Stranica 5 od 74 PrvaPrva ... 345671555 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 1850

Tema: Lancia Delta HF Integrale

  1. #101
    VR6
    Guest
    Sve slike obicno trazim na google, u trazilicu pisem Auto pa photos i slicno, i brzo se nadje. Google ti je na www.google.com . A ove audija sam uzeo na http://galleries.wheels24.co.za/cars .

  2. #102
    cars
    Guest

  3. #103
    cuore sportivo
    Guest

  4. #104
    145 q 150hp
    Guest

  5. #105
    145 q engine-150hp
    Guest

  6. #106
    engine by 145
    Guest

  7. #107
    cuore sportivo
    Guest

  8. #108
    cuore sportivo
    Guest

  9. #109
    cuore sportivo
    Guest
    tehnicki podaci o ovoj sliki gore:
    Alfa 156 Superturismo: the unquestioned star

    This car has still got what it takes. The Alfa 156 warms up on the starting grid as the crowd go wild. The Alfa Romeo sports saloon is about to give us another fantastic performance: speed, road-holding and incredible sprints. Prepare to admire it, from start to finish. With bated breath.



    Engine: 4 cylinders in line, front, transverse
    Capacity: 1998 cc
    Bore x stroke: 86 x 86 mm
    Compression ratio: 13.01
    Timing: double overhead camshaft, 4 valves/cylinder
    Injection: Weber Marelli electronic M
    Max. power output: 310 bhp at 8,250 rpm
    Clutch: Carbon, triple plate
    Gearbox: X-Trac, sequential 6 speed, reverse
    Drive: front, with combined differential
    Steering: Power with electric pump
    Brakes: MMC, 8 cylinders, self-ventilating
    Front suspension: Double wishbone, adjustable shock absorbers, coil springs and roll-bar adjustable from the cockpit
    Rear suspension: MacPherson, adjustable shock absorbers, coil springs, roll-bar adjustable from the cockpit
    Wheels: 8.25 x 19" OZ
    Tyres: Michelin 210/650 - 19"
    Dimensions: 2,595 mm.
    Wheelbase: height 1,380 mm, length 4,474 mm, width 1,760 mm
    Weight: 975 kg
    A great team, a winning spirit
    Facts and figures? 10 years of partnership and unbeatable records. The great team is the same, Nordauto Engineering: Fabrizio Giovanardi, Nicola Larini, Romana Bernardoni. Three great champions for a winning spirit. From every point of view. Alfa Romeo and Nordauto Engineering: the team is about to put on another incredible show for its audience

  10. #110
    cuore sportivo
    Guest
    sta mislite koliko bi love pjevalo da pokusamn srediti svoju 156 ovako kao ovu crvenu trkacu,tu su branici,felge19 cola,obavezno spustiti,neke spojlere,motor nebi dirao,ima ko neke adrese tu kod nas ili vani negdje za ovako nesto napravit od auta,i nakraju dali se to isplati raditi od auta ili auto mozda tako pati

  11. #111
    164 sw
    Guest

  12. #112
    mentor
    Guest
    Svaka čast Cuore Sportivo imaš odličan auto. potraži proizvode NOVITEC ili Horman za svoju 156-icu . NOVITEC čak ima neko zastupništvo kod nas. Samo znaj da dodatnim uređivanjem mijenjaš savršen dizajn. Bezobrazno velike felge sa 5 rupa su ti čist dovoljno. )

  13. #113
    VR6
    Guest
    Ona na slici izgleda stvarno dobro, ali ono su neke vrhunske felge, sigurno komad stoji 1000 DM. Jos i ostalo kad bi ugradio, doslo bi te jedno 10000 DM, ne znam dali ti je to preskupo. S obzirom da samo na izgledu dobivas, performanse vrlo malo, jer motor je glavni skoro...

  14. #114
    alfist_zg
    Guest
    cuore sportivo, moj savjet ti je da nista ne diras, meni je alfa ko tvoja najsavrsenija upravo onako kakva je, pozdrav

  15. #115
    dorfmeister
    Guest
    slike novih autiju imas na www.km77.com
    to su slike koje izađu u casopisima.

  16. #116
    VR6
    Guest
    Da vi nehvalite Alfu previse?? Sta ako kupim Alfu a nebude valjala, ko placa odstetu??

  17. #117
    cuore sportivo
    Guest
    pa da,znas da nije losa s onim felgama original,tj. ove koje su u sport paketu,neznam dali vi vidite sliku one crne gore s felgama,jer takva je ista moja,mislim da joj jos uvjek jako ljepo pasu.
    a sta se tice ove trkace,ima samo nekih 900kg,i preko 300ks,a motor samo 2000kubika,pa vi zamislite kako to mora ići,samo neznam koji pogon ima,cini mi se isto prednji

  18. #118
    cuore sportivo
    Guest
    for GTA,evo upravo sam bio na tvojoj stranici o bravu,mogu ti reci nije losa,mozda jos malo slika da ubacis,a sta se tice bravota meni je stara do nedavno vozila onaj bravo 1.6 16V ,i ja sam ga vozio tu i tamo koji put i mogu ti reci da nije los autic,bas mi se sviđa ona untrašnjost,motor dosta dobar,nije neka snaga ali ljepo ide za svojih 100 konja,od vecih kvarova nije bilo nista,a od prije nekih mjesec dana vozi novoga stila,onoga s 3 vrata, 130 ks,mogu ti reci da je auto savrsen,sve je najbolje rijeseno sta se tice unutrasnjosti,ljepo drzi cestu,vuce koda ima najmanje 150 konja

  19. #119
    VR6
    Guest
    Ruzan novi Stilo, bar onaj s 5 vrata, s 3 izgleda ok. Nisi ti vozio nekog TDI-a s 130 ks, da vidis kako to ide, rekao bi da ima 180. Nije ozbiljno ima osjecaj, kad pocupa... Zna li neko oce li na Zagreb Auto Show biti Subaru?? Do sada nisam nikad vidio tamo subaru, bude suzuki i slicno, ali subara nema.

  20. #120
    ANTimon
    Guest
    vi ste reklai da boxer motori imaju dobar zvuk a sada kazete da subaru koji ima boxer motor nema dobar zvuk tj. da je tih.i niste mi rekli razliku boxera i ovoga obicnog motora.mane i prednosti.

  21. #121
    VR6
    Guest
    Nova Subaru Impreza WRX karavan je tiha. To sam rekao. Nova Impreza WRX ima 3 katalizatora da bi ispunjavao Euro 3 norme, pa je karavanska verzija tiha.

  22. #122
    alfist_zg
    Guest
    za ANTimona, boxer motori imaju predivan zvuk, neznam ko je reko da nemaju...nekih posebnih prednosti osim toga nema , a mane su mu sto u nacelu malo vise trosi i sto je tromiji na nizim okretajima, to ti je manje vise to, a VR6, ako je motor tisi neznaci da je zvuk losiji, glasnoca zvuka je jedno a kvaliteta i boja zvuka je drugo )

  23. #123
    VR6
    Guest
    Znam, ali vecinom glasniji su bolji. A nije to, pise da se uopste nista necuje u autu, samo Turbina ponekad, motor se necuje, a ne malo se cuje. Moj GTi je imao sjajan zvuk, jedan od najboljih koji sam cuo...

  24. #124
    mentor
    Guest
    Ja furam 145-icu sa rednim 4 cilindarskim motorom i nisam dirao ispuh. Do 3 soma se ne čuje a iznad 4 rekao bih da ima 6 cilindara - glasno i resko. To je dokaz da 4 cilindra mogu zvučati itekako lijepo. Vjerojatno je to slučaj sa tvojim GTI-om.

  25. #125
    VR6
    Guest
    Nisam cuo auto da ima tako dobar sportski zvuk. Bio je sjajan, svi koji su ga vozali kazu zvuk vrijedi pola auta, savrsen... Zna li mi ko odgovoriti ono za ZG Auto Show??

Slične teme

  1. Lancia Delta Integrale EVO
    By nočna ptica in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-09-2003, 21:34
  2. Lancia Delta Integrale EVO 3
    By stevan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 15-12-2002, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •