Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: KAKO SU ONO MADJARI SKANDIRALI? CIGANI! CIGANI!

Mr. Svedojeb!
    Guest
    Nije ni cudo Vreco Govana, jer .... kako se ono kaze .... jednom divlji hrvat - uvek divlji hrvat! )

.................

02.04.2006 20:22

U OPATIJI Recepcionar hotela pozvao policiju jučer u 5.30 sati
    Vandali porazbijali stakla na autobusima bugarskih turista

Arhivska fotografija
    OPATIJA - Bili smo šokirani, zatečeni rekla je Tatiana Velinova, voditeljica putovanja grupe bugarskih turista, govoreći o tome kako su u osam sati ujutro zatekli razbijena stakla na svojim autobusima. U noći od subote na nedjelju razbijena su stakla na dvama autobusima bugarskog touroperatora Rad Festa, parkiranim ispred hotela Opatija, kojima je skupina od 45 bugarskih turista putovala iz Sofije prema Španjolskoj.
    Vandali, koji su pod okriljem noći iskoristili to što na hotelskom parkiralištu nema noćnog čuvara te što su autobusi zbog gužve bili parkirani na prilazu parkiralištu, na prvom su autobusu razbili vjetrobransko i bočno lijevo staklo pokraj vozačeva mjesta, a na drugom autobusu stražnje staklo.

Od Jane Sović, menadžerice hotela Opatija i obližnjeg hotela Bristol, doznali smo da je recepcionar hotela Opatija pozvao policiju čim mu je u 5.30 sati javljeno da su autobusi oštećeni. Izražavajući žaljenje zbog izgreda, Sovićeva je naglasila da je hotel platio sve potrebne potvrde s kojima gosti iz Bugarske mogu nastaviti putovanje te da im je hotelsko osoblje pomoglo u čišćenju i u osposobljavanju autobusa.

"S Atlasom organiziramo putovanja više od pet godina", rekla nam je Velinova i dodala: "U posljednje dvije godine Bugari su zbog prirodnih ljepota, mora i sličnog jezika posebno zainteresirani za posjet Hrvatskoj, ali ne znam kako će se to razvijati u budućnosti budemo li i dalje izloženi ovakvim napadima."

......................

Da, kao sto sam vec rekao: JEDNOM DIVLJI hRVAT - UVEK DIVLJI hRVAT!
    Da se pridruzimo ja i ti VGSe Madjarima, pa da zaskandiramo iz puna grla onu: CIGANI! CIGANI! )

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAA AAAAAA!

Sad ce i
    Guest
    Bugari da se pridruze, pa cemo horski jbga - Internacionala numero II. Hahahahahahahaha

Dakle, ne samo da neki medjunarodni vozovi imaju tu nesrecu da prolazi kroz HR, nego i medjunarodni autobusi.

Pa sto BRE bratku Bugarinu to da ucinite???

Alaj
    Guest
    si glup, u ××××× materinu.
    Sto tebe drzi u zivotu, govno jedno?

hehehe
    Guest
    Ajmo Vreco Govana, iz punog glasa: HRVATI - CIGANI! CIGANI! )

.......
    Guest
    )

vices li VGSe?
    Guest
    Vices li VGSe ono Hrvati Cigani? )

heheheheheheheheheee
    Guest
    nista izmisljeno ,vec samo rodjeno... sta tu ima cudno vec smijesno sto se ovi niski hrvtaici stide jer nemju pojma od kojeg korjena ponikose.

Pa ovaj Vlajo
    Guest
    je zbilja glup

Postavlja teme i odgovara samom sebi.

Vjerovatno puni bacve bez dna.

Ajde Mali Vlajo u ××××× materinu.

Reci ti nama
    Guest
    Mali Vlajo: Tko je ciganin, onaj bez kuce i kucista ili onaj tko sve to ima?

Ajde BRE govnjaru, odgovori ti nama.

Vi vlasi i madjari (citaj mongoli), Tko je veci ciganin od vas?

Cuo sam da osnivate REPUBLIKU SRPSKU u
    SAD i to u Chicagu.

Dali je to istina Vlasko Govno?

Ima vas vise po svjetu nego onih pravih cigana.

Zivile sve SRPSKE REPUBLIKE gdje srpski cigani zive!!!!!!!!

A sad od×××× ××××××tino jedna.

Senior Member
    Datum registracije
    Jun 2002
    <font face="Times New Roman" size="+1" color="red">Da li ti znas kako se vama skandira po svijetu?? Sta mislis? Ja znam kako vas docekujemo u Hrvatskoj! Niti ti drugi cigani, madjari se nisu bogzna sta proslavili svojom inteligencijom! Inace, budi sretan VSG-u(P) da Hrvata nema na listi! Bio bi potpuno dotucen!!

</font>

"Bili smo
    Guest
    šokirani, zatečeni rekla je Tatiana Velinova, voditeljica putovanja grupe bugarskih turista, govoreći o tome kako su u osam sati ujutro zatekli razbijena stakla na svojim autobusima. U noći od subote na nedjelju razbijena su stakla na dvama autobusima bugarskog touroperatora Rad Festa, parkiranim ispred hotela Opatija, kojima je skupina od 45 bugarskih turista putovala iz Sofije prema Španjolskoj.", itd.

Auuuu, jbte bog, STRASNO!
    Posle svega ja mislim da ce i sami Cigani poceti negodovati ako budu bili poredjeni sa arijskoiranskom stokom, sta ti kazes stovani kolega?

stovani kolega,
    Guest
    Aj agri bre bre bre! )

Ima bre Ciganski Svetski Koncil da se zali Savetu Evrope i da ih zamoli da zabrane TAKOVO poredjenje. To je velika sramota za Rome! )

Senior Member
    Datum registracije
    Jan 2005

to su
    Guest
    to su ti moji dida , baba , mater , caca i braca kad nas je gonija onaj ludi seselj ) i tako sa glavon priko svita zbrisa i sve svoje posra.

jeli
    Guest
    ushko zasto stalno plazis jezik mislis da popusis ,nisi dostojan ni kad bi jezik oprao u varkini.

- vec sto neodgovori gdje si na ovom stablu ili si ispod njega pa ga lizes dok je tako velika zega. )

ja vidim tebe cacu i bracu na drvetu a doli pedofili vas glede i podviruju se ispo drveta ej majko sveta kakva je to kod vas demokracija , korupcija , okupacija , tortura nad mljadezi.

kazu;
    Guest
    hrvatska PLICIJA uhapsila ciganjski bend po nalogu gradonacelnika )
    - koja ste vi sitna dusa koja zeli biti nesto vece pa se srame svoga korjena.
    Sto niko drugi ne matletira vigane i ne srami ih se do vi hrvati , jer sa time mislite zataskati ciganjsko porijeklo. )

kazu;
    Guest
    hrvatska PLICIJA uhapsila ciganjski bend po nalogu gradonacelnika )
    - koja ste vi sitna dusa koja zeli biti nesto vece pa se srame svoga korjena.

mislite se time uzdici iznad svojih predaka hahahehe

Sto niko drugi ne matletira C- i g-A-n-e i ne srami ih se do vi hrvati , jer sa time mislite zataskati ciganjsko porijeklo. )
    ajal ste vi hrvati prozirni. ) ) )

Slične teme

1. CIGANI IZ ĐURIŠTA
    By dkdkdk in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 09-07-2008, 07:11
  2. Odgovora: 12
    Posljednji post: 05-05-2007, 21:44
  3. Odgovora: 23
    Posljednji post: 13-10-2006, 19:29
  4. HRVATI: JESU CIGANI, NISU CIGANI ... ISTINA JE U STVARI:
    By Croaterminator in forum Politika