Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: PASSAT ili TOLEDO (TDI 110 KS)

  1. #1
    JURA
    Guest
    Sta je bolje PASSAT 1.9 TDI 110 KS , star 3 ili 4 godine full opremljen sa recimo 80-100 tisuca km ili NOVI SEAT TOLEDO 1.9 TDI 110 KS isto full opremljen sa 0 km iza sebe i dali je isti motor u PASSATU i TOLEDU? Javite ako imate iskustva sa biko kojim od ova dva auta , i sta je bolje ako auto mislim dugorocno voziti , i hoce li Hrvatsko gorivo inin EURODIZEL naskoditi mojem buducem autu?

  2. #2
    dimitru
    Guest
    nemoj kupiti ni pasata ni seata.kupi citroen i nećeš pogriješiti

  3. #3
    fbi
    Guest
    ajde od××××, seljačino
    nemaš ni za stojadina

  4. #4
    đuka
    Guest
    fbi, nemoj psovati, nije u redu, čovjek vjerojatno ima novaca pa mu predloži nek kupi neki automobil ali nemoj psovati ) ) )

  5. #5
    kusa
    Guest
    bolje kupi toledo,jer novo je novo

  6. #6
    mate
    Guest
    Motori koji se ugrađuju u Passat i Toledo su isti kao i u ostalim modelima koncerna (Audi i Škoda). Motor sa 110 Ks (kao i 90)je malo starije generacije i nema ubrizgavanje pumpe-duse, ali ima promjenjivu geometriju statorskih lopatica turbine(to 90 Ks nema). Noviji motori su sa 100, 130 i 150 Ks (Svi 1.9 TDI). Inin eurodiesel bi trebao odgovarati svim modernim dizelašima, ali im ja ipak ne vjerujem pa točim na OMV-u. Između ovih auta sigurno je bolji onaj sa 0 km. Ako ti ne smeta ime Škoda onda je nova Octavia sa 110 ks najbolji izbor, jer ima nešto bolju završnu obradu od toleda, a i ukupno gledajući Octavia je bolja kupnja od Toleda.

  7. #7
    mate
    Guest
    Zaboravio sam spomenuti motor od 115 Ks. To je bio prvi pumpe-duse.

  8. #8
    Gost
    Guest
    Pročitaj malo test u novom Auto-Blicu koji pišu Nijemci. Naslov je polovni passat - mnogo briga!!!

Slične teme

  1. SEAT TOLEDO
    By drugmirko in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 29-05-2004, 11:37
  2. PASSAT W8
    By prelude in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 03-01-2004, 15:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •