Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1850

Tema: Lancia Delta HF Integrale

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    VR6
    Guest
    The Integrale is quicker to 62 Mph than a Ferrari Testerossa, with the road holding and handling that beats the average Porsche 911, a level of trim and equipment that puts your standard BMW to shame and of course that unbeatable Italian styling, all at an unbelievable price. - LenStreet Lancia

    "If Ferrari had built a sedan-car, it should be building the Integrale ... a Ferrari 348 was already on the circuit of Assen. The best time of the Ferrari in dry weather was 1.55. Later that day (it was becoming wet already), the Integrale set 1.54" - January 1992, AUTOVISIE

    To this day, even in standard factory guise, the little factory four-wheel-drive Delta hatch is considered by the experts to be one of the world's quickest point-to-point machines. The Integrale re-wrote all the rules, and still nothing can match its outstanding acceleration and braking, phenomenal grip, and sensational handling. It's a true supercar, without question. - February 1995, MAXPOWER Magazine

    And you think your car is a fun ride ? Try a Lancia Delta HF Integrale on snowy/muddy roads, and you're hooked!

    To je sve, valjda cete to razumjeti!!

  2. #2
    INTCP
    Guest
    Pa to ti je dokaz da talijano rade bolje sportske aute nego švabe. A ti i dalje hvali VR6 . nije joj ni do koljena

  3. #3
    VR6
    Guest
    VR6 je dobar skroz, bar ovaj u kojem sam se ja vozio, ne znam jel bio biturbo ili nije, ali isao je kao lud. A golf je najblji auto, bar od ovih u kojim sam se vozao ili vozio ih.

  4. #4
    zonta
    Guest
    čuj nije Golf loš, ali nikad neće imat karizmu Lancie integrale.
    Šteta samo šta su Talijani izgleda odustali od budućih 4WD verzija, pa Golfovi 4-motion i Audi S3 nemaju konkurencije

  5. #5
    VR6
    Guest
    Nisam rekao da ce Golf biti Lancia Delta, ali da je dobar auto to jest... A to sto ima 4 motion je i prednost golfa i VW-a, skoro svaki model se moze nabaviti s pogonom na sva 4. Passat, Golf, sad ce i Pheaton, a ko to drugi jos ima?? Mondeo kao najbolji u klasi nema s pogonom na sva 4, focus isto, Alfa nema isto s pogonom na sva 4 i sl...

  6. #6
    zonta
    Guest
    da, zato i mislim da Talijani gube korak s Nijemcima. Nije mi jasno zašto ne naprave recimo novu Lybru-integrale. Mislim da bi taj auto super izgledao da ga se sredi malo sportskije.
    Ovako će teško uspjeti kontra Audija koji ima S4 ili BMW-a sa M3...

Slične teme

  1. Lancia Delta Integrale EVO
    By nočna ptica in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-09-2003, 21:34
  2. Lancia Delta Integrale EVO 3
    By stevan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 15-12-2002, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •