Stranica 1 od 3 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 51

Tema: TERENCI

  1. #1
    majstor pijeska
    Guest
    ako netko treba informacije ili bilo što o terencima neka se javi tu.

  2. #2
    majstor pijeska
    Guest

  3. #3
    majstor pijeska
    Guest

  4. #4
    VR6
    Guest
    Oce li biti Nissan Xterra s diesel motorom, i oce li se proizvoditi u EU??

  5. #5
    majstor pijeska
    Guest
    mislim da će se proizvoditi u istoj tvornici gdje i almera a 60% ide na američko tržište. Za diesel još ne znam ali ću ti reći čim saznam

  6. #6
    Epix
    Guest
    Ugrađivat ce se 2,2 common rail sa 115 ks, u auto blicu je bio test i hvale motor a i cijeli auto

  7. #7
    majstor pijeska
    Guest
    budalo bio ti je test x-traila a xterra je nešto drugo.proizvodi se u americi a u ponudi su v6 i 4 cilindarski motori

  8. #8
    majstor pijeska
    Guest

  9. #9
    majstor pijeska
    Guest

  10. #10
    majstor pijeska
    Guest
    ako ima zainteresiranih za off-road vožnje vikendima,usput roštilj i sl. neka se jave svi koji imaju terenac

  11. #11
    majstor pijeska
    Guest

  12. #12
    VR6
    Guest
    Bas mi je cool ona Xterra, visoka podnica, izgleda robusno, samo nema dizel motora i nema je u eu. X-trail mi je bio lijep kao koncept, ali kasnije su ga nesto promjenili, skinuli duga svijetla s krova, spustili ga, cini mi se da je prije i bio siri, i sad izgleda nekako bezveznije. Maloprije sam vidio novog jeep-a liberty-cherokee i izgleda fino uzivo...

  13. #13
    VR6
    Guest
    Evo slike Nissan Xterre ako neko ne zna kako izgleda, nadam se da ce moci...




  14. #14
    Dr. Strangelove
    Guest
    Što ste se svi zapalili za tu Xterru, ta nije valjda zbog izgleda, meni je ružna ko noć; bit će da je do mehanike...

  15. #15
    VR6
    Guest
    Pa svidja mi se sve skupa. Nije najljepsa sad, ali inace izgled je ok.

  16. #16
    majstor pijeska
    Guest
    OK je ne sviđa mi se jedino prednji kraj a odostraga su trebali na vrata staviti rezervnu gumu.Neznam samo kako se ponaša na terenu.šteta što je nema u EU. )

  17. #17
    majstor pijeska
    Guest

  18. #18
    majstor pijeska
    Guest

  19. #19
    majstor pijeska
    Guest
    Trebao bi jednu karoseriju za ladu nivu po mogućnosti da je ovjes gore ako netko ima ili zna tko to ima neka mi javi

  20. #20
    majstor pijeska
    Guest

  21. #21
    star fucker
    Guest
    Vidio sam novi range rover na auto showu , dobar je , al čini mi se nešto je nizak za pravog terenca.

  22. #22
    VR6
    Guest
    Pa ja mislim da se on po potrebi dize, kao Audi Allroad Quattro, Toyota Landcruiser 100 i slicno...

  23. #23
    majstor pijeska
    Guest
    Definitivno prenizak prednji spojler , zadnji kraj mu je još nekak,ali napred je nizak ko obični auto.Ma vidi se da uopće nije za blato )

  24. #24
    majstor pijeska
    Guest
    Točno, diže se al mislim da kad bi negdje zapel da bi mu odma otpala ta plastika.Meni je najbolja prva generacija.

  25. #25
    star fucker
    Guest
    Imaš pravo ,malo je prenježan ali za cestu i makadak je čisto ok.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •