Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 131

Tema: CLIO V6

  1. #51
    VR6
    Guest
    Skeniraj to onda, imam ja od svoje 3 dizel, VW-ov prospekt, i tu ima za sve modele navedeno sve zivo, od potrosnje, do ubrzanja, nosivosti, i tu pise obicni VR6 ima 174 ks, ide do 100 za 7.9 i paksimalna 220-224, a Golf VR6 Syncro ima 190 KS, ide do 100 za 7.5 a maksimalna 224 ks.

  2. #52
    alfist_zg
    Guest
    cuj , VR6, tvoja mi prica lici na onu pricicu o maloj patkici koja se rodila i tako setala za mamom patkom po dvoristu i mislila je da je cijeli svijet to dvoriste...neko te je malo jace provozao sa tim golfom i sad mislis da je to kraj svijeta i stalno o tom pricas...savjetujem ti da se sjednes u Alfu, opustis, odbacis svjesno sve predrasude i malo provozas...mozda ce to za tebe biti novo otkrice...

  3. #53
    dorfmeister
    Guest
    ima kompic jettu 16V i ganjao se s VR6.do 160 su bili jednaki, a onda je VR6 otisao.a posto 33 16V pere VW II GTI racunica je prilicno jasna.

  4. #54
    VR6
    Guest
    Ma samo vi svoje, kad te pre×××× VR6 onda to zaboravis, a kad otpcis nekog jadnog golfica od 100 ks, onda se hvalis da si pre××××o GTI-a 16V sa 150ks.

  5. #55
    mentor
    Guest
    Kaj se odma uvrijediš. VR6 je ××××no elastičan motor i jedan od rijetkih auta koji je u svoje vrijeme imao traction control serijski. Dobro zamišljeno ali nije uspješno realizrano. Druga stvar, taj ovjes nije umogućnosti prenijeti svu tu snagu na cestu efikasno. Ja sam ponosni vlasnik 145-ice i činjenica je da s njom derem neke jače aute. ali nije sve u izmjerenom ubrzanju do stotke feeling je najbitniji i to zapravo čini auto sportskim.

  6. #56
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Upravo tako mentor! Konačno neko sa pametnim odgovorom!

  7. #57
    alfist_zg
    Guest
    bravo mentor...koju 145icu imas?

  8. #58
    mentor
    Guest
    1.4 T.S. 76 kW Redizajn izvana i iznutra (kromirani detalji, imitacija titana itd...) jedinstvena je )

  9. #59
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Imaš možda sliku da ju vidimo??

  10. #60
    dorfmeister
    Guest
    jesi zadovoljan s njom? jel ju mozes usporediti s 33, recimo lezanje,osjecaj ubrzanja, opcenito kvaliteta.

  11. #61
    mentor
    Guest
    Bit će i slika kad se domognem skenera. Fotke imam al ne i skener. Kaj se tiče auta - ×××× SAM !!! Rotor kad ideš iz novog zagreba u držićevu prolazim ljeti sa 130 km/h. Zvuk je iznad 4 soma nenad××××v. Pičke padaju ko lude. A kad nešto gnjavim na fukodromu pozadinske zvukove proizvodi Rockford Fosgate ozvučenje ) ) )

  12. #62
    mentor
    Guest
    Zaboravio sam napisati da je auto identičan kao i 2.0 verzija (ovjes izgled, oprema) razlika je u motoru. Imam i felge original s 5 rupa naravno. )

  13. #63
    mentor
    Guest
    nema zvuk kao boxer u 33 i bolja je zvučna izolacija ali se zato i manje čuje šum vjetra. Po sveme ostalome je pravi sportski auto i dostojan nasljednik 33-ce.

  14. #64
    alfist_zg
    Guest
    da da, znas mentor , mislim da sam te jednom vidio na cesti, onda sam jos imao alfu 155 ako se ne varam, i bas sam zapazio tu jednu posebnu 145icu jer sam ja isto imao 145icu ali sa 1.4 boxer motorom, zaljubljen sam i dan danas u taj auto (koji sam nazalost bio malo razbio a onda je kasnije dosla frka s lovom pa sam morao prodati) i onda nekako spontano primjecujem sve 145ice, pa sam bas uocio tu tvoju(najvjerojatnije) jer se sjecam da nisam mogao otkriti da li je to 2.0 model ili onaj obicni...ma ja za 145icu imam sve pohvale, moja je malo vise trosila ali to covjek zaboravi kad skuzi koje mu guste pruza

  15. #65
    Dr. Strangelove
    Guest
    Mentor kolko vrijedi tvoja? I koliko može koštat 1,4 sa manje opreme, recimo 97/98? Ako ko zna nek napiše.

  16. #66
    mentor
    Guest
    Moja je jedna od zadnjih primjeraka koje su proizvedene. Cijena gole je bila oko 26000 a na to metalik lak, maglenke, čudna unutrašnjost, felge naknadno muzika i protuprovalna zaštita prelazi 31000 dem.
    97 godište 2.0(150ks) nije redizajn u oglasniku sam vidjeo za 17000. Vjerujem da ove 1.4 nisu jeftinije jer manje troše pa ih ljudi više traže.

  17. #67
    lotus
    Guest
    citec ti je dobro napisao, i ja sam citala u TopGearu ili Caru da je po performansama bolji 2.0 16v. To je činjenica, bez ljutnje...

  18. #68
    markos20
    Guest
    devil, tesko si zabrijao! Clio 2.0 je bolji od Clia V6! Kaj se isplati dati dvostruko vise para za auto koji nije toliko brz, ima dva sjedala i trosi neusporedivo vise. Osim toga, Clio V6 je zbog sredisnje postavljenog motora znacajno nestabilniji od Clia 2.0 u voznji 'na rubu'! Znam, vozio sam oba auta! Ne pravi se pametan!

  19. #69
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Jedini koji se tu pravi pametan si ti!
    Kaj ti znači to ak se isplati! Znaci ti ne bi nikad vozio recimo Porchea ejr se ××××ga ne isplati dat toliko para za njega! V6 je stabilniji od 2.0 jer ja imam ovog drugog i ne vjerujem da ima takvih ljudi koji vjeruju brojkama u časopisima. Ako se želiš uvjeriti pogledaj si na BBC onu emisiju gdje testiraju razne aute, imas top listu pa mi se onda pravi pametan!!!
    I da uopće mi nije jasno ako si vozio oba Clia kak možeš reci da je V6 bolji od 2.0!!

  20. #70
    mentor
    Guest
    Kaj se prepucavate bez veze !!! Oba Clia su porez na ××××××.

  21. #71
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    A tvoja alfa je šatro ××××naaaa!
    Svaka ti dala!!

  22. #72
    markos0
    Guest
    Clio 2.0 je daleko isplativiji i praktičniji od Clia V6 - košta daleko manje, ima dva sjedala više i puno manje troši. Pogledaj prodajne rezultate Clia V6 i usporedbi sa onima od Clia 2.0... Uz to, 2.0 je daleko predvidljiviji i sigurniji

  23. #73
    markos00
    Guest
    ...Ocito ne znas voziti kada nisi primijetio da je Clio 2.0 bolji u vožnji 'na rubu'. Clio V6, iako ima bolju koncepciju (motor u sredini, stražnji pogon...), pokazalo se da je nesigurniji...

  24. #74
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    E da mora da je to!! Ti si valjda Niko Pulić. Pričaj ti šta hoćeš, ali V6 je meni bolji auto od 2.0 ma koliko ti i svi ostali srali po njemu!

  25. #75
    mentor
    Guest
    Ti nisi devil ti si debil !!!
    Konjino. Gledaš aute i gole tete u novinama pa se štemeriš da se kužiš u muške stvari. Predlažem ti da pređeš na pikulanje.

Slične teme

  1. CLIO 93`
    By leffe in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-10-2004, 13:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •