Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Samo za VGSa: SLOBODAN PAD PLIVINIH DEONICA

sompipopusismigovno
    Guest
    Ako se Plivina Uprava uskoro ne izjasni o ponudi Actavisa vrijednoj 1,6 milijardi dolara, Actavis se namjerava povući, jer su Plivine dionice na Londonskoj burzi počele strelovito padati, pa je cijena jedne dionice danas manja od Actavisove procijene. Cijena jedne dionice danas je bila 567 kuna, što je tri kune manje od Actavisove procijene vrijednosti Plivine dionice. Actavis je trenutačno peta najveća generička kompanija na svijetu, s 10 tisuća zaposlenih posluje u 32 zemlje svijeta. Preuzimanjem Plive, grupacija bi se s 2,8 tržišnog udjela popela na treće mjesto, s vodećom pozicijom na ključnim tržištima Europe, Rusije i SAD-a. Broj zaposlenih bi porastao na 16 tisuća zaposlenih a poslovanje bi se proširilo u 40 zemalja. No iz Plive tvrde da je Actavisova ponuda neprijateljska, neatraktivna, te kako spajanjem ne bi došlo do stvaranja novih radnih mjesta, već do smanjenja, i kako bi Pliva spajanjem morala vraćati dugove Actavisa. Osim Actavisa za Plivu su zainteresirani i Islanđani koji su ponudili 570 kuna po dionici, no i ta ponuda je odbijena. Glasnogovornik Actavisa Halldor Kristmannsson izjavio je, prenosi Bankamagazin, kako će se povući ako ne vide promjenu u stavu Plivinog menadžmenta, jer kako kaže - "Postoji još mnogo prilika".

Sta je VGS, pizdis?

Uzmi Plivu, lakse se dise.

stovani kolega,
    Guest
    Kolega, ja mislim da za PLIVU nema zime bre bre! ) Sada kad pocne ovo sudjenje Antisi Govnoljubu i ostalim Govnoljubima ..... ima bre PLIVINE akcije da skoce u nebesa bre! )
    Kada nasi Arijski Iranci pocnu da zamjecuju da ih je tata Sranjo lagao, da je Govnovinski rat bio u stvari jedno iscenirano etnicko ciscenje ..... zlocin .... nebojim se ja za moje akcije u PLIVI, ima bre da se obogatimo ja i VGS bre! ) A savetovao bih i tebi stovani kolega da pod hitno kupis koju akciju bre, dok su ovako jeftine, jer veruj mi - EKSPLODIRAT CE! )

stovani kolega hehe
    Guest

Opet nisi uzeo svoju medicinu pa fantaziras nesuvislo i cekas da ti netko sagradi kucu i dade penziju itd.
    Samo ti cekaj i raduj se, ali pazi da opet ne pokisnes dok cekas travu da naraste. Uzivaj, stovani kolega sa sumskog fakulteta.
    Sad ce, samo sto nije opet da se dogodi: lezi lebe da te jedem, veruj mi. Evo Evropa jedva ceka da uvrna jaja tvojim progoniteljima, pa da ti opet budes gospodin covjek.
    Samo ti sanjaj i buncaj, kada se probudis umri od smeha i srece bre stovani kolega.
    Tebi ni Pliva pomoci nemoze. Mozda labathomy sekircetom.

ej bre....
    Guest
    .... izlapeli grgivoje, opet bre bulaznis a nisi se ni potpisao! )

Hehehehehehehehehehehe bre bre bre! )

kolega, gde i kako da kupim deonice? poslusat cu tebe i cu bre da kupim kilo dok su jeftine!

postovanje stovani kolega!

Bre! )

Ej bre vlajo
    Guest
    bolje da kupis kilo mozga i to magareceg, bre budalo cigansko-vlaska.
    Bre hehehe alaj si glup.
    Sto tebe drzi na zivotu, budalo jedna?

HEHEHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

a vodja
    Guest
    cigana se zove Crni Grga nije to slucajno. A vlasi su hrvati dobili kad su prelazili sa islama na katolicanstvo jer su im to ime dali u cijelini i od toga i tada su postali Vlasi. )

Slične teme

1. Samo za VGSa: Slovenci u Beogradu!
    By Mile Metropola in forum Politika
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 22-09-2005, 10:50
  2. Samo za VGSa: Zagreb: Eksplozija u Ambasadi VB!
    By Mile SecretService in forum Politika
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 20-09-2005, 12:25
  3. Odgovora: 4
    Posljednji post: 20-09-2005, 03:48
  4. Samo za VGSa bre bre bre bre: Hrvati se ljute! Hehehehe!
    By Mile Komedijas in forum Politika
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 20-09-2005, 03:41
  5. Samo za VGSa - 50 godina Fice
    By STANKO1 in forum Politika
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 14-09-2005, 18:35

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove