Stranica 5 od 8 PrvaPrva ... 34567 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 101 do 125 od 185

Tema: mercedes ili citroen

  1. #101
    MB AG
    Guest
    S-klasa je najbolja i naj sofisticiranija limuzina u svijetu.Nemoj da moram pricat o udobnosti,jakim motorima,luksuzu koji se spaja s brzinom pa nastaje limuzina svijeta,AMG modele......Kupi si taj citroen c6,ko te ×××× nikad u citroenu necete biti ispred Mercedesa.××××te si mater,radite sta ocete,ko vas ××××,citroen Mercedesu nije ni do koljena.

  2. #102
    MB AG
    Guest
    huki,jel ti sanjaris o nekim citroenima c6 i kojekakvim ×××××ma materinama?I u7 svezi tog citroena c6-to je neki auto koda su ga spiljari nacrtali.Usporedivanje citroena i Mercedesa je isto ko usporedivanje Van goghovih slika(kao Mercedes) i spiljskih crteza(kao citroen)

  3. #103
    Dr.Nele
    Guest
    Ne mogu a da se ne javim nakon ovakvih izljeva primitivizma koji samo potvrdise moju tezu,u stvari dvije(1.onu o konjititisu i 2.onu o Ciganima)i jos baja zeli da nam objasni zasto mi to volimo Citroene!E pa evo da i ja objasnim zasto takvi vole Mece:Tata se lomio po Njemackoj krvavo zaradjujuci svaku marku a da bi se pokazao kako je uspio u "bijelom svijetu" kupio je san snova svih gastarbajtera-Mecu 200D(ne znam naziv te linije ali znate svi na koju mislim,onaj regal koji tezi skoro 2 tone i nudi rasnih 65 konja),dotjero ga u selo natovarenog raznim dobrima i svi rekose-aauuuuu,baja kupio mercedesa,ima on para,dobar poso radi u Svabiji.To je nacin na koji si nasi jugo-svabe lijecise komplekse zbog ××××nog posla i gadnog zivota tamo gdje pare "rastu na drvecu",a njihova djeca skontase divljenje ostatka sela pa ko vele Meca je naj-naj,nadjose i teh.podatke pa kazu ostaloj djeci:nas 200D ima 65 konja sto je cak 10 vise od tvog Stojadina,ide ko metak(nizbrdo,ali to precutase).Ili verzija ovih poslijeratnih domacih,cije tate opet kroz mali biznis,politicke malverzacije i uvlacenje u raznorazne supkove opljackase svoju zemlju,sto normalno treba krunisati Mecom,koja je takvima statusni simbol jer kosta pravo malo bogatstvo,al ×××× ga kad drugi placaju sto da ne?A auto jos ima i nisan na haubi tako da nije problem pokupiti politicke neistomisljenike ili one koji ne daj Boze znaju KO je u stvari platio tu Mecu.A njihova djeca skontase da je taj auto skuplji(sto bi trebalo znaciti i bolji)od svih auta koje njihovi frendovi voze i eto ga-jos jedan ljubitelj Mece.Na nasu zalost djeca i jednih i drugih se ponasaju isto-gledaju sve s visine,puni arogancije i primitivizma koje kod nas donosi puno love sto samo pokazuje ko su oni u stvari,a sve se to vidi u prethodnih nekoliko postova doticnih.Vjerujem da se tako isto ophode i u privatnom zivotu i da ih se i roditelji pocesto stide,ali sta ces,iz ove koze se ne moze!!A ono za crteze ti je pravo. ) Sadasnja E klasa se izgledom moze nositi sa XM-om koji je nacrtan prije 14 godina,sto dovoljno govori o "naprednosti dizajna"ovih proizvodjaca!!!A S klasu nemoj pominjati jer je neces voziti ni nakon Reinkarnacije u ko zna sta(to cudo je jednostavno nedostizno djeci iz one dvije skupine)mada se spika svodi na to-Meca ima S klasu,AG i sva ta ×××××× i zato je moj 190D bolji od svih drugih auta ) a mi cemo si moci priustiti C6(koji ce biti najbolji u svojoj klasi)vec nakon par godina i uzivati u svim carima u kojima uzivaju VOZACI Citroena vec 40 godina,a ti i dalje odi s tacke A do tacke B u svojoj C klasi..Dobro rece Stulic-Balkane moj.A ako se ponovi opet ono seljacko pominjanje majke,bicu prinudjen spustiti se na tvoj gastarbajterski nivo i uzvratiti istom mjerom!Zivio LHM!!! )

  4. #104
    huki XM
    Guest
    ČOVIJEK KAD SHVATI DA JE NEMOČAN A STVARI STOJE TAKVE KAKVE JESU ONDA OD JALA I JADA VIČE,PSUJE,PROSTAČI I VRIJEĐA.
    LHM FOREVER.

  5. #105
    MB AG
    Guest
    Vas dvojica ste se okotili u citroenu zato ga volite.

  6. #106
    huki XM
    Guest
    ) ) ) ) ) )

  7. #107
    ki
    Guest
    ) ) ) ) ) ) )

  8. #108
    mecka
    Guest
    Opet jos jedan primitivan način razmisljanja. Što se tice onog "...tata se lomio u Švabiji krvavo zarađujući svaku marku da bi dovezo kući 200D..." ili pak ono "...ko zna ko je platio taj auto..." to se možda radi tamo kod tebe ali ovdje ne. Što se tiče C6, on sigurno nece ni biti do koljena suparnicima u klasi, sami time što to neće biti "čisti" citroenov proizvod. Vidi se koliko smo mi daleko od Europe ,i po nacinu razmisljanja i po mentalitetu, kad mi za Auto godine izaberemo Mazdu 6. (Njemačka- Mercedes E-klasa, Švicarska-WV Touran...). Do toga je bas dovela zavist vas tu koji nemate mercedesa, pa ste poceli zivit u nekom vasem svijetu u kojem je citroen najbolji. Sve zbog zavisti. I sam si reko "...kad je tata dovezo mercedes u selo svi povikase-auuuuuu....".

  9. #109
    mecka
    Guest
    Sto se tiče psovanja; nekim ljudima se nemogu objasnit neke stvari zbog njihove neupućenosti i zatucanosti i zbog toga što je njihov nacin razmisljanja na razini jedanastogodisnjeg djeteta. Svi koji ne znate kako se nazivaju takvi pogledajte u rijecnik.

  10. #110
    Dr.Nele
    Guest
    Jedini koji bi trebao pogledati u rijecnik je tvoj istomisljenik MB AG ili kako se vec zove,koji je ocit primjer ZATUCANOSTI.I da mu uzvratim kako sam obecao:ne svaljuj na nas traume iz djetinjstva ako je tebe OKOTILA KUJA u Meci 200D!!!!Siguran sam da i danas zali zbog toga!!Znaci TATA ti je bio Gastarbajter,ha??Sam si se otkrio u prethodnom postu,kao sto i ja rekoh da svi u SELU rekose aaaaaiiiiiiiii(SVI U SELU),znaci da sam OPET bio u pravu,ma posto sam vidovit,××××te. ) ) ) )

  11. #111
    Sanja
    Guest
    test.

  12. #112
    mecka
    Guest
    Dr. Nele neznas sta citas. Otvori oči kad citas ,mislim da nisi shvatio ono "...auuuu..."

  13. #113
    mecka
    Guest
    Kako se čovjek naživcira kad vi tu govorite kako je mercedesova linija 123 rugoba nasih cesta. Pa liniju 123 su ljudi vozili kad vaši đedovi nisu imali ni konje i kola. Još se danas vidi koliko je taj auto bolji od nekih novih.

  14. #114
    mecka
    Guest

    Ha ,šta sad?

  15. #115
    mecka
    Guest


    DVA RAZLIČITA PROIZVOĐAČA A ISTI AUTO. (citroen c8 i peueogeot 807)
    SRAMOTA!!!! (vrijedniji onaj mercedesov motor gore nego ta dva auta zajedno)

  16. #116
    MB AG
    Guest
    Krele,tvoj tata je nabijo 3 puta kompresiju tvojoj mami.U citroenima je imala cak tri okota.U trecem je kompresija bila 4 bara.Tebe nisu ocekivali pa si ti ispo zadnji.Bio si zaosto.Nisu imali mlijeka za tebe,pa je tvoja mama morala reci tvom tati da te narani starterom(ako znas sta je to)i reklae ti njega narani ××××× mu materina.Da on voli citroen a ja se kotila 3 puta u njem.De ××××× mu materina idi kupit i supera za poslije.Porast ce on taki krzljav.Moras ti mene nabalansirat poslije kad zaradis koju paru pa cu ja opet omacit.* Ti si moro jest kolače u obliku citroenovskog znaka .Zato si sad citroenovski ekstremist.:URL=http://www.mbcdi.com/misc/sl600david-240.jpg:null:/URL:

  17. #117
    Dr.Nele
    Guest
    Sorry,narode ali moram,drugi nacin ne postoji izgleda.Ti si MB ocito bio trinaesto prase pa si umjesto sise sisao tatin Qrac da se prehranis i brojao zvijezde svaki put kad bi ga malo stisnuo zubima,pa si vjerovatno zato zatucani i zagnojeni mercedesovac.Ma ne mogu ja vise ovako,nije ovo moj stil.Najbolje da zaboravim ovu temu jer na nju se javljaju ova dvojica neandertalaca koji kvare ugled cijelog foruma.Zivio LHM!!!Citroen forever!!! ) ) )

  18. #118
    exclusive
    Guest
    Doktore. pustite njih na miru.ne znam zašto se živcirate na ove objede. mi koji volimo citroen znamo zašto ga volimo, a vozači citroena i vozači mercedesa su oduvijek bila dva svijeta. kakvi su to svijetovi nije teško zaključiti, prema tome sve ostalo je bespredmetno. razgovarajmo mi međusobno o našim pilama na našem "citroenovskom" nivou. živio LHM. P.S. s Vama bi bilo ugodno popiti kavu.

  19. #119
    Dr.Nele
    Guest
    U pravu SI Exclusive(ne znam zasto me persiras)treba ih pustiti kraju.Hvala na komplimentu,osjecaj je obostran,ali je nazalost ta kava trenutno jako daleka(15000 km),no mozda u dogledno vrijeme!!

  20. #120
    mecka
    Guest
    Nele, ne nazivaj mene neandertalcom, ja nisam ništa protiv tebe reko, pa da ti ne moram vratit istom mjerom.

  21. #121
    exclusive
    Guest
    ok. dok, nikad se ne zna. kažu da je svijet malen.

  22. #122
    en
    Guest
    Evo vam par slika novog koncepta C6 Lignage koji ce se pojaviti na ulicama najkasnije pocetkom 2004 godine. e to je Citroenov prvi pravi odgovor na luksuzne automobile, koji ce ipak biti dostupni siroj publici, za razliku od Mercedesa.
    Mercedes ima stvarno sto da ponudi, ali za cijenu koju mnozite sa 2, 3 ili vise puta. A kvaliteta, udobnost? Samo poredeci Peugeot 607 na testu sa Mercedesom E klase, nije bilo price, Peugeot je bio mnogo udobniji!!! A kad tome dodate jos Hidropneumatski ovjes 3 generacije, dobivate nesto o cemu mozete samo sanjati. To poznaju najbolje sretni vlasnici vozila sa Hidractive ovjesom.

  23. #123
    MB AG
    Guest
    Ovo je postala sramota vise.Vi svi koji mislite sta mislite pogledajte na ovoj istoj stranici-----KLASIKA-Mercedes 300 SL Coupe.Pronadite clanak o povijesti S-Klase-Nova S-klasa koja izlazi 2005....................Procitajte nesto o Maybachu-najboljem autu u svijetu-Mercedesu CLK-GTR(600ks,1500000$)Uvjerite se u nest pa onda dodite na ovaj forum nest prosipat.

  24. #124
    Dr.Nele
    Guest
    Sorry mecka,malo sam previdio.Exclusive,u pravu si,jako je malen ovaj nas svijet!

  25. #125
    mecka
    Guest

Slične teme

  1. jednom citroen- zauvek citroen!!
    By activa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 306
    Posljednji post: 16-07-2004, 12:22
  2. citroen cx
    By 25trd in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2003, 22:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •