Stranica 3 od 74 PrvaPrva 123451353 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 1850

Tema: Lancia Delta HF Integrale

  1. #51
    VR6
    Guest
    Da, ali po tebi ispade da oni auti koji imaju vise zvjezdica, nisu sigurniji od onih sa manje. nekazem da je to 100% vjerodostojno, ali ima nekih razlika vjerovatno.

  2. #52
    filmovi
    Guest
    gdje mogu naci filmovi o Delti????
    onu adresu koju si VR6 napisao ne postoji. I zasto imas nadimak VR6 kad vozis Deltu? Pa valjda ti je onda jasno da ni VR6, ni cijela njemacka autoindustrija nije dostojna jednoj Delti

  3. #53
    VR6
    Guest
    Pa prije nego sam uzeo Deltu, VR6 mi je bio nesto kao auto snova. Vozao sam se u onom VR6 sto sam vec negdje pisao, koji ide nevjerovatno. Uzeo sam Deltu, ali posto je bilo VR6 ovo kao nick onda necu da mijenjam sada. Ne znam kako neradi ona adresa s filmicima, meni radi, skidao sam bio prije 2 dana jedan filmic, i jucer sam isao radila je, dobili su nove filmice. Napisat cu ti je ovdje opet, i jos par adresa. Samo dok to potrazim po racunaru.

  4. #54
    VR6
    Guest
    Evo slike Delte, i razlike neke.
    Opis je ispod slike!!



    Lancia Delta HF 4WD - 166 KS, okrugla svijetla, blatobrani obicni, ravna hauba.


    Lancia Delta Integrale 8V 185 KS, prosireni blatobrani, ravna hauba.


    Lancia Delta Integrale 16V, 200 KS, prosireni blatobrani, ravno ispupcena hauba.


    Lancia Delta Integrale Evolucione 215 KS , prosireni blatobrani, ispupcena hauba u V obliku, ista velicina svjetala (ostali modeli imaju ista obicna svijetla), kockaste male maglenke i slicno.

    Postoje sada jos neke manje vizualne razlike...

  5. #55
    cuore sportivo
    Guest
    dobre su ti slike,e pa sadi ti budi covjek pa mi objasni kako se slike ubacuju,mislim ako ti nije neki veci problem,bio bi ti jako zahvalan

  6. #56
    VR6
    Guest
    A, ovako. Prvo nedaju sve stranice da im kupis slike, vecinom one koje daju free prostor, nemozes stavljati sliku, ti stavis a slike nebude. Ali one koje daju, postupak je ovaj. Kliknes ovdje na ono odgovori klasika, i onda ispod onih smajlica imas IMAGE tu kliknes, i onda link odakle si uzeo sliku, npr. za ovu plavu deltu je: http://www.whalley-integrale.uk.com/blulagos.gif . Ovaj link dobijas, tako kada odes na neku stranicu, vidis sliku, kliknes na desnim dugmetom misa pa na Properties , i onda gdje pise Address to sve iskopiras, i onda tu iskopiranu adresu, ubacis ovdje pod ono image. Nesmijes u linku tom iskopiranom mjenjati nista. Nadam se da si shvatio, ako nisi pitaj dalje...

  7. #57
    INTCP
    Guest
    Zvijeri neprikosnovene.

  8. #58
    VR6
    Guest
    Jest nesto posebno. Osjeca se neko strahopostovanje u susretu s tim autom. Jucer sam vidio po prvi put novog Jaguara X-Type po slikama mi je izgledao mocno, ali uzivo je jos bolji. Izgleda siroko, prvo iz daljine ono s ledja sam mislio da je novi mercedes Sl, kad sam prisao, onda vidim da je jaguar. Mocan auto...

  9. #59
    cuore sportivo
    Guest
    naravno skuzio sam,sve radi,zahvaljujem!!
    Jesi vidio mozda u rijeci se voze dvije integralke kao ove na posljednjoj slici,ja mislim da je to i posljednji model sta se dizajna tice,ali inace te dvije integralke su jedna crvena,a jedna bijela,nas ti kako izgledaju,autic izgleda koda je jucer izasao iz tvornice,bile su cak parkirane jedna do druge,totalno su identične,samo sam primjetio neke razlike na mjenjacu,ne ruckici ima neki dodatak,nemam pojma sta je stavio

  10. #60
    Alfist
    Guest
    Ja sam vidio samo onu crvenu s bijelim felgama. Auto je zakon. Još danas izgleda nedostižno, šta se tiče dizajna, jednostavno zvijer. Ina negdje u Autoklubu su usporedili jednu bijelu Intergralku i novu Imprezu (onu gadnu sa okruglim svjetlima i konfekcijskim zadnjim krajem). Kažu da je osjećaj u ta dva auta ko razlika između trkaćeg i običnog. Po brojkama su tu negdje. Ali Lancia pruža onaj trkaći osjećaj. Subaru ravnomjerno u odnosu na nju razvija snagu, tiši je, uglađeniji. Kažu da Lancia bolje drži i ponaša se brutalnije, ono bez kompromisa, nema mile lale.

  11. #61
    cuore sportivo
    Guest
    sta je bilo u auto klubu usporedba,bas sam mislio kupit jer sam znao da ce biti ali nisam znao u kome broju,ali inace uvjek kupujem autoblic,a kada su to snimali u Lovranu ja sam bas u autu citao neke novine i ovaj me zamolio da se maknem jer rade kao neki test sa ta dva auta,a na njima su bile naljepnice od auto kluba,ali mislim da je lancia puno ljepsa nego onaj subaru i nedostizna sa svojih 5-6 titula nisam siguran,jednu bijelu dosta cesto srecem,auto ima samo nekih 70 000km,pa to je jos novo

  12. #62
    Alfist
    Guest
    Gdje su to snimali u Lovranu?

  13. #63
    cuore sportivo
    Guest
    na onoj rivi u lovranu,tamo gdje je onaj riblji restoran,od kuda si ti alfist??

  14. #64
    Alfist
    Guest
    Iz Lovrana

  15. #65
    cuore sportivo
    Guest
    sta vozis,ako se smije znati

  16. #66
    lanca
    Guest

  17. #67
    lanca
    Guest

  18. #68
    lanca
    Guest

  19. #69
    lanca,karambol
    Guest

  20. #70
    lanca,blok
    Guest

  21. #71
    jedna od mocnijih
    Guest

  22. #72
    nenadjebiva
    Guest

  23. #73
    cjene
    Guest
    Basic Service:
    This is for all Integrale models and includes the following:
    Synthetic oil and new filter.
    Air filter.
    Spark plugs.
    Fuel filter.
    Brake fluid.
    Gearbox oil.
    Rear differential oil.

  24. #74
    sta je ljepse
    Guest

  25. #75
    lanca
    Guest

Slične teme

  1. Lancia Delta Integrale EVO
    By nočna ptica in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-09-2003, 21:34
  2. Lancia Delta Integrale EVO 3
    By stevan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 15-12-2002, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •