Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: ko voli narodnjake???el vas treba ubit zbog toga

...............
    Guest
    kaj ja znam samo vi pisite pa mi recite ) ) )

sir Paul
    Guest
    <font face="Times New Roman" size="+2">Pa to uopće nije glazba! </font><br><hr>

.............
    Guest
    tako je,to nije glazba vec neko jadno zavijanje koje pjevaju srbi i bosanci!!!!!!!!!!

dosadno
    Guest
    koji je tebi ×××××?svatko sluša što voli....pa tko voli nek izvoli...to nije tvoja stvar...

i hate folk music
    Guest
    ma nek sluša tko što hoće , ali nek je bar domaće narodno bar, a ne srbijadu i bosance

sir Paul
    Guest
    <font face="Times New Roman" size="+2">Ma legendo!!!! </font><br><hr>

chad
    Guest
    daj više za××××te sa takvim temama,ja ne slušam narodnjake,ali pustite ljude da koji ih slušaju nek uživaju u njima avi uživajte u svojoj muzici,sad će te se opet tu svađat do be3svijesti!!!!!!!!

hahaha
    Guest
    zalato mamino!!pametno malo

pa da...
    Guest
    ali bas na svakoj stranici sir paul se mora pojavit,dajte od××××te vise,stalno ste protiv necega,narodnjaci su cool!!!!!!!!!!sta morate vi vrbovcani pljuvati po svakom i po svacem? nemojte da zagrebcani krenu,niste nam ni do koljena!!!!!!!! sam vi sve vise pljuvajte po nama i po drugim stvarima,kazem vam:NAJEBALI STE-i to sam kak...

.........
    Guest
    aj budalo odi mami doma plakat to se odenosi na tebe "pa da"budalo seronjo,po cemu su zagrebcani boli od nas osim kaj su svi idioti i majmuni

CUGOOO
    Guest
    <font face="Times New Roman" size="+1" color="blue">TO JE KRŠ... KAK TO NEKO MOŽE SLUŠAT??? SAMO TUČNJAVE I UBOJSTVA ZBOG TOGA... </font><br><hr>

dolje narodnjaci
    Guest
    odvratno smeće koje slušaju klinci koji nemaju pojma o ničemu. da treba sve streljati zbog toga jer zato se i događaju ××××××

THE ONE WHO KNOWS
    Guest
    narodnjaci=sex sa 15 i manje sa šiptarima i ostalim smećem, jebačina u šumarku, noževi , pištolji , pijanstvo , tučnjave, teen trudnice , ako nije sve barem nešto od toga, dajte slušajte bar nešto normalno

NARODNAK
    Guest
    NE SERITE NARODNJACI SU NAJBOLJA MJUZA I VI KOJI JU NE VOLITE ZAČEPITE GUBCE JER BI MOGLI NAJEBATI TKO IMA STA PROTIV NARODNJAKA NEKA SE USUDI DOCI U OŠ DUBRAVU NABIJEM VAS I VAŠ KLASIK KAJ VI ONDA SLUŠATE SAMO NA LIJEPOM PLAVOM DUNAVU

....................
    Guest
    ma mars u ××××× ×××××u narodnjaci su ×××××× najveće!!!!!!!!strane pjesme ljudi moji vladaju!!!!!!!!!

ha
    Guest
    a vi kaj ××××e po narodnjacima sigurno se zabavljate u nekim glupim šupam,sorry al danas su narodnjaci na prvom mjestu,svi bircevi su narodnjački,i vi kaj ××××te po nama BOLI VAS ×××××!!!!!!!! niti mi ne ××××mo po vašoj mjuzi u čemu je pnda problem???

....................
    Guest
    problem je u tome da su narodnjaci ××××××!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

654321
    Guest
    kaj je "narodnjaci"nemate nikaj za rec!!!!!!ostali ste bez teksta hehehehehehehehee!!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! !!!!!!!!! pa kad ste jadni narodnjaci nisu glazba vec gamad i gnjide

JEDNA
    Guest
    E ljudi ako vi birate frendove po glazbi onda ste stvarno defekti!Jer da ih ne birate po glazbi ne bi ništa imali protiv tih ljudi koji slušaju vrstu glazbe koja vama ne paše!!!!!!
    Ok ako imate nešto protiv te glazbe,ali baš protiv tih ljudi....nemam riječi za takve ljude!!!!

IO
    Guest
    JOJ DAJ KLINČIĆI PEDORLINČIĆI ODITE MAMI DOMA SRAT.PIŠTOLJI,SEX SA 15,I TAKVA SLIČNA ×××××× MA PUN MI VAS JE ×××××.A VI SOTONISTI TAM KAJ ŽRTVUJETE ŽIVOTINJE,VEĆ I JEDNI DRUGE,PIJETE TUDJU KRV I DALJE NE NABRAJAM..,SLČUŠATE "GLAZBU "OD KOJE SE ČAK I MOJOJ BABI PRI××××.TREBA MALO POSLAT MURJU DE SE VI SKUPJATE PIČKA VAM MATERINA DA SE VIDI KJ DANAŠNJI RADE.I NEMOJTE TU SRAT PO NARODNJACIMA.RAZUMIJEM JA TO BIO JE RAT I SVE,AL JA SE ZABAVLJAM NA NJIH I BEZ ALKOHOLA.KAJ SE KURČITE TU BALAVURDIJE JEDNE NADROKSANE.NA CAJKAMA SE SAMO DOBRO PIJE I ZABAVLJA.××××M VAM SE SVIMA U ČARAPU!!

....................
    Guest
    JEL VI ZNATE ŠTA SU UOPĆE NARODNJACI???????????????????????????????????????? ?????????????????????????

Slične teme

1. zgodna macka trazi za ubit dosadu.
    By manekenka in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 24-08-2008, 18:49
  2. cura me voli samo zbog mog novca što da učinim
    By y in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 24-02-2008, 20:10
  3. Presećki ako za×××ך Biljanu, ubit ću Isusa u tebi...
    By Vidjet češ tko sam.. in forum Zagreb i okolica
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 22-04-2007, 14:03
  4. Odgovora: 3
    Posljednji post: 30-12-2005, 21:12
  5. Odgovora: 4
    Posljednji post: 12-04-2005, 19:21

Pravila postanja

• Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove