Stranica 51 od 74 PrvaPrva ... 41495051525361 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.251 do 1.275 od 1850

Tema: Lancia Delta HF Integrale

  1. #1251
    Calibra Zender
    Guest
    VR6
    Znači Passat s 10 sekundi do sto lijepi za sic, a Calibra s 8 i pol je drek kojeg može oprati u ležanju i sportskim osobinama jedan Golf dizel?

    NEMAŠ BLAGOG POJMA! STVARNO SI NEUKO ČELJADE!

  2. #1252
    VR6
    Guest
    Nema nesto extra start, za tu snagu je ok, ali ima 6 brzina mjenjac. Ide super, prepadne prakticno. U drugu kad usaltas, za nevjerovati kako povuce, jeste to kratko, ali bas fino te utisne u sjedalo. I Lancia isto zaljepi, ova moja, ali ne tako snazno kao ovaj Passat.

  3. #1253
    Girrari
    Guest
    "Nema nesto extra start, za tu snagu je ok"

    Ma daj ne seri. To nije start! Moja Beštija ima 14 do 100 i to je kanta! Kaj je onda tek 18 sek. Pa ti si već opako blizu Lade Nive!

    A o zavojima mi nemoj pričati. Kad dođeš u blizinu javi se pa ću te oprati s Beštijom i to na rezervnim gumama. A kaj onda da kažem za nekekvu Calibru, Minija ili Alfu 164. Nisi ni moja liga, a s njima se nemoj uspoređivati ni u najluđim snovima kada sanjaš da se voziš pokraj Ferrarija, a pičke padaju na zvuk tvoje VR6-ice!!!

    Shvati kao i ja da voziš kanticu i uživaj svaki put kad imaš priliku isprobati nekaj ozbiljno!

  4. #1254
    Calibra Zender
    Guest
    VR6 Mesarčino
    "I Lancia isto zaljepi, ova moja, ali ne tako snazno kao ovaj Passat."


    Pa tvojoj gluposti nema kraja! Passat TDI jače lijepi za sic od Delte Integrale?

    Eto još jednog u nizu bisera. Bisera samo tebi sličnih! Ti si živi dokaz da je glupost neuništiva!



    HF INT, pa jel ti čitaš ovaj PROLJEV? Jesi znala da Passat s 130 konja daje veći gušt nego tvoja Integralka? Bogami ja nisam to znao. You live, you learn! )

  5. #1255
    600
    Guest
    ja uopće ne kužim zašto vi trošite živce na VR6, pa mala djeca iz vrtića znaju više o autima nego što će on ikad u svome životu znat! )

  6. #1256
    VR6
    Guest
    Heh, Girrari to je bilo za Doc-a, za Passat smo govorili i to se odnosi na njega, a ne na mog Golfa. A Girrari znas kada cu vjerovati da je nesto stabilnije i brze od mene, kad to neko i dokaze. Bas bi volio da ste blize, pa da vidim ko ce me to ostaviti po krivinama. Gdje ti zivis Girrari, ja cu mozda za jedno 15 dana, nije sigurno, dolaziti u Graz, pa ako si tamo negdje...

  7. #1257
    Calibra Zender
    Guest
    VR6
    "pa da vidim ko ce me to ostaviti po krivinama. "

    GLUPOST JE NEUNIŠTIVA, NEUNIŠTIVA, NEUNIŠTIVAAAAAAA - Nekad vrlo popularna pjesma Kud idiota! Daj skini to negdje s neta, ako nađeš. I puštaj si to, jer to je tvoja stvar! )

  8. #1258
    VR6
    Guest
    Ja sam rekao svoje, ti ako nevjerujes tvoj problem...

  9. #1259
    bullit
    Guest
    Calibra, nis ja ne vadim iz koneksta, to su tvoje rijeci "da vidis kak lijepi".Najveci kramp koji sam slagao bila je Calibra V6, u trecoj ide 180!?!?! Kaj je to auto? A najuzbudljiviji dozivljaj sa jednim opelom bilo je nakon slaganja jedne Calibre iz CK, na probi, kod 120 otpao je znak sa haube i odletio u sajbu...imam svjedoke, da ne mislis da nekaj ××××m.
    A da si se nahvalio glede voznje, jesi, pa me zanimalo ko je to relevantan procijenio tu tvoju umjesnost, i "sportskost". Inace, ja sam svako malo u VZ, iz gusta.

  10. #1260
    Girrari
    Guest
    Ja sam u Zgb., pa se javi ako hočeš!

    Do tada će vjerojatno ići veće gume. Najvjerojatnije 185/60 14" ili 195/45 15".
    Ove zadnje su dopuštene po FIAT-ovim specifikacijama (naravno da ih ima i od FIAT-a) za Punto 1.2 sa servom. Meni je to malo preveliko, ali tek toliko da mi nitko ne ××××.

    Najvjerojatnije će ići ove prve, osim ako opako ne popizdim. Moram prvo razgovarati sa dr. Valenčićem, da vidimo kaj se da napraviti od Beštije!

  11. #1261
    VR6
    Guest
    Koliko je to od ZG voznje ili km??

  12. #1262
    doc
    Guest
    girrari, ti bi stavljao 195/45/15 gume na svoj punto? to bi ga unistilo po zagrbecakim oranicama.

  13. #1263
    Girrari
    Guest
    Te idu, ako totalno popizdim tj. ako g. Velenčić izvuče nekog opakog asa iz rukava, pa učini ime Beštija, barem dijelo opravdanim!

    Inaće, najvjerojatnije će ići 185/60 14".

  14. #1264
    HF INT
    Guest
    Isuse,ja ne mogu vjerovat ovo šta sam pročitala,pasat tdi ljepi??????????Možda komarce na šajbu,ej Vr6,možda za nečiji pojam ljepi ali nikada,nipošto,ni u kom slučaju se to ne može usporedit sa integralkom.Stvarno me dovodiš u sumnju da si uopće ikad vozio integrale jer da jesi i ako je ispravna ne bi ti nikad pala na pamet ovakva usporedba.
    Alfa,šta đir pa onda kava?Može

  15. #1265
    VR6
    Guest
    Jesi ti vozila TDI od 130 KS?? Ako nisi nepricaj...

  16. #1266
    HF INT
    Guest
    Još uvijek ne mogu vjerovat,jesi ti vozio ikada(pišem velikim slovima da bolje vidiš)LANCIU DELTU HF TURBO INTEGRALE?Dizeli me uopče ne zanimaju ali idi logikom kako može jedan dizel od 130 konja ljepit više nego lancia koja u prvoj radi čuda i dalje.Ma i lancia hf turbo od 150 konja ljepi ko šašava.A vozila sam se u dizelima ali to je dan i noć.

  17. #1267
    Calibra Zender
    Guest
    "Jesi ti vozila TDI od 130 KS?? Ako nisi nepricaj..."


    Kao što rekoh, GLUPOST JE NEUNIŠTIVA, NEUNIŠTIVA, NEUNIŠTIVAAAAAA!


    )


    VR6 mesarčino zaposli se na vicomatu!

  18. #1268
    doc
    Guest
    ja nisam vozio, ali su me vozili u a4 tdi sa 130 ks. nebres govorit da to ×××××× lijepi za sic. pa lijepi onog koji sjedne u njega s golfa sa 60 ks. taj je totalno zaludjen. ali onaj koja je probao nesto barem sekundu brze znao da bas nije nesto

  19. #1269
    HF INT
    Guest
    VR6
    Sjedni ljepo u tu tvoju pilu sa 60 konja i dođi na instrukcije.Jako rado ću te zaljepit za sic.(nemoj sad ovaj poziv krivo shvatit,o ubrzanju je riječ.)

  20. #1270
    Girrari
    Guest
    OK, ljudi, jasno je da usporedba Delta-Passat nema logike.

    No moderni TDI-i ili JTD-i (kako ih već proizvođaći zovu) fakat vuku. Dobro, nije to neki cug koji daje recimo Alfa 3.0 V6 24V, ali vuku, ×××× ga.
    Možete se sprdat s njima koliko hoćete (i ja ću se prikljućiti barem na temu zvuka), no činjenica je da vuku i to se nemre poreći. Vuku od niskih okretaja što im daje dosta prednosti prema benzincima (naravno podjednakim).

    Ipak, dok sam ja živ, pod mojim krovom dizla nebu!!!

  21. #1271
    VR6
    Guest
    Ja imam HF 4WD, 166 KS serijski, sada ima 170-180 KS jel ima neke izmjene. Povuce ona jako, ali ne kao Passat TDI. Passat TDI nevjerovatno dobro drugom povuce. Kazem ti pricaj kad probas... Njemu je maksimalna 200 km/h, a ima mjenjac od 6 brzina. On kratko povuce, ali jako. On nije brzi, ali osjecaj je jaci. Gledao sam ja start, jedno 100-150 metara duzina, sa semafora, do tog jednog dijela s Lanciom idem 120 km/h, sa Passatom 100 km/h. Ali osjecaj utiskanja u sjedalo...

  22. #1272
    INTCP
    Guest
    A ti kretenčino VR6 normalno da ti lancia ne vuče kad ti ju je neki drugi mesar usrao turbo. Osdim toga čisto sumnjam da ti ima 180 ks. Sigurno si je dobro sjebao. Ja sam vozio audi a4 tdi sa 110 ks. Majmune alfa 75 1.6 sa 105 ks bolje lijepi za sic. ×××× se ti i tvoji dizeli kobasičaru.

    Al nema veze tvoj golf je najbolji i najbrži , a obavezno je brži od alfe 145 pa i 147 I 156 I 75 I 1555 I 166 I........ STILO, BRAVO, I SVE TZALIJANSKO SMEĆE JEL TAKO. Tako je. a ti si glup, a mini. ×××ך mini ak oder fiću odere i mini jel tako. A kad se stave gume 205 uh narode pičoke padaju. Još pet vrata jooooooj cijela ženska bosna te želi VR6. Dizel sa 64 ks i gume 205. Ti si bolestzan čovječe. Tih tvojih 20 sekundi do sto.- Pa jesi ti svjestan da te yugo 45 odere. Nikakav moment ti ne pomaže jer turbo nemaš i gotov si pred svime što se kreće izuzev peglice.

  23. #1273
    VR6
    Guest
    HF INT pogledaj ovu stranicu:
    http://www.integrale.dk

    Tamo imas i HF 4WD, 165 KS, start do 100 6.6 sekudni, to je kao moja. Tvoja ako je 16V ili Evo, 5.7 ili 5.5 do 100. To je sekunda i nesto, ona bi i mogla imati veci potisak od TDI-a, ali nisam je vozio niti se vozio u njoj, pa ne znam. Moja isto povuce, posebno ako se krece sa 3000-4000 o/min, tada bas pocupa, odmah s turbinom. Ima i ono kao rally auti, kad presaltas, odes li iznad 5000 o/min pukne ono i vatra iz auspuha. Ako uspijem srediti uskoro Lanciu, dici je i naci fine felge, mozda dodjem i njom u Crikvenicu kad budem dolazio, pa da i ja tebe malo provozam.

  24. #1274
    VR6
    Guest
    Moja Lancia ima ok turbo, ona ide super. I ne hvali vise tu Alfu, moj Golf je brzi od mnogih. Danas je Alfa 33 1.3 ispred mene na semaforu, ono krece se prije zelenog nervozan, oce da starta, ja sve za njim, gas i predjem je. Onda ja usporim, a on se zaletio i onda me predje. Pustim ga nek se ubaci ispred mene... Definitivno sam vidio da sam brzi od te Alfe, jel nemoze, on je pritisnuo al nece. Ti opet Passat 110 KS, to je drugcije, ovaj ima 6 brzina novi a i jaci je 20 KS, to je razlika.

    Evo jedan fin Punto s pogonom na sva 4!!



    Maggiora Punto Grama 2, with Dedra Integrale running gear
    (2 litre, 4 wheel drive, 172 bhp)

  25. #1275
    Ja, Alenko
    Guest
    Joj riknut ću, ti pereš sve alfe pa čak i 33, 1.3. Puko si totalno.
    I Passat lijepi, da lijepi, vozio sam prijatelju, pritiskom na gas dobiva se buka. A ako su unutra četvorica to je crknuta krava, odnosno konj, audi je krava.
    Kako uspiješ takve gluposti napisati, molim te ? Pa jeli ti ta lancia radi na dva cilindra ili što ?
    Benzin, manja, lakša i više konja.
    Možda to nije delta, nego neki yugo, jesi siguguran ?
    Čudan si ti Vr6...sve neke kontre....!?!

Slične teme

  1. Lancia Delta Integrale EVO
    By nočna ptica in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-09-2003, 21:34
  2. Lancia Delta Integrale EVO 3
    By stevan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 15-12-2002, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •