Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikazujem rezultate 126 do 131 od 131

Tema: CLIO V6

  1. #126
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Evo i mene nazad! Skoknuo sam malo do Francuske da vidim šta ima! Nazalost vratim se nazad i vidim da se nista nije dogodilo na forumu. Pa kaje, kaj smrdim ili je nešto drugo??

  2. #127
    Gucci
    Guest

  3. #128
    gero
    Guest

  4. #129
    spwolf
    Guest
    meni je RS super... 18k Eura a super autic, brz, dobro lezi, etc... nasa cijena je medju najboljima u europi...

    V6 mi je malo previse ipak...extremitet..

    ja bih bez oklijevanja kupio RS... pa CAR ga je proglasio Hot Hatch of the Year... e to nemoze bas svaki autic.. a tu je bila i nova Type R, koja ce u nas vjerovatno kostati duplo vise nego Clio...a oni su dali prednost Cliju... nije lose...

  5. #130
    Stevo_
    Guest
    devil ne kuzim sto si tolko zapeo za tog clia. kao prvo puno je preskup za tak mali auto. naprijed ima plastiku, nesiguran, i meni ruzan. od naprijed jos i izgleda dobro ali odostraga mi je ko ruzno pace. za tih 80 000 dem mozes kupit subaru imprezu 2.0 turbo sa 218 ks. ima pogon na sva cetri sto znaci i bolje drzanje. veca, znaci nece te skupljat sa pincetom ak se razletis, te jos tri mjesta za sjedenje. makar se meni svidja vise stara linija ni ova nova nije losija. a jos k tome ima bolje ubrzanje od clia ako se ne varam.

  6. #131
    Frka
    Guest
    Lijep ali skup! Ali ovaj novi ima 260ks i redizajniran je unutra. Još sportskija sjedala i vanjski detalji. Mala raketa ali skupa igračka.

Slične teme

  1. CLIO 93`
    By leffe in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-10-2004, 13:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •