
    Guest
    Peugeot 405, golf1

  6. #31
    Gajničanka
    Guest
    corsa, 1997, 1.4 life - mrak tutač!

  7. #32
    Iggy
    Guest
    Imam žutu Opel Tigru 1.4.16v sa 100ks i jako sam zadovoljan sa autom a još sam joj stavio neke spojlere kod "Gabreka" neke dodatke na motoru:K&N filter,Remus a u planu mi je i čip.Auto je mrak a i pičke se pale na njega.

  8. #33
    dorfmeister
    Guest
    kad i je za pičkice ko ti.

  9. #34
    iggy
    Guest
    Daj molim te pogledaj kokliko njemaca vozi taj auto www.tigra-tuning.de pa ćeš vidjeti da nije samo za pičke. )

  10. #35
    Calibra
    Guest
    iggy,
    pogledaj ti koliko Hrvata vozi Golfove i koliko bogatstvo za njega daje pa ne znači da je auto dobar. Baš naprotiv, ne vrijedi ni pola bačene love!!!
    Inače tvoj autić je simpatičan i ništa više. Malo modificirana Corsa. Pravi mali ženski auto, nešto kao i Peugeot 206.
    Inače, kod nas se žene o kojima ti govoriš nazivaju "pleh pičke" i pale se na sve što smrdi na lovu i izgleda atraktivno!!!

  11. #36
    Alenko
    Guest
    Pleh pičke hahaha, ovo još nisam čuo, znači sve što miriši na benzin, da se polijem i zapalim, mazda ih privučem , ha ? ili da ih "smrt" opere...

  12. #37
    iggy
    Guest
    Calibra
    Tu si u pravu!Auto sam nasljedio od stare pa sam ga malo uredio ali naj vjerojatnije ću ga u 8 mjesecu mjenjati!

  13. #38
    Calibra
    Guest
    Kide,
    rijetke se pale na Alfu 164. Nema taj auto kod nas previše ugleda!

  14. #39
    Calibra
    Guest
    iggy,
    kupi bilo što samo da nije VW, samo da nije Golf. Može i Koreanca, ma bilo što samo ne Golfa.
    Ako voliš brže i atraktivnije aute pogledaj na www.geocities.com/calibra_hr/slike
    Tamo ćeš vidjeti moju Calibru. Mogu ti reći da će se za tobom u tom autu sigurno glave okretati! Vjeruj mi!

  15. #40
    Alenko
    Guest
    E moj prijatelju misliš da je mene briga na što se tko pali i kakav koji auto ugled ima ? U biti o tome nisam nikad ni razmišljao, ali mislim da bi tu prvi bili ferrari i rols roys, alfa je za "sirotinju" korak do ferrarija, meni je vazno što je pod poklopcem. Osim toga kupujem ga sebi a ne ugledu i što budu drugi rekli!

  16. #41
    Calibra
    Guest
    Nemoj se ljutiti Kide, ja samo objektivno kažem. Pošto te poznajem znam da ne kupuješ aute na koje se svi pale.
    Ali ××××ga, moraš priznati da je 164 kod nas samo veliki stari talijan.

  17. #42
    Alenko
    Guest
    A calibra je velika stara manta, koju je vrijeme pregazilo, bez uvrede hehe

  18. #43
    lotus
    Guest
    Rover 214Si

  19. #44
    MUP
    Guest
    Do prije nekoliko mjeseci Lancia Thema 2.0 turbo, 133 kw, a trenutno Nubira 1.6 sx. Opel Calibra nije loša, ali već zaboravljen auto, kao što je nekada Lancia Delta palila po utrkama. Golf samo u RH je na velikoj cijeni, dok ga u Njemačkoj vozi srednj sloj odnosno Hrvati, Turci i sl., a pravi njemci već voze Passat ili bolje marke i modele (Audi A8 i sl.). Osim toga Golf više nije kao što je nekada bio i to Golf I i II isključivo disel, dok benzinci nisu bili baš nešto. Pored toga, koliko u današnje vrijeme vidiš po cestama Golfove III i IV kako im ne rade štop svjetla, pozicije i sl., a isti su izašli iz dućana možda svega nekoliko dana.

  20. #45
    Initiale
    Guest
    Renault laguna 1.8 full oprema

  21. #46
    Alenko
    Guest
    S tom razlikom što calibra nije nigdje pobjeđivala, usput MUP kako ide ta Thema, koliko troši, koja oprema i godište ?

  22. #47
    MUP
    Guest
    Ide super, negdje oko 8 s do 100 km/h, a toši ovisno kako se voziš, otprilike u gradu normalne voznje oko 12-13 l, natjeravanje oko 15-16 l, otvorene vožnje oko 9 l, naravno sve s upaljenom klimom, od opreme ti ima sve elektoničko, doduše nema putni kompjuter i zračne jastuke, kao ni kožu što mi nije uopće falilo, s obzirom da se radilo o proizvodnji 12/89. Dok novije su imale zračne jastuke i dr. opremu.

  23. #48
    Alenko
    Guest
    Neman znači prema tome moja stara 2.0 i.e ××××la crknuta, moj prijatelj ima kožu i drvo unutrašnjost, izgleda kao neki Jauguar iz osamdesetih.

  24. #49
    Webber
    Guest
    FIćo (71 god.)
    motor A112 Abarth 1050c(Autobianchi)
    95ks
    loče benzu ko lud, ali šiba ko mali Ferrari (išo sam 180km/h ,strah me je brže da se ne raspadne karoserija)

  25. #50
    T-REX
    Guest

    Ma znajte, nisam vjerovao dok nisam probao DAEWOO - MATIZ 2001.god.

    ×××× ko lud, i stedljiv do jaja !!!

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •