Stranica 13 od 74 PrvaPrva ... 311121314152363 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 301 do 325 od 1850

Tema: Lancia Delta HF Integrale

  1. #301
    VR6
    Guest
    Heh, znaci samo muskarci se razumiju u dizajn, e jesi i ti primitivniji nego sto sam mislio. To nema veze s polom, to je cisto od jedinke do jedinke. Ima i muskaraca poznatih, kao i zena. Znaci nista neovisi o polu. A u ovom svijetu i zene mogu kupovati aute, i cak skoro pola auta po statistikama, cini mi se 60%-ak posto kupuju zene. Znaci i one se pikaju. I stvarno je ovaj forum otisao u .... Nista realno, ako se neko neslaze, ima drugcije misljenje, odmah nije ok. Samo jos za vasu informaciju, moja profesija buduca ce biti dizajn, i to mi ide, iako vi nevjerujete. Mozda nemam predrasude, kao vi prema nekom autu, pa zato znam drugcije ocjeniti, i vama se samo alfa svidja, a ostalo ko j... Dodjite na NEWS grupe, BIH grupu o autima, tamo se moze dobiti fino i realno misljenje o nekom modelu, nema s..... kao ovdje. To je sve od mene...

  2. #302
    alfist_zg
    Guest
    evo prvo :Mara, oprosti , ja sam kriv jer sam vjerovatno krivo procitao i krivo shvatio, sad sam bolje procitao nacin na koji si pisao i jasnije mi je...ali please shvati jedno :ja NISAM oni, tj. ako neko ko i ja voli Alfe i on pljuje po necemu , to nisam ja...NISAM,,kuzis?
    drugo: daj nemojte biti debili i navlaciti se oko tih gluposti bosna srbija hrvatska , musko zensko i ostala ××××××, pa bar nek na ovom forumu nebude tih gluposti, kad smo ovdje onda smo svi zajedno, molim vas...mozemo se i svadati i prepirati ali daj nemojmo ta ×××××× sa politikom uvlaciti ovdje, to mi je stvarno jadno

  3. #303
    VR6
    Guest
    RWD - Rear Whell Drive - Zadnji pogon, FWD - Front Whell Drive - Prednji pogon,
    AWD - All Whell Drive - Pogon na sve tockove.

  4. #304
    doctor
    Guest
    tockove ti nedam sinko!

  5. #305
    VR6
    Guest
    I da mi das, sta bi s njima, ako su od Alfe... Jedan stavim u sobu, al ostala 3 ne znam...

  6. #306
    VR6
    Guest
    Vidim ja nesto fali, onda skontam da nema slika...


  7. #307
    VR6
    Guest
    Nece ove slike, seta, imate link pa ko hoce nek pogleda. Probat cu s druge stranice, mozda ce ici...

    Ovaj ima 485 ks, ima svakakvih auta, ima neki vento skroz cudan...


  8. #308
    Alfist
    Guest
    Daj si osnuj forum o ××××nom volksu pa tamo šalji te slike. Šta baš moraš mješat Lanciu i to smeće.

  9. #309
    mentor
    Guest
    Nemrem više izdržat. VR6 !!! Dijete nemoj molim te uspoređivati trendove iz neke zabiti u kojoj se nalaziš sa trendovima iz jedne prave europske metropole kao što je Zagreb. Kada takvi kao ti sa svojim na××××nim golfovima navale u ZG predmetom su ismijavanja. Stvarno si kenjator i daj prvo stekni iskustva sa više vozila pa onda seri.

  10. #310
    mentor
    Guest
    Da ne zaboravim. Pozdrav Gajničanki. )

  11. #311
    VR6
    Guest
    Alfist jel ti raspoznajes aute, to gore je Mitsubishi s 485 ks, a ne neki VW, a i da je VW nije smece... A Zagreb, sto se auta tice... mentor ocito nisi bio u Sarajevu, zato bolje suti dok nedodjes i vidis sta se voza ovdje. A alfe ovdje uopste nisu na cijeni, 5 godina stariji golf od alfe i ta alfa skoro imaju istu cijenu. Bas sam vidio Alfa 94 164 Q4, Biturbo 240 Ks, bila je oko 9000 DM. Izgleda super, sve ima, koza klima... bas mi se ta bila svidjela al...

  12. #312
    VR6
    Guest
    Nekazem da ZG nije metropola u odnosu na Sarajevo, ali sto se auta tice, ja mislim da vi tu zaostajete...

  13. #313
    INTCP
    Guest
    A ja vam kažem da su i zagreb i sarajevo još daleko daleko od europe. I jel sad bilo dosta politike.

  14. #314
    VR6
    Guest
    Ma ja neprovodim politiku, samo ovim kazem da nepricaju gluposti kad neznaju kakvo je stanje ovdje. Ovdje cesto bude raznih auta, nedavno je proslo nesto plavo, sportsko, svi se okrenuli za tim, i dede one cak, nemam pojma sta je, siroko, nisko... Slicna linija opelu calibri, samo je naprijed izgled kao aston martin, ali zadnji dio...

  15. #315
    VR6
    Guest
    Zna li neko oce li na ZG Auto Show biti Subaru, i jel ide ko na to??

  16. #316
    Calibra
    Guest
    nesto plavo, sportsko, svi se okrenuli za tim, i dede one cak, nemam pojma sta je, siroko, nisko... Slicna linija opelu calibri

    HEHE, is it a plane, is it a bird,...?

    Koja si ti papčina VR6! Konačno vidiš na cesti nešto što nije Golf i onda ne znaš prepoznati! Jesi stvarno neuk, VW te totalno uništio!

  17. #317
    VR6
    Guest
    Ma tebe papak niko nepita za misljenje, hvalis tamo opele, a svi znaju gdje je opel, bar ti stariji modeli. Zato suti i poklopi se, vec sam ti to negdje rekao, kad naucis ti nesto o autima onda pricaj... a do tada cu ja biti iznad tebe, jer sam sada skoro siguran da sam vozio vise auta od tebe, i to boljih, ti sve oko opela, nisi mrdnuo od opela...

  18. #318
    Calibra
    Guest
    HEHE, eto učim od tebe!

    "nesto plavo, sportsko, svi se okrenuli za tim, i dede one cak, nemam pojma sta je, siroko, nisko... Slicna linija opelu calibri"

    Vozio si više auta? Da umrem od smijeha! U tih svojih 9, 10 mjeseci vozio si više nego ja u 4 godine!

  19. #319
    VR6
    Guest
    Izgleda da jesam, ti se drzis one: "Opel For Ever". Kao i ovi Alfi... A onaj auto niko nije znao sta je, kasnije sam gledao po katalogu, ono ispalo je da je neki Nissan GT-R. Sad nisam siguran ni jel to...

  20. #320
    Dr. Strangelove
    Guest
    E VR6, nisi prepoznao jednog od najcjenjenijih sportskih automobila današnjice... Jel bio ovakav:


  21. #321
    Dr. Strangelove
    Guest
    Biće da si bolje vidio stražnji kraj, hehehe ...


  22. #322
    Dr. Strangelove
    Guest
    Šaljem ti namjerno plavog, da ga možeš lakše prepoznat.... hehe


  23. #323
    Dr. Strangelove
    Guest
    Evo i sad reci jel to bilo to (jesam baja čak i boju dostavljam po želji, hehehe)


  24. #324
    VR6
    Guest
    Nisam siguran sta je bilo, i ja sam gledao slike, al opet, onaj se cinio nekakav drugaciji uzivo, imao je veci spojler, bar je tako izgledalo i slicno... Ono samo je prosao, al je bilo extra, sta god da je...

  25. #325
    Calibra
    Guest
    VR6
    Skini se s ovog foruma jer je ovdje riječ o autima, a ti si sam dokazao da ne raspoznaješ niti marke, a kamoli modele.

Slične teme

  1. Lancia Delta Integrale EVO
    By nočna ptica in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-09-2003, 21:34
  2. Lancia Delta Integrale EVO 3
    By stevan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 15-12-2002, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •