Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 131

Tema: CLIO V6

  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6294
    Šta reći više nego Viva la France!!
    Pratio sam malo razgovore oko svih tih talijana, njemaca, japanaca i mogu reći da se Francuzi malo spominju, pogotovo Renault. To je zbilja jadno, jer ljudi moji da vi osjetite Všesticu mislili bi da ste u raju!!!! Bio sam u prilici voziti taj auto u Francuskoj i nisam vjerovao da to čudovište od 230ks tako ide. Naravno da je i cijena prikladna ali koliko sam čuo kod nas bi trebao stajati oko 40.000eura, pa ko voli neka izvoli. Dakako dao Bog da jednom imam toliko para i bez sumnje bi ih potrošio na taj auto!

    Nije sad da sve te alfe, lancie, golfici, subaru, hondice i ostali ne valjaju ali ljudi moji ako cete ikad imati priliku sjesti u taj V6 vjerujte mi zapitati cete se pa kaj je to renault?? Svaka sljedeća riječ će biti superlativ!!

    Puzdrav svim Renaultistima!!! ) )

  2. #2
    cuore sportivo
    Guest
    kazes cjena nekih 40 000 eura?? pa za tu lovu bi rađe kupio alfu 156 gta i vozio se ko gospodin,te drzi bolje cestu,udobnija,bolje ubrzanje,neznam sta ti vidis u tom cliu,kad izletis s njim trazili bi otiske da vide ko je vozio

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6294
    Možda bi se vozio ko gospodin ali da bolje drži cestu i bolje ubrzanje!?? Di si to vidio molim te!!! Jesi vozio GTA ili si to procitao negdje??

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6294
    I da, za cijenu nisam siguran to mi je rekao tip u salonu renaulta. ××××ga možda ××××!

  5. #5
    cuore sportivo
    Guest
    pa nisam je vozio, ali imam obicnu 156 pa znam kako drzi cestu,a ova gta drzi jos samo bolje,to jje sigurno,a za ubrzanje nisam bas siguran,bili su govorili nesto 5,5 sekundi,ali safda je na kraju ispala 6.3,nemam pojma zasto,mozda zbog toga sta jos nema4x4 pogon,a koliko ima ubrzanje clio???

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6294
    ××××ga tu su negdje 6.4 ali naravno kad sam ga ja vozio nema šanse. Tako ti je to ti imaš Alfu ja imam Clia sport i mozemo do sutra tako. A koliko ce GTA kostati??

  7. #7
    cuore sportivo
    Guest
    za gta sam cuo cca neki 50 000 eura najvise,a mozda i manje jer jos nisu cjene tocno objavljene,a ja imam alfu 156 2.5 ima 190 ks nas ti koja je to jurilica,neznam sta bi radio da imam 250ks,sta ti imas clia sport onoga od 170 ks,koliko ti je ubrzanje???

  8. #8
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6294
    E da kako si to mislio sletit s ceste!?
    ××××te ruke su mi otpale kad sam šibao kroz zavoje. Inace max ide 250 i moram priznati da sam se usrao od straha kad me prijatelj provozao!
    Svaka cast novoj 156 ali mislim da bi se ti dvoumio, barem malo!!!

  9. #9
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6294
    7,5 i jako sam zadovoljan. Inače prije njega sam imao jugića pa sam ga dao za dva soma i kupio sport na kredu, znas onu akciju. Evo sad ce godina dana!

  10. #10
    cuore sportivo
    Guest
    nas sta mi se neki dan desilo voizo sam se po autoputu,po italiji dole do francuske,vozio sam jedno sat vremena do max, 245 i samo mi je prokuhala,mislio sam da sam ostao bez motora koja je to katastrofa bila,kad sam otvrio haubu,koda sam pogledao u pecnicu,a od auta si cuo samo zvukove tik,tik,tik,i morao ja zvati slep sluzbo 2 dana sam cekao auto, a kazu da mi je riknuo termostat,ali inace auto ima pun ××××× kilometara,i znas da me stvarno razocarala,prvi put

  11. #11
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6294
    za sve postoji prvi put! Nisam znao da toliko ide ta tvoja 156. Koliko te kostao popravak??

  12. #12
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6294
    Ja se ne usudim preko 200 a i necu forsat masinu. Neznam ipak mi je to tek drugi auto u mom zivotu a mos si mislit kak mi je bilo prijelaz sa jugića na clia, ko sa tenka u avion, trebao sam dobrih dva tjedna da uđem u đir.

  13. #13
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6294

  14. #14
    cuore sportivo
    Guest
    znas da ide do 245km/h,ali to je u 6 brzini,i ono kad je maximalno razletim.ali treba mi malo duze da bi postigao tu brzinu,a za popravak sam cehnuo 600dm slep sluzba nekih 900 dm dođe,ali znas da su mi u servisu dali zamjenski auto.pa eto bar sam prvi put vozio alfu 147 onu sa 120 ks,malo je troma,ili se meni cini jer sam naviknut na vise,ali ljepo drzi cestu,znas da nije losa,ali ova moja je taman spremna da se je rijesim,cinimi se da su poceli problemi,ili je mozda za generalnu,ali ona ipak ima svojih 260 000km,i to je stalno autoput,ispod 200 se ne vozi,mozda mi je i otisla brtva glave,nesto zadnjih dana ide plavi dim kad je bas stisnem,valjda je dala svoje,ali do sad me je dobro sluzila

  15. #15
    INTCP
    Guest
    Čim ti auto po tahometru ide 245 ne može biti da je dao svoje. Mislim da ćeš još proć s njom 100 000. Reci kolko ulja troši. Kako može termostat doć 600 dm????????? Il je tu nešto još. Treba malo motor detaljnije pogledat, promijenit dihtunge i te sitnice. Inače ako ima snagu ko nova i još ubrzava za 7.3 nemoguće da je za generalnu. A Clio V6 je totalno različit od običnog Clia. Pa znate vi da ima zadnji pogon i motor iza zadnjih siceva. Ja bi rađe Alfu. Inače Taj Clio je u biti spor za svoju malu težinu, zadnji pogon koji bi mu trebao pružiti manje proklizavanja kod ubrzanja i 230KS. Ipak bi trebao biti brži od Alfe. Mislim na ubrzanje. Nesumljivo oboje su zvjeri.

  16. #16
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6294
    Misliš na ovo Intcp?


    ) )

  17. #17
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6294
    Evo nešto za Cuore i Intcp
    Nova 156GTA






  18. #18
    INTCP
    Guest
    da to je to. Na oba dva auta mi se ne sviđaju neki detalji, al sve se da sredit.

  19. #19
    cuore sportivo
    Guest
    uf sta je dobra,ove urice gravirane do 300 mi se sviđaju,puno ljepsa je unutra.auto ima 17 cola,a kada gledas rekao bi da najvise ima 15 ,stalo bi tu jos koja cola,a sta mu je ovo u sredini,mozda navigacija???

  20. #20
    rs
    Guest
    ma operem ja vas i vase alfe i integralke

  21. #21
    rs
    Guest

  22. #22
    rs
    Guest
    Octavia RS 132 kW / 180 KS iz motora 1.8T ubrzava do 100 km/h za 8,5 sekundi. Najveća brzina kojom sam se vozio je 255 km/h (nadamo se da policija ovo ne čita). Kočnice su fenomenalne. Prave sportske performanse uz izmjene osnovne verzije Octavie 1.8T - za cijenu od samo 44.830 DEM.

  23. #23
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6294
    Operi ovo majmune!!



  24. #24
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6294
    I ovo!!!


  25. #25
    cuore sportivo
    Guest
    joj kako mrzim ovakve tipove,pazi njemu skoda od 180 ks ide 255km/h,s tom lađom od skode nemas sanse da prođes nijedan zavoj onako kako ce proci neki od alfe

Slične teme

  1. CLIO 93`
    By leffe in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-10-2004, 13:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •