Stranica 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 131

Tema: CLIO V6

  1. #76
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Ovom se uopće nisam nadao od tebe!
    Ako se želiš vrijeđati nema problema, seljačino primitivna! Ovak samo pokazuješ kakva si osoba i kako te ne zanimaju druga mišljenja. Samo gledas svoju Alfu a po drugim autima pljuješ na sva strane! Stvarno mi te je žao.

  2. #77
    mentor
    Guest
    Digo si mi tlak. Gomila konja u malom autu i onda filozofiranje !? Ispričavam se zbog ružnih riječi. Ali malo ste pretjerali. činjenica da u bilo kojem od gore navedenih clia vožnja znači borbu s njima. Čak i pri manjim brzinama. Provozaj neki puno jači bolid koji je razvijan kao sportsi auto pa ćeš znati o čeme se radi. Tvrdeći suprotno ti ispadaš primitivan kao kad djeca u vrtiću govore "moj tat vozi najbrže".

  3. #78
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Nisu svi u prilici voziti svaki auto. Najbolji auto koji sam do sad vozio je frendova Impreza 2.0 Turbo, ××××ga ima para pa mu je svejedno. Normalno ne usudim se uopće uspoređivati Imprezu sa V6 jer nema smisla. Sad mi ti reci da taj auto ne valja!

  4. #79
    Dr. Strangelove
    Guest
    Fino izgleda:

  5. #80
    Dr. Strangelove
    Guest
    Opa stražnji pogon:


  6. #81
    Dr. Strangelove
    Guest
    Nije žvaka za seljaka:



  7. #82
    Dr. Strangelove
    Guest
    Da ja vozim Rs-a izgledo bi ovak:


  8. #83
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Znaš onu Kolko para tolko muzike!!!
    Jesi mu vidio straga svjetla od Lexusa!?

  9. #84
    Dr. Strangelove
    Guest
    Autić jr mrak a i ta svjetla mu ××××no stoje:



  10. #85
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    E da to ti je tak! Inace spojleri nisu problem. Ima jedan tip kraj sesveta koji radi kaj mu doneses i nije skup!

  11. #86
    lotus
    Guest
    devil, zašto se ti toliko nerviraš kad ti netko pokuša objasniti NEŠTO ŠTO JE DOKAZANO usporednim testovima, a mislim da su ljudi iz npr. TopGeara kompetentniji od tebe u svakom slučaju. Govorim o Cliu V6 i 2.0 16V, sigurno ću se prije osloniti na ono što su rekli profesionalni test vozači koji već mogu biti objektivni kad se radi o takvim autima, nego na tvoju euforičnu spiku. Razumijem da si nabrijan, ali poslušaj malo i ljude koji imaju drukčije mišljenje jer ne možeš samo ti biti u pravu.

  12. #87
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Ma sve je ok! Sorry malo sam bio nervozan prošli tjedan jer sam s×××× auto! Neki kreten mi je ogrebo cijelu stranu, a ja jos nabrijaniji zakacio za stup i malo s×××× blatobran. Sad sam sve popravio i pljunuo 2000kn. Inač tip mi je u servisu rekao da bi samo za blatobran dao 600kn. Mater mu ××××× lopovsku. A što se tiče V6 istina je sta kažeš za testove u top gearu. Moj RS je OK i stvarno sam zadovoljan, ali vise mi se svidja V6.

  13. #88
    lotus
    Guest
    nema beda, samo mi se činilo da si malo agresivno reagirao na skoro sve što su ti ljudi rekli.

  14. #89
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Dva ljepotana......

  15. #90
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304





    ) ) ) ) )

  16. #91
    Calibra
    Guest
    Kako kome! Meni su to prije dva ružna groba!

  17. #92
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Stigao i prvi V6 u Zagreb. Uočen danas oko 14.30 na Savskoj preko puta pekarne Vjesnik. Opako izgleda. ) )

  18. #93
    VR6
    Guest
    Fin je ovaj Clio sprijeda i s boka, ali nazad su u..... Bar se meni nesvidja, i sajba, kazu da izvrce sliku, sto ce im to, mogli tu nesto normalnije a ljepse napraviti. 2.0 16v RS izgleda dobar, pogotovo ovaj novi, ali nista dok ga neprovozam...

  19. #94
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Kako misliš "Izvrće sliku", nije mi jasno!?

  20. #95
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Plavac

  21. #96
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Zelenko

  22. #97
    VR6
    Guest
    Ne znam, nisam se vozio ja u njemu, valjda je zbog onog nagiba malo mjenja ili rasteze, sta ja znam... Krivo staklo, pa zbog toga, mozda nesto kao efekat na retrovizoru onom koje smanjuje sliku...

  23. #98
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Ma nije ništa krivo, barem meni. Valjda je to neka greška.

  24. #99
    Fiume
    Guest
    Vozio Clio Sport. Previše kultiviran za moj gušt. Integra Tipe-r je zakon. Sve ti pruža.

  25. #100
    lotus
    Guest
    devil, isti taj Clio V6 sam i ja vidjela jučer na semaforu na križanju Masarykove i Tesline.Stajala sam i gledala ga dok nije otišao, nisam mogla vjerovati...
    P.S. vidjela sam ga i prošli tjedan u Savskoj, ali me frend uvjerio da je netko uzeo samo body kit

Slične teme

  1. CLIO 93`
    By leffe in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-10-2004, 13:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •