Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: citroen ds

  1. #1
    594krešoah
    Guest
    najbolji!!! nitko ni prije ni poslije ds-a nije dizajnirao barem sličan automobil.kad bih ga mogao imati...najrevolucionarniji automobil u povijesti.poruka čelnim ljudima citroena. napravite ono što je wolksvagen sa novom bubom ili rover sa minijem...

  2. #2
    fan
    Guest
    mogu reci da sam vlasnik dva citroena ds 21 i id19 vozio sam i mnoge druge aute imam i calibru ali mogu reci da nema tog novca na svijetu koji bi me odvoio od zabca jednostavno je savrsen od linije do lakoce upravljanja

  3. #3
    krešo
    Guest
    fan ti si sretan čovjek.ja vozim saxo a ds nemam i nisam bogat da mogu kupiti ds-a.

  4. #4
    Za Fan-a
    Guest
    Ti si uistinu pravi fan jer imas cak dva zapca! Jel ih moguce gdje vidjeti u gradu? Ja vidjam cesto bijeli D-specijal kod Zagrepcanke i jednog zelenog u prolazu...

    Veliki pozdrav od Citroenoljupca Darka!

    Zivio LHM )

  5. #5
    HR www stranica
    Guest
    Poruka svim Cirtoenoljupcima!

    Pronasao sam HR stranicu na Hinetu o jednom ID-u u Munchenskom muzeju oldtimera, pa ako imate vremena posjetite je!

    Sa strucnog gledista, mogu reci da su fotke izvrsne!

    adresa: free-sk.hinet.hr/ID-DS

    Zivio LHM )

  6. #6
    znalac
    Guest
    šta više očekuješ CX, XM, C5, a bit će još toga. Doduše nijedan od ovih više nema radilicu na tri glavna ležaja, pa imaju i manje problema oko motora

  7. #7
    Audi centar hrvatska
    Guest
    A Vel Satis )

  8. #8
    odgovor
    Guest
    Nije lose, ali nekako nezgrapno. Pa gdje je elegancija, snaga, monument? Futuristicki svakako...

  9. #9
    huki
    Guest
    LHM- TO je TO zauvijek.

  10. #10
    renault
    Guest
    Francuzi su pravi auti, pogotovo Renaulti. Imam doma Thaliu i Clia. Super sam zadovoljan.

Slične teme

  1. citroen c3
    By 594krešoah in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 217
    Posljednji post: 16-07-2004, 16:21
  2. jednom citroen- zauvek citroen!!
    By activa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 306
    Posljednji post: 16-07-2004, 12:22
  3. citroen cx
    By 25trd in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2003, 22:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •