Stranica 7 od 8 PrvaPrva ... 5678 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 151 do 175 od 185

Tema: mercedes ili citroen

  1. #151
    Junior Member
    Datum registracije
    Jun 1970
    Postova
    8
    Rep Power
    0
    Prijatelju, budi prijatelj sam sebi i kupi Citroen, kakvi merđo pa nisi lud valjda, ali pazi provaj nać noviju (skoro novu) Xsantiju 1.8 ili 2.0 i znati ćeš šta znači ono život je lijep. Kvaliteta i pouzdanost je provijerena, pitaj u bilo kojem servisu i svi će ti reć isto, ona se najmanje kvari od svih chevrona... .ajde pametno, POZDRAV IZ SPLITA )

  2. #152
    Zeleni zub
    Guest
    Šta je nišandžije, ha? Nešto ste zanijemili! Muče li vas snovi o vašim seljačkim kantama?
    Živo nam LHM!

  3. #153
    DAMA 007
    Guest
    cITROEN JE UDOBAN SVAKA ČAST, ALI NE KAŽE SE DŽABA DA JE MERCEDES CAR NA CESTI, TE DA POSTOJE SAMO DVIJE VRSTE VOZILA NA CESTI I U SVIJETU, MERCEDES I OSTALI,ONDA NI8JE ČUDO ŠTO IMOĆANI 90% VOZE SAMO MERCEDESA.

  4. #154
    Mercedes
    Guest
    Vozio sam dva XM TD.Udoban i lijep auto,ali samo to.Sada vozim Mercedes 123 300D koji sam dugo želio.Najodgovornije tvrdim Citroen je smeće nad smećem,jer udobnost Mercedesa 123 iz 1980.godine je bolja i ugodnija od razvikane Citroenove udobnosti.Kako se XM kvari i kakve su to muke znaju samo oni koji su ga imali.Od sada obećajem sam sebi da mi više nikad osim Mercedesa ništa neće pasti na pamet.

  5. #155
    mali stevica
    Guest
    Tikvane jedan, kugle su ti bile ili prazne ili su ti ugradili krive, ili ti je ventil hidroaktive bio uvijek isključen. Ali ti si pre-tupast da dođeš do tog zaključka, pa zato vozi svoj mercedes za kojeg si mogao kupit 3 XM-a. A što se tiče kvalitete, M je vjerojatno kvalitetniji, ali ne 3 puta.
    Nije žvaka za seljaka prijatelju. Bicikla se vozi s kotačima a ne volanom na podlozi , tako postoje i pravila za uporabu svake druge stvari. Samo ograničenom umu ne možeš dokazati da naizgled ista stvar to u biti nije.

  6. #156
    Dankas
    Guest
    Posve je bez veze uspoređivati Mercedes i Citroen. Momenetalno najskuplja citroenova limunzina košta koliko i njajeftinija Mercedesova. I prodaju se i jedna i druga i to u zemljama gdje ljudi imaju para i gdje mogu izabrati što god požele. Dakle vrijede obje. Mercedes je gigant koji proizvodi i kamione i koješta drugo. Citroen je naspram njega mali proizvođać koji danas više samostalno niti ne egzistira već je dio PSA grupe. I to onaj dio čija su vozila u savkoj klasi malo jeftinija i pristupačnija od Peugeotovoih. Kada kupujete polovnjaka gledate jel dobar i očuvan. Očuvaniji mlađi citroen je uvijek bolji od straijeg i slabo očuvanog mercedesa i obratno.
    Glupo je uspoređivati jabuke i kruške.

  7. #157
    fuccker
    Guest
    :smile25: Nemate pojma! Najbolji auto je- Novi auto! i takve usporedbe citroena i mercedesa su glupe!

  8. #158
    stipapekar
    Guest
    ovo pitanje je postavljeno cirka pre dve godine verovatno je covek vec resio dilemu pa nek nam kaze sta je kupio.
    imam xm kupljen je polovan 4 god. i placen je 25000 dm. i berlinga.xm je jako skup za odrzavanje cirka 500 do 1000 eura godisnje bez kvarova.Auto je preudoban iako je star model jos uvek jako atraktivan a i ne moze svako da ga vozi (skupo odrzavanje)dok mecku staru 10 ili 15 god vozi svaka susa.Moj predlog je novi jeep cherokee 2.8 crd pa kud puklo da puklo

  9. #159
    mali stevica
    Guest
    500-1000 eur godišnje bez kvarova?
    Mogu li ja biti tvoj mehaničar, molim te, molim te!!!
    Mislim da te netko dobro odro!!!

  10. #160
    CX raketa
    Guest
    E, i ja bih malo komentirao. Pa poredu:
    1.Vozači Citroena su redovito individualci koji znaju zašto voze Citroen. Vozači Mercedesa su ljudi kojima je automobil potreba kao poslovno/društveno/adolescentno sredsto uvjeravanja u financijsku sposobnost. Ili ga jednostavno vole kao što Citroenovac voli svoj automobil. Jednostavno zato što se u Mercedesu (i bilo kojemu drugome automobilu) prevoziš, a Citroena voziš jer to želiš i voliš, a ne moraš. Pritom mislim na Citroene sa hidropneumatskim ovjesom, jer su ostali uglavnom Peugeotvi duplikati. Vlasnik sam Citroena CX 25 GTI Turbo2, nikada ga ne bih dao nizašto. Svi moji prijatelji koji su ga vozili, htjeli su ponovno, kao mala djeca. Jedan mi je čovjek nudio ključeve BMW-a 325i (1992.g.) za moje. Isto tako sam odbio i ključeve Mercedesa E320 24V(1990.g.). Oni koji mi ne vjeruju neka provozaju Citroena sa hidropneumatskim ovjesom. Povjerovat će. A i ako pitate vlasnika Citroena za krug, dat će vam ga bez problema uz prijeko potrebne instrukcije o vožnji. Probajte isto sa vlasnikom Mercedesa....<br><hr><font face="Impact" color="red">CX raketa</font>

  11. #161
    CX raketa
    Guest
    2.Neki su tvrdili da Mercedes ni sa kim ne dijeli platforme/motore/itd... Daimler-Chrysler svima nam je poznata tvrtka.Kao i CRDi (Hyundai/Chrysler/Jeep...)/CDi motori. Isto tako i Chrysler Crossfire koji je rađen na platformi SLK-a. Isto tako u javnost ne izlaze podaci da će novba S- klasa dijeliti platformu sa Chryslerom 300C. A klasa i slijedeći Mitsubishi Lancer...(ne Evolution)...<br><hr><font face="Impact" color="red">CX raketa</font>

  12. #162
    CX raketa
    Guest
    3.Kako svi ljubitelji Mercedesa govore o AMG verzijama, reći ću im da je njemački tuner Carlsson, koji je skuplji od Brabusa, preuzeo službeno tuniranje Ciroena C5. Zasad samo njega. U prošlosti se oko dodatne udobnosti (ali ne i KS) Citroena brinuo on sam verzijama Pallas i Prestige. 1974. godine, Citroen CX imao je 2.4 litreni benzinac sa 135 KS, on-board computer (primitivnu verziju), klimu, kožu, stakla (4) na struju, (el. šiber), hidropneumatski ovjes, aktivni "DIRAVI" volan i sve to je koštalo samo par maraka manje nego u Mercedesu 230 (W100). Dakle nije bilo razlike u cijeni.<br><hr><font face="Impact" color="red">CX raketa</font>

  13. #163
    CX raketa
    Guest
    4.U Citroenu sa hidropneumatikom vam guma pukne na auto-cesti pri 180 km/h i drugi vam vozači signaliziraju da vam nešto nije u redu sa automobilom DOK VI NIŠTA NE OSJETITE... Iz osobnog iskustva znam. I svi vas gleduju kao da vozite NLO, a ne kao u Mercedesu, samo Mercedes. Veća ste fora i simpatičniji ste. U Mercedesu ste samo bogati. A ako vam se zapriječi išta višlje od boce piva ne morate se brinuti koliko će novi spoiler koštati. Jednostavno stanete, stisnete gumb i automobil se podigne. Pa što vam vrijede novci Mercedesovci....<br><hr><font face="Impact" color="red">CX raketa</font>

  14. #164
    CX raketa
    Guest
    5. Nerealno je da se uspoređuju troškovi održavanja Mercedesa i Citroena. Mercedesi se popravljaju u službenim garažama, a Citroeni kod kuće jer ih službene garaže ne znaju popraviti. A one koje znaju su jaako skupe.I nešto u vezi s dijelovima. Za relativno nove Citorene dijelovi su jeftini. Čekajte da nestanu sa zaliha. Za moga CX-a obična gumena armirana cijev koja sa turba dovodi zrak na usisnu granu košta 2500 kn. Ili recimo najjeftiniji od senzora na motoru koša stotinjak eura. A jedna milimetarska (!!!) guma dimenzija 210/55 R390 vrijedi 1000 kn više od prosječne hrvatske plaće. Pa neka netko kaže da je Citroen jeftin. To što se mercedes nije nikada spuštao u niže klase, pa u tom području nemamo što uspoređivati, bila je njegova pogreška, što je A klasom i priznao. (Smartom da ne govorim)<br><hr><font face="Impact" color="red">CX raketa</font>

  15. #165
    CX raketa
    Guest
    Zaključak: Mercedes je brži jer ima više konja. Mercedes je (danas) skuplji jer (danas) više ulaže u kvalitetu i jer ima više konja. Ostalo je Citroenovo...<br><hr><font face="Impact" color="red">CX raketa</font>

  16. #166
    CX raketa
    Guest
    <font face="Impact" size="+2" color="green">Živjeli! </font><br><hr><font face="Impact" color="red">CX raketa</font>

  17. #167
    Zeleni zub
    Guest
    E svaka ti dala!

  18. #168
    tako
    Guest
    MECA JE MECA

  19. #169
    ZEGA
    Guest
    Jebate mene je u godinu dana XM kostao manje nego sto sam ulozio u bicikl...
    Imam bicikl bottechia sa LX opremom i hidraulickim disk kocnicama ima 15000Km u 3 godine i dosad sam ulozio preko 2000kn u njega samo u dijelove (sam ga popravljam) mjenjao sam cijeli pogon (2x200kn lanac HG 73, kazeta LX 400kn i 1000kn prednji pogon LX) i 3 seta disk plocica (svaki 200kn)...
    A u XM-u sam mjenjao kuglu na vilici (160kn), ulje (200kn), sredjivanje svih kugli (350kn, sto je ekvivalentno jednom losijem amortizeru) i vise se nemrem sjetiti...
    Eto radi ko sat, trosi jako malo ko' golf, a vozim se ko car i zadovoljan sam!
    ZEGA<br><hr>

  20. #170
    Zeleni zub
    Guest
    Zega kakvo to ulje stavljaš u XM-a? To je opasno mala cijena za ukupnu količinu (pretpostavljam da nisi zamijenio filter ulja) potrebnu za XM! Kol'ko je makina prešla i koji motor je unutra? Pozdrav iz Osijekane

  21. #171
    ZEGA
    Guest
    E vidis stavljam 5W50 od fuchsa (215kn/5L u ipercoopu) i filter svaki puta (a to je zasad 1x) ali tu sam popu$io jer nisam prije procitao :URL=http://www.chris-longhurst.com/carbibles/index.html?menu.html&engineoil_bible.html:link:/URL: gdje frajer objasnjava da nagli prelasci sa sraja na full sintetiku nisu dobri, ovi prije mene su rabili ina SP5 15W40 i motor je imao naslage ×××××× i ja se napravio pametan i stavim pravo ulje nutra i sad je to sve isprano, pao top speed s vremenom i slabije starta...
    Ali zato dimi skoro nista u odnosu na INA SP5 gdje je bolje dimio...
    Mislim da cu se vratiti stepenicu nize na 10W40 barem da se malo cadji natralozi u masini...a nije ni nova (300000) 2.1TD 12V...
    ZEGA<br><hr>

  22. #172
    Zeleni zub
    Guest
    Zaga jedan savjet: svojevremeno sam naišao na podatak na stranim forumima o XM-u sa tim 2,1 motorom. Navodno je kod serije XM-a sa tim motorom znalo često dolaziti do "odlaska" glave motora (mada mi logičnije zvuči da se brtva glave mora češće mijenjati) te su na istom mjestu hvlaili 2,5 TD koji XM-u navodno, mnogo bolje čuči. Hoću reći da je 2,1 po drugima, navodno slab motor za tu zvijer. Komentar?

  23. #173
    CX raketa
    Guest
    Daleko od toga da je slab...
    Prva brzina mu je prekratka, ali kad se dočepa 3. ili 4. brzine, nitko mu (te konjaže) ne može ništa, kao i u petoj. Samo, fali mi šesta...da lagano krstari 160 km/h... I ne zaboravimo da taj auto ima tonu i pol...
    No, međutim, činjenica je da ima loše riješeno hlađenje, ili premalo dimenzionirano jer se temperatura motora na ljetnim vrućinama, pod opterećenjem, VRLO LAKO diže iznad 95° celzijusovih. A zatim i preko 100... A termoprekidači na hladnjaku u serijama do 94-te (moje iskustvo, dalje ne znam) traju 80000 km. A kad se pregrije, kasno je... Samo na to treba paziti.
    I naravno pripaziti da se motor vrti izad 1900 okr/min. All stays behind... <br><hr><font face="Impact" size="+1" color="red">CX raketa</font>

  24. #174
    slokas4
    Guest





    Evo prvo da pozdravim sve prisutne!

    Evo stavio sam sliku citroena SM iz 1971 godine!
    Auto ima dirawi sistem upravljanja za kojeg vlasnici današnjih mercedes nisu ni čuli,ima podesiva svijetla koja prate kotače,kaoi visinu auta,također ima i elektronsko ubrizgavanje (modeli 1973 godine),naravno diskove na sva četiri kotača koje citroen stavlja od početka šezdesetih.
    Citroen je bio prvi auto po principu sve naprijed,prvi ××××jski auto sa prednjim pogonom,prvi auto sa baterijskim palenjem,(vlasnici mercedesa su dugo,dugo vremena kurblali),prvi auto sa dvokružnim sistemom kočenja,prvi auto koji se testirao u aerodinamičnim tunelima,citroen GS iz 1971 ima 0.31 koeficijent otpora,mercedesi su imali koeficijent kao kamioni,o hidrovjesu neću ni govoriti.
    Ne kažem ja da je mercedes nekvalitetan,bože sačuvaj,ali nema veze sa balkanskim poslovicama tipa mercedes je mercedes,a sve ostalo su auti.
    To je dijagnoza balkanika ili seljaštvo teško, to je tako ukorijenjeno na ovim prostorima da je to gadljivo...

  25. #175
    slokas4
    Guest
    Izvinjavam se administratorima zbog ovakve rezolucije slika!
    Još se ne snalazim na ovom forumu pa nek oni isprave,hvala...

Slične teme

  1. jednom citroen- zauvek citroen!!
    By activa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 306
    Posljednji post: 16-07-2004, 12:22
  2. citroen cx
    By 25trd in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2003, 22:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •