Stranica 1 od 74 1231151 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 1850

Tema: Lancia Delta HF Integrale

  1. #1
    VR6
    Guest
    The Integrale is quicker to 62 Mph than a Ferrari Testerossa, with the road holding and handling that beats the average Porsche 911, a level of trim and equipment that puts your standard BMW to shame and of course that unbeatable Italian styling, all at an unbelievable price. - LenStreet Lancia

    "If Ferrari had built a sedan-car, it should be building the Integrale ... a Ferrari 348 was already on the circuit of Assen. The best time of the Ferrari in dry weather was 1.55. Later that day (it was becoming wet already), the Integrale set 1.54" - January 1992, AUTOVISIE

    To this day, even in standard factory guise, the little factory four-wheel-drive Delta hatch is considered by the experts to be one of the world's quickest point-to-point machines. The Integrale re-wrote all the rules, and still nothing can match its outstanding acceleration and braking, phenomenal grip, and sensational handling. It's a true supercar, without question. - February 1995, MAXPOWER Magazine

    And you think your car is a fun ride ? Try a Lancia Delta HF Integrale on snowy/muddy roads, and you're hooked!

    To je sve, valjda cete to razumjeti!!

  2. #2
    INTCP
    Guest
    Pa to ti je dokaz da talijano rade bolje sportske aute nego švabe. A ti i dalje hvali VR6 . nije joj ni do koljena

  3. #3
    VR6
    Guest
    VR6 je dobar skroz, bar ovaj u kojem sam se ja vozio, ne znam jel bio biturbo ili nije, ali isao je kao lud. A golf je najblji auto, bar od ovih u kojim sam se vozao ili vozio ih.

  4. #4
    zonta
    Guest
    čuj nije Golf loš, ali nikad neće imat karizmu Lancie integrale.
    Šteta samo šta su Talijani izgleda odustali od budućih 4WD verzija, pa Golfovi 4-motion i Audi S3 nemaju konkurencije

  5. #5
    VR6
    Guest
    Nisam rekao da ce Golf biti Lancia Delta, ali da je dobar auto to jest... A to sto ima 4 motion je i prednost golfa i VW-a, skoro svaki model se moze nabaviti s pogonom na sva 4. Passat, Golf, sad ce i Pheaton, a ko to drugi jos ima?? Mondeo kao najbolji u klasi nema s pogonom na sva 4, focus isto, Alfa nema isto s pogonom na sva 4 i sl...

  6. #6
    zonta
    Guest
    da, zato i mislim da Talijani gube korak s Nijemcima. Nije mi jasno zašto ne naprave recimo novu Lybru-integrale. Mislim da bi taj auto super izgledao da ga se sredi malo sportskije.
    Ovako će teško uspjeti kontra Audija koji ima S4 ili BMW-a sa M3...

  7. #7
    VR6
    Guest
    Ma fiat upravlja tim... Negdje sam bio nasao slike nove Lancie Integrale, koja je trebala nasljediti ovu, ali je obustavljena... Vidio sam Audi-a S3 izgleda mocno!!

  8. #8
    VR6
    Guest
    Ma fiat upravlja tim... Negdje sam bio nasao slike nove Lancie Integrale, koja je trebala nasljediti ovu, ali je obustavljena... Vidio sam Audi-a S3 izgleda mocno!! Sta Vi imate kao svoj privatni automobil??

  9. #9
    zonta
    Guest
    Vozim Opel, s kojim sam super zadovoljan. Talijanske aute sam imao prilike voziti i oduševili su me tako da ozbiljno razmišljam da mi slijedeći bude neki talijanski auto. Jedino me brine oko održavanja i kvalitete talijana, ne znam koliko su te priče osnovane jer od dosta ljudi koji su vozili ili voze Talijane čuo sam samo pozitivne priče, tako da ne znam šta će biti od toga .......

  10. #10
    VR6
    Guest
    Koji opel, model sportsko nesto ili?? Najbolje ti je da probas auto prije kupovine fino, i skontas sta je ok a sta ne, sta ti treba. Mislim da su opet njemci bolji sto se kvalitete tice. Trenutno imam Lanciu, kasnije namjeravam si uzeti kakvog BMW-a, ili golfa 3, ili uzeo bi terenca, ali ovi koji mi se svidjaju, su mi preskupi za sada...

  11. #11
    zonta
    Guest
    ništa sportsko- običnu Corsu. Zato su me i fascinirali toliko talijanski trkači. Inače mi se BMW jedini od nijemaca sviđa, a ovaj novi compact mi je odličan bez obzira šta su ga svi popljuvali. Da imam tu lovu bila bi teška odluka između njega i Alfe.

  12. #12
    VR6
    Guest
    Aha, taj novi compact, meni se svidjao stari, ali sada ovaj, nisam ga vidio uzivo jos, ali neki koji jesu, cuo sam da je smijesan. Mozda je to tacno, al nista dok ga nevidim uzivo. Koju Alfu mislis?? Bas sam jucer citao o Alfi 147 u kras testu je skroz slaba, frontalni udar grozna, zracni jastuk pobjegne ustranu, vozac udara glavom od armaturu, puca po varovima i slicno. Jedino ima dobre rezultate iz bocnog sudara, pa je to izvlaci na ukupne 3 zvjezdice...

  13. #13
    INTCP
    Guest
    Čuj VR6 pa šta ti misliš da ti Golf 3 ima bolje rezultate. Pogledaj malo na www.ncap.com rezultete stare serije 3 i Saaba 900 - jedna zvjezdica.

  14. #14
    hf t i
    Guest
    Ma obožavam obožavatelje integralke,nije badave bila 3 god.za redom kraljica rellya

  15. #15
    VR6
    Guest
    Pogledat cu rezultate, ako ima Golf 3. Al golf 3 se proizvodi od 91, a ovo je nov auto. Ja mislim da Integrale ima titule 6 godina, od 87 - 92. 87 nije se jos zvala Integrale.

  16. #16
    MARA
    Guest
    kako ti INTCP ××××s?kako lmozes usporedjivati crash test auta iz 91 i 2001.pa to je 10 god.znas li ti koja je to promjena u politici, motorima,kvaliteti firme ili kompanije?tu se cak i alfa promijenila kao sto si i sam priznao

  17. #17
    MARA
    Guest
    FIAT JE GOVNO!!!!!!!!!!!!!a o alfi se vec da pricati.dizite alfu u nebo ali nemojte mi FIAT MOLIM VAS!!!!!!!!!za lfu se mogu pronaci argumenti ali za fiat nikako ne.alfa ima dobr motor i zvuk i ono nesto ali FIAT pa kaj je to auto.cime se on ima diciti?zasto se Lancia slabo prodaje?i u HR I U njemackoj?zasto ne naprave novu INTEGRALE?sta cekaju?pa po meni bi ih takav auto obogatio.mozda im ponestaje ideja ili sta ja znam.zar nije to malo sumljivo da oni mogu napraviti dobar auto a ne rade ga.pa to je samoubojstvo

  18. #18
    VR6
    Guest
    Fiat obustavio proizvodnju Lancie Delta Integrale, a sto to ne znam tacno. I ja bi volio da izadje nova Integrale. Ako je ona stara super auto jos danas, nova bi bila jos i bolja. Da stave donji postroj i djelove kao na staroj to bi bio super auto, zato nevjerujem da nesto do auta, mozda su im skupi troskovi razvoja, proizvodnje i slicno posto se radi o sportskom autu, a bilo bi glupo da izadje u proizvodnju a da je nevrate u rally, pa mozda zbog toga nece sada. Jel rally je skup sport, skoda je jedva ostala ove godine u rall-u, ako nebude rezultata, povuci ce je sljedece vjerovatno.

  19. #19
    Alfist
    Guest
    Daj Mara već si dosadan s tim Fiat je govno, govoriš na razini pubertetlije koji ne može opravadat svoje stavove.
    A zašto Fiat ne želi podarit Lancii 4x4.
    Pa zbog toga što ako primjećujete nove Lancie nemaju ništa sportskog u sebi kao Alfe. Alfa radi sportske, Fiat za mase, a Lancia za luksuz. I to je to. Lancia koristi fiatovu tehniku uz malo luksuznije odijelo. Možda se s ovom novom filozofijom nešto sredi unutar koncerna. Inače Fiat je skroz sjebao Lanciu. Lancia je nekad radila prave sportive i bila konkurentna Alfi no kad je Fiat preuzeo i Alfu krajem osamdesetih nije više bilo potrebe za dvije sportske marke unutar koncerna jer bi si međusobno konkurirale.

  20. #20
    INTCP
    Guest
    Ja ne uspoređujem, ja samo kažem da ako je po vama Golf 3, stara BMW 3 ili stara C klasa sigurna, a ne bi se bunili da ih imate, sigurni auti po vama tenkovi. Ti tenkovi imaju po dvije ili jednu zvjezdicu po novim kriterijima. Alfa ima 3 i šta je ona loša samo zato jer je godina proizvodnje 2000 i zato jer drugi imaju po 4 zvjezdice. A šta vi mislite gdje ćete prije poginut u bmw 3 staroj ili u Alfi 147??? Pogledajte si i slike Saab - oličenje sigurnosti se doslovno raspada. Pa Punto ima 4 zvjezdice, šta kažeš na to Mara ti mrzitelju FIATA. Ja samo kažem da ako je Mercedes ili stara serija 3 sigurna e onda je i Alfa 147.

  21. #21
    Alfist
    Guest
    Tako je u potpunosti se slažem s tobom šta se tiče sigurnosti Alfa 147 je ××××× o odnosu mna recimo Peugeot 307. Ali recimo Punto je sigurniji od BMW stare serije 3. Evo vam slike. Brzina udara je ista, kriteriji su isti samo šo su se nekad za recimo rezultat za koji bi se danas dobile 2 zvjezdice, nekad su se davale 3 , jer su kriteriji bili blaži. A4 ima dvije zvjezdice po današnim kriterijima, 1997 imao bi tri. I šta je to nesiguran auto, ne bih rekao.
    2 zvjezdice
    Ups , pa šta ćete u Mercedesu poginut, ne bih rekao, ali prije nego u Alfi 147 sigurno. Koliko vam treba da shvatite. Inače u tim testovima nešto smrdi. Kako može Alfa 147 imati naprijed zaštitu 18% a Fiat Brava 44%, a oba imaju identičnu šasiju i platformu.

  22. #22
    VR6
    Guest
    Pricali smo tamo o novim autima i da alfa nije sigurna, bar taj model. To kako brava ima bolje rzultate ne znam, vjerovatno ima neka ojacanja. Inace, znam da je lanciji pripala proizvodnja limuzina, ali vise bi volio da su oni dobili onda sport, nego alfa. Po rally-u je lancia vrlo poznata i po sportu, poznatija ja mislim cak od alfe.

  23. #23
    dorfmeister
    Guest
    ne bi rekao da je lancia poznatija po sportu.tu su negdje.enzo je na pocetku karijere vozio i bio manager alfi kad su tek pocele utrke.alfa je bila nepobjediva.cak bi se usudio reci da je ferrari evolucija alfe iliti ferrari je skuplja alfa s jacim motorom.

  24. #24
    zonta
    Guest
    Fiat je u k... ako misli da će Lancia moći konkurirati kao luksuzna marka sa najjačim motorima od 155 konja (Lybra) i bez integrale verzija, to svi imaju u višim klasama- Audi, Jaguar, BMW, Mercedes.
    To šta im je Alfa sportska marka ne treba značit ništa- Lancia može biti talijanski Audi, ako je već Seat konkurencija Alfi

  25. #25
    VR6
    Guest
    Alfa je davno bila u sportu, ali Lancia u novije vrijeme pa je zato poznatija. Osnivac Ferrarija je prvo radio u Alfi trkao se za alfu i kao mehanicar, i kad je skupio znanja neka, onda je otvorio svoju firmu i poceo proizvoditi Ferrari. A sto se Lancie tice i limuzina, ima Thesis s preko 200 ks. Ali ipak, Integrale je nesto posebno.

Slične teme

  1. Lancia Delta Integrale EVO
    By nočna ptica in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 24-09-2003, 21:34
  2. Lancia Delta Integrale EVO 3
    By stevan in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 15-12-2002, 20:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •