Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Daewoo lanos 1.4 - ocjena

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    TRANS AM
    Guest
    Durex,

    ako se kazaljka brojača okretaja (obrtomjera) prilikom hladnog starta diže na više, a potom pada na niže brojeve okretaja (sama od sebe, da tako kažem), bez dodavanja gasa s tvoje strane i ako ti auto neugodno cuka na još uvijek hladan motor prilikom kretanja, onda može biti samo jedno. Regulacijski ventil zraka. Vjerojatno se zaprljao. Ništa strašno. Odvezi auto u servis, objasni o čemu se radi. Popravak ili zamjena niti su dugotrajni, niti skupi.

  2. #2
    More 3
    Guest
    DureX,
    ja sam kod Bačića servisirao lanosa skoro dvije godine (auto sad ima 3 godine). Nisam nikad imao problema kao ti, ali znamo da su Bačić i njegova ekipa pravi gangsteri. Zato sam prešao u drugi servis u N.Gradiškoj i vjeruj mi da tamo ne deru kao kod Bačića. Čovjek koji mi sada radi na autu je radio i kod njega pa mi priča kako je kod Bačića(dovezeš auto i vidimo se za 5-6 sati, a sam servis traje možda sat-dva). Ovdje je vrijeme servisa puno kraće(ali zato ne manje kvalitetnije), možeš biti kod auta dok čovjek radi i cijena je puno manja. Tu nema muljanja. Inače, prešao sam s lanosom 76500 km i nikakvih problema nisam imao. Moj savjet ti je da promijeniš servisera.

  3. #3
    Speedy aus Slo
    Guest
    Bok ljudi. Pročitao sem vaše teme i nešto ono oko lima. Imao sam nesreču s lanosom, razbio sam novi bmw. Udario ga sa strane u vrata i razbilo mu cjelu desnu stranu. Na mom lanosu još sada samo malo oguljen kut blatobrana. Ne bih ni primjetio da je avto sudjelovao u nesreču. ) Važno je znati udariti pod kutom, ha ha ) Inače pogledajte što sam napravio s mojim lanosom na mojoj adresi www.geocities.com/pveso2001/Driver.html Avto je niži za 40mm, 205/45/16, oko 100konja in največa brzina 207km/h. Pogledajte!

  4. #4
    42000km
    Guest
    Postovani vlasnici Lanosa, pridurzujem se vasem pozitivnom misljenju o pouzdanosti automobila ali i onom negativnom koji se tice dijelova i cijena servisa (zadnja dva 700-900 kn> ulje u motoru, kocnicama, svijecice,filter za gorivo, ciscenje sonde i sl.). Mislim da je dizajn lanosove straznje strane vrhunski, dok je sprijeda i sa strane malo pust i izgleda jeftino. Motor, nemam pojma o njima, ali izgleda robustno i trajno.. a vidjet cemo... potrosnja u prosjeku 6.2 Lit

  5. #5
    Lamb
    Guest
    Iskustvo mojeg prijatelja, velika potrosnja motor 1.4
    Pogotovo pri vecim brzinama
    Preko 120 Km 14l na 100Km

  6. #6
    More 3
    Guest
    To je nemoguće, 14 L na 100 km??? Prijatelj bi morao posjetiti servis pod hitno!

Slične teme

  1. ocjena oglasnika
    By crodream in forum Računala i internet
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 13-10-2004, 12:53
  2. Daewoo lanos
    By brdy in forum Ponuda – potražnja
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 07-11-2003, 08:21
  3. Daewoo lanos 99. ili Golf 3 dizel 93.
    By More 5 in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 07-07-2003, 09:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •