Stranica 1 od 8 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 185

Tema: mercedes ili citroen

  1. #1
    594kresoah
    Guest
    Da li kupiti novi Citroen ili polovni Mercedes za 12.000 eura.

  2. #2
    dragstar
    Guest
    MERCEDES

  3. #3
    nikad više
    Guest
    bilo što samo ne Citroena.

  4. #4
    Koko
    Guest
    a ti si malo fulao forum, a? Ili misliš da će tvoj novi spadati među najbolje svih vremena?

  5. #5
    čivša
    Guest
    koko nemoj zajebavat, pitanje je u redu, a zbog foruma ne brini, svejedno je, svašta se piše i odgovara :URL=null:null:/URL:

  6. #6
    Bu-bu
    Guest
    Ja licno mercedesa nikada ne bih kupio.
    Ali zato Citroena bih bez pogovora. Zasto? Jednostavno provozaj jednoga i sve ce ti biti jasno. Ili ces ga voljeti ili ne!!!

  7. #7
    stručnjak
    Guest
    Mercedes je daleko bolji od citroena.1.liga čovječe.

  8. #8
    exclusive
    Guest
    Zamolio bih gdina Stručnjaka da mi napravi jednu kratku paralelu između Citroena XM-a i Mercedesa Eklase u npr 95,96 godini. prednosti jednog pred drugim. Biti ću veoma zahvalan. S poštovanjem.

  9. #9
    exclusive
    Guest
    Zamolio bih gdina Stručnjaka da mi napravi jednu kratku paralelu između Citroena XM-a i Mercedesa Eklase u npr 95,96 godini. prednosti jednog pred drugim. Biti ću veoma zahvalan. S poštovanjem.

  10. #10
    dragstar
    Guest
    Pogledaj u strucne casopise, sta kazu testuvi.Najinteresantnije je to da kod mecke ispadne bolji postroj i udobnost od citroena iako je kod njega klasican sa oprugama a kod citroena zna se.dakle nije dosta imati hidro pneumatski ovjes pa misliti da je to najbolje, bitna je uravnotezenost

  11. #11
    exclusive
    Guest
    pa u ovjesu i uravnoteženosti je cijela priča. Citroen hidraulikom dobiva sve. Od ležanja, držanja pravca, naginjanja u zavoju, upravljivosti i podupravljivosti. A udobnost je posebna tema. Ne kažem da mercedes nema to sve na izuzeto visokoj razini, ali po mojem skromnom mišljenju XM je jedna od najboljih putnih limuzina današnjice. Samo što ćemo "kad je švabo švabo". Pozdrav!

  12. #12
    Zagor...
    Guest
    prijatelju kupi ono što ti se najviše sviđa.
    Ja sam prije kupovao aute iz koristi (malo troši, lakše ga je prodati i sl.) i okretao se za svakim XM-om i Xantiom na cesti, a sada sam kupio XM-a i okrećem se samo za drugim XM-om.
    Uživaj i pozdrav.

  13. #13
    D@di
    Guest
    Eeee, ono sa okretanjem za autima... Ja to radim sa Xsarama )) )

  14. #14
    ki
    Guest
    kupi Citroena

  15. #15
    Dr.Nele
    Guest
    Zalosno je sto ljudi koji nikad u zivotu nisu sjeli u Citroena mogu imati tako misljenje jer nesto sto nisi probao ne mozes ni ocjenjivati! A bas bih volio procitati taj strucni casopis u kome se tvrdi da je E-klasa udobnija od XM-a!!Taj novinar koji je(a sumnjam da uopste jeste)napisao takvu glupost mogao je samo biti drogiran ili okorjeli ljubitelj Mercedesa jer ja sam iako mlad imao prilike voziti gotovo sve marke auta od Mecke ,Audija,BMW-a,Fiata,Pezoa,Forda,Oldsmobila,Mercurya,Mazde,Hond e i da ne nabrajam dalje jer svasta se vozi u rent-a-caru ali izmedju klasicnog tj. obicnog i Citroenovog ovjesa je neopisiva.U autima se vozis a u Citroenu lebdis iznad ceste.Samo bih upitao genijalca zasto je mercedes ako je vec imao tako dobar ovjes kopirao Citroena u novoj S-klasi sa tzv.air-matic ovjesom?Jednostavno zato sto je XM koji klasa ispod po velicini i po cijeni bio udobniji od Genschera koji se vodi kao naj-limuzina svijeta.(znam to jer sam vozio i Genschera 350 turbodizel)Ko zna sta se desi sa autom kada pri 100 km\h u krivini da bi se izbjegao ceoni sudar morate na ivicnjak tj.trotoar?Hmm.Zavrsi na krovu a vozac ako ima srece ne ode u bolnicu.A znate li sta se u istoj situaciji desi sa XM-om?NISTA!!Malo se zaljulja kao Mecka kada pri 5km\h nagazi na zakrpljenu rupu na putu koja je par milimetara izbocena u odnosu na cestu!To su cinjenice koje govore za sebe ali sto rece exsclusive "svabo je svabo".Ali doci ce ba i oni pameti kad-tad bas kao i celnici Mercedesa!

  16. #16
    classe s
    Guest
    salut






  17. #17
    huki
    Guest
    Vlasnik sam XM-a 3.0 V6 automatik,pitajte me o njemu a prošetajte malo po MERCEDESOVIM servisima pa čete se nagledat švapskog SMEČA.

  18. #18
    Vedo
    Guest
    Prošetaj ti po Citroenovim servisima pa ćeš se nagledati 5 puta više smeća.

  19. #19
    huki XM
    Guest
    Govorimo o mercedesovim modelima za Vas balkanske smrtnike a ne o "pravim" mercedesima. )

  20. #20
    strucnjak
    Guest
    uvjek je bolje kupit novi auto

  21. #21
    huki XM
    Guest
    Pa makar to bila Tavrija!

  22. #22
    Dr.Nele
    Guest
    Posto vidim da mnogi od vas cuvaju stare brojeve Auto-Kluba i ostalih casopisa,zamolio bih nekoga ko ima primjerak Auto_kluba iz 95-96 godine u kome su se na usporednom testu ogledali XM V6 24.,Bmw 528i i Mercedes 300 E 4Matic da nam prepise rezultate pa da se svi uvjerimo u neobjektivnost tj.pristrasnost njemackih novinara.Koliko se ja sjecam njihovih testova,uvijek je pobjednika odlucivao ukupan zbir bodova na kraju testa,samo sto u ovom slucaju nisu mogli podnijeti cinjenicu da jedan XM bude bolji,pa su unatoc tome sto je XM imao najvise bodova na kraju prvo mjesto dali Mercedesu!!!Da stvar bude tragi-komicnija,Merc ima automatski mjenjac(spram druga dva auta trom ko puz),a jedino je XM od testiranih serijski nudio kozu,potukao ih do jaja performansama i komforom,ali ako je vec pobijedio aute,nije uspio i novinare.Prava sramota.

  23. #23
    huki XM
    Guest
    B R A V O doktore.

  24. #24
    Zeleni zub
    Guest
    Bravo majstore!!!

  25. #25
    exclusive
    Guest
    ne znam što bih dao za taj test

Slične teme

  1. jednom citroen- zauvek citroen!!
    By activa in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 306
    Posljednji post: 16-07-2004, 12:22
  2. citroen cx
    By 25trd in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 10-06-2003, 22:42

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •