Stranica 52 od 74 PrvaPrva ... 242505152535462 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.276 do 1.300 od 1850

Tema: Lancia Delta HF Integrale

  1. #1276
    INTCP
    Guest
    VR6 jesi ti normalan čovječe. Najslabija alfa 33 1.3 (stariji model) ima 75 ks i ubrzanje oko 12,5 sekundi. Jesi ti normalan da ti nju sa sporohodnim golfgom dizelom opereš na semaforu. Mislim jesi ti lud. Calibra i ostali reagirajte malo. Ovo je najveće ×××××× koje sasm čuo od vr6. Jel ti shvaćaš da bi najslabija alfa 33 mogla parirat tdi-u od 90 ks. A ti imaš 18 sekundi. To je razlika 5.5 sekundi. Jesi ti prolupo čovječe??????? Meni stvarno nije jasno jesi tzi lud ilui ovo izmišljaš uili je ta alfa readila sa pola motora. P ati nemaša blage veze. Daj napiši to pismo u bneku reviju. Sigurnbo će ti objaviti takvu glupost. TJ. još biolje pitaj ih koji je startniji. Daj molim te dođi jednom do opatije. Ti u Golfu ja u Miniju, gdje god hoćeš, zavoji, eravnice- šta god poželiš, opreat ću te bilo gdje.

  2. #1277
    HF INT
    Guest
    Prije sam napisala da je moja integrale,8v,88./89.Nije ni 16v niti evo jer nisam bogataš da si tako nešto priuštim,ali stvarno se nemoj uvrijedit ali ne možeš usporedit ubrzanje jednog pasata tdi i najslabije integrale,rekla sam da i ona hf turbo od 150 konja koja nije integrale povuče ko blesava,na mojo mi je najdraže kad se uključi turbina i zadnji kraj "pobjegne",to se u dizelu ne može doživit pa bio on turbo.Volila bi te upoznat ali ne trebaš me vozit u Lancici,radije me provozi u tom golfu pa da ja vidim kakav je to osjećaj.

  3. #1278
    HF INT
    Guest
    A mogla bi i mamu poslat da te opere sa ritmom 105 tc,sigurno bi joj mogao samo gledat u auspuh.

  4. #1279
    INTCP
    Guest
    HF INT šta kažeš na ovo vršestovo oderavanje alfe 33 1.3 sa golfom sa 64 ks? Jel taj tip normalan?

  5. #1280
    INTCP
    Guest
    Samo jedna opaska. Vidiš vr6 ti misliš da se ja palim na sve talijansko, al meni stari punto izgleda očajno. Ovaj na slici i nije tako loš.

  6. #1281
    alfist_zg
    Guest
    INTCP, ekipo...pa sta se toliko cudite jednoj virtualnoj figuri koja je otipkala da golf ima bolji zvuk od Ferraria.?!?
    poslije tog me vise nista nemoze iznenaditi- NNNI . )

  7. #1282
    Calibra Zender
    Guest
    Nije ovo ništa ekstra. Pa VR6 non stop gruva svakakva ××××××, a samo ja reagiram. Nitko da potvrdi kad lupi nešto bez veze. A popis bedastoća duži je od popisa otvorenih topica.

    Mlad je, naučit će. Ha, koja glupost. Niti je mlad niti će načiti. Ostat će zadrti švabofilski seljo do svog zadnjeg daha.

  8. #1283
    IHF INT
    Guest
    INTCP,nemam riječi,ali mi je jako žao šta netko kao on ima Lanciu,srce me boli kad je imaju krivi ljudi koji niti ne znaju šta imaju.

  9. #1284
    Girrari
    Guest
    Ma dajte molim vas ljudi kaj još pušite priču da Mesar ima Deltu??!!
    Ima je moja jaja! I ja imam Ferrari F-50, Maserati 3200 GT, Modenu, Diablo, Countach, Testarossu, EB 110 SS...
    Samo kaj ja neću izostaviti da se radi o mjerilu 1:18!!!

    Svi ste vidjeli moju Beštiju, ako netko iz Zgb hoće vidjeti i Alfu, nema beda, dofurat ću je.
    A on tu šatro ima Deltu, a kurči se sa Golfom Diesel. Da ima Deltu prodal bi Golfa i sredil je kak spada.
    Šatro Delta povuče, ali ×××× ga, Vjetar je bolji! A ×××ך jednu Deltu kad on ima nenadmašnog golfa, pa pere s njim i Deltu, a kak ne bi tek 33-ojku!


  10. #1285
    VR6
    Guest
    Lijepi Passat, to nisam ni ja sam rekao, znam jos neke ljude... Koji si ti vozio Passat, vi sve o nekoj buci, on se unutra ni necuje skoro. A Interceptor gdje pise da je ova gore slika za tebe, cisto mi se svidja jel ima 4x4 i 172 KS pa sam je stavio, a i neizgleda lose. Ja ne znam jel toj Alfi nevalja motor i slicno, ali ja sam bio brzi. A HF INT znam ja covjeka koji je imao Lanciu Deltu HF Turbo bez limitatora na turbu i chipom, sa oko 175 KS. Ali rekao je da moja bolje ide, jel je i nju vozio, bas ovu moju, ne model kao moja. Moja po brzinomjeru auto cestom ide oko 230-235, ili brzinomjer laze, ili je stvarno tako brza, ne znam. Doci cu Golfom tu vjerovatno pa da te provozam. A HF INT ja znam dobro sta imam, al ja cisto realno gledam stvari. Pogledaj test u novom AK sta pise za Ibizu TDI 130 KS, 8,7 do 100, iako Seat navodi 9.4. U njemackoj mjerili snagu motora tog TDI u nekom drugom VAG modelu i izmjerili 141 KS. Ocito niste vozili taj TDI, kad provozas onda pricaj, i ja sam se iznenadio, ono nisam imao nista protiv dizela al nisam ih ni volio nesto, dok nisam probao taj auto, od tada mi dizeli postali drazi, i poceo razmisljati o kupnji TDI-a. Znam jos jednog decka ovdje koji ima HF Turbo, i on je isto bio odusevljen Passatom TDI 130 KS.

  11. #1286
    VR6
    Guest
    Sta cu ti ja Girrari, nemogu preko neta dokazati da imam tu Deltu, ako mislis da ima nacin napisi, ako oces neki dokaz, pitaj nesto sto ne zna neko ko nema taj auto pa ne moze vidjeti, slobodno...

  12. #1287
    alfist_zg
    Guest
    aha, znaci u sarajevu svi imaju ili passata TDi ili Deltu integrale. I svi koji imaju delte su odusevljeni Passatima..hm...aha

    legenda si VR6 , le- ge- nda !!!

  13. #1288
    VR6
    Guest
    Nemaju, u BIH koliko ja znam, ima jedna Delta Integrale 8V, dvije kao HF 4WD, moja i jos jedna, i ima onih HF Turbo.
    Ova Integrale 8V nevalja joj motor, ide kao da ima 100 KS, nekakva razvaljena, pa joj je covjek valjda ugradio motor kao od moje, tako sam cuo. A ovaj sto isto kaze da je Passat TDI brz ima HF Turbo, i vozio je Passata od 130 KS, ali nije 4 Motion kao ovaj sto sam ja vozio.

    A ona Alfa 1.3 je izgledala ovako, ista i boja, samo je bila malo spustenija cini mi se.


  14. #1289
    Calibra Zender
    Guest
    Hey, jel se sjećate onog Turobiz(e)la?

    Onog krelca koji je tjerao bolesnu zajeb.....u? On je bio sprdnja, ali neozbiljna. Ali VR6 mesarčina...

    Pa Mesarčina lupa bedastoće u svakom postu! Samo što je VR6 NAŽALOST ozbiljan.

  15. #1290
    alfa099
    Guest
    Molim da netko krene na put, pa da uslika tog VR6. Ja ću sponzorirat sve, a odštampat ćemo majce s njegovim likom da ga nosimo ko Che Guevaru!

  16. #1291
    HF INT
    Guest
    VR6
    Ja sam imala prije ove istu takvu samo bordo boja i 90 godište sa nekom greškom,nešto ju je zezalo,ali mi se čini da je bila brža od ove koju sad imam jedino ju je mučilo kad se zgrije onda se i gasila.A ova sada je 8v i ima 175 konja,iste su osim šta ova nema abs i starija je.Pa ako je već imaš uživaj u njoj,nemoj tu uspoređivat bilo koji dizel,ona je posebna stvar a dizeli su druga stvar.

  17. #1292
    VR6
    Guest
    Pa samo kazem da Passat ide kako ide, vidjet ces kad probas. Krace povuce, ali jace. Drugom pogotovo, za nevjerovati. I ova Delta Integrale je imala neko pregrijavanje, stalno joj ventilator radio.

  18. #1293
    alfa099
    Guest
    VR6, imam ideju: ajde se prijavi u Nacional na natječaj za stipendije. Takav genijalac zaslužuje najbolje svjetske studije, možda SF...

  19. #1294
    Calibra Zender
    Guest
    Čuj tog usranog Passata od 130 turbodizelskih konja i 10 sekundi do sto ja s 9 godina starom Calibrom perem kad se sjetim!

    Ubrzanje mi je bolje za sekundu i pola, a njegov veći okretni moment debelo nadoknadim radom na mjenjaču. Viši okretaji, viša potrošnja i to je to.

    A nemoj samo ležanje spominjati. Pa ne leži valjda i Passat bolje od Calibre? A kako i ne bi? Ipak je penzionerska limuzina bolje podešena od sportskog coupea!

  20. #1295
    VR6
    Guest
    Joj Calibra sto lupas gluposti, ajde fino nadji neku cestu praznu, sjedi u auto i mjeri start do 100, da vidimo koliko ces imati ti i tvoja Calibra. Pa nam javi svoje rezultate mjerenja. Valjda znas sta je stoperica, ako ne, potrazi po prodavnicama pa ce ti objasniti pa kupi i mjeri. A za takve kao ti koji misle nesto o Passatu ima bas u auto klubu test VW Passat W8, pa pise o takvim kao ti, da mu je te najdraze bilo sokirati na semaforu.

  21. #1296
    Calibra Zender
    Guest
    VR6 mesaru, praznoglavo kopile

    Opel Calibra:
    zapremnina 2000 ccm
    snaga 150 ks
    masa 1215 kg
    koefcijent otpora zraka 0.26
    max v 227 km/h
    ubrzanje 8.5s

    Pa ti napravi stupac za tog traktora Passata i usporedi.

    To wolfsburško čudo dizelske snage pojedem za doručak, a tebe i tvog Golfeka za desert!

  22. #1297
    VR6
    Guest
    A ti mutavi, izmjeri sta mi dajes tvornicke. Startaj ga sam pa reci koji su tvoji rezultati.

  23. #1298
    Girrari
    Guest
    Nisam znao da je Calibra tak teška!

    Onda bogme i dobro ubrazava sa 150 KS na 2 tone!


  24. #1299
    Calibra Zender
    Guest
    Girrari, greška je ispravljena. Nisam niti vidio da mi se omakla kriva brojka.

  25. #1300
    sale
    Guest
    kud idiJoti calibra

Slične teme

  1. Lancia Delta Integrale EVO
    By nočna ptica in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-09-2003, 21:34
  2. Lancia Delta Integrale EVO 3
    By stevan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 15-12-2002, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •