Prikazujem rezultate 1 do 25 od 131

Tema: CLIO V6

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Šta reći više nego Viva la France!!
    Pratio sam malo razgovore oko svih tih talijana, njemaca, japanaca i mogu reći da se Francuzi malo spominju, pogotovo Renault. To je zbilja jadno, jer ljudi moji da vi osjetite Všesticu mislili bi da ste u raju!!!! Bio sam u prilici voziti taj auto u Francuskoj i nisam vjerovao da to čudovište od 230ks tako ide. Naravno da je i cijena prikladna ali koliko sam čuo kod nas bi trebao stajati oko 40.000eura, pa ko voli neka izvoli. Dakako dao Bog da jednom imam toliko para i bez sumnje bi ih potrošio na taj auto!

    Nije sad da sve te alfe, lancie, golfici, subaru, hondice i ostali ne valjaju ali ljudi moji ako cete ikad imati priliku sjesti u taj V6 vjerujte mi zapitati cete se pa kaj je to renault?? Svaka sljedeća riječ će biti superlativ!!

    Puzdrav svim Renaultistima!!! ) )

  2. #2
    cuore sportivo
    Guest
    kazes cjena nekih 40 000 eura?? pa za tu lovu bi rađe kupio alfu 156 gta i vozio se ko gospodin,te drzi bolje cestu,udobnija,bolje ubrzanje,neznam sta ti vidis u tom cliu,kad izletis s njim trazili bi otiske da vide ko je vozio

  3. #3
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    Možda bi se vozio ko gospodin ali da bolje drži cestu i bolje ubrzanje!?? Di si to vidio molim te!!! Jesi vozio GTA ili si to procitao negdje??

  4. #4
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    I da, za cijenu nisam siguran to mi je rekao tip u salonu renaulta. ××××ga možda ××××!

  5. #5
    cuore sportivo
    Guest
    pa nisam je vozio, ali imam obicnu 156 pa znam kako drzi cestu,a ova gta drzi jos samo bolje,to jje sigurno,a za ubrzanje nisam bas siguran,bili su govorili nesto 5,5 sekundi,ali safda je na kraju ispala 6.3,nemam pojma zasto,mozda zbog toga sta jos nema4x4 pogon,a koliko ima ubrzanje clio???

  6. #6
    Senior Member
    Datum registracije
    Aug 1972
    Postova
    90
    Rep Power
    6304
    ××××ga tu su negdje 6.4 ali naravno kad sam ga ja vozio nema šanse. Tako ti je to ti imaš Alfu ja imam Clia sport i mozemo do sutra tako. A koliko ce GTA kostati??

Slične teme

  1. CLIO 93`
    By leffe in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 28-10-2004, 13:49

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •