Stranica 4 od 6 PrvaPrva ... 23456 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 76 do 100 od 135

Tema: Fiat servis

  1. #76
    Amen Tetec
    Guest
    Mislim da ovakve konje treba izbaciti iz ovoga foruma jer su fulali temu.Nek se slobodno logiraju na neki drugi gdje mogu srati do mile volje.Ovakva prepucavanja su uzaludna i gube sam smisao ovog foruma.Valjda ima još nekih koji se slažu sa mojim prijedlogom. ) ) )

  2. #77
    Mazga
    Guest
    Amen Tetec - dobro si rekel - amen tebi i tvom fijatu! živjela Mazda!!!!!!! )

  3. #78
    Mazga
    Guest
    Bravo ajatolaše, zlato moje! Konačno si shvatio i kupio Mazdu!
    Živio Bijeli Ajatolaše!
    Sad kad si se opametio, vjerujem da ćeš promijeniti taj glupi nick (i bedasti čak!)

  4. #79
    Fresh
    Guest
    Dok sam vozio Fiata otišao sam u Auto Obad. Tad i više nikad. Za promjenit termostat njima je trebalo cijeli dan, tako su zaračunali u računu, a najveći biser je sljedeći. Htio sam na Bravu montirati one plastične štitnike koji se stave na vozačeva i suvozačeva vrata.
    Kupio u njihovom dućanu, montirao u njihovom servisu, otpalo nakon prvog pranja. Na upit da mi to ponovo montiraju, dobijam odgovor.
    Te plastike nisu napravljene za model auta koji vi vozite ?????? (Na kutiji iz koje su plastike izvađene piše za Fiat Brava-u).

  5. #80
    J.C.A.
    Guest
    Najbolje ti je da kod svakog kvara prvo odeš na dijagnostiku, a onda se konzultiraš sa više servisera. Svaki ti od njih ima svoje mane i vrline. A ako se i malo kužiš u aute, sve što možeš poprvai sam. Jedan od boljis servisa ti je PIK Vrbovec (ne bi vjerovao).

  6. #81
    Mazga
    Guest
    Ste možda vodli novu mazdu6??? ne??? hitite fijate u smeće, kupite mazde i neće vam trebati fijatovi nesposobni servisi i nihovi isto takvi serviseri!!!
    Pozdrav Crnam Ajatolahu!

  7. #82
    hrv
    Guest
    Preporučiti ti nažalost namogu ali tu je link za sve servise:URL=http://www.autoonline.hr:Autoonline:/URL:

  8. #83
    Mazga
    Guest
    HRV, pa kaj se ti koga vraga mučiš pomoći jadnim fijatovcima??? Pa sam rekao, hitite fijate i kupite Mazde i neće vam trebati ti glupi servisi! Pa kako vam to još uvijek nije jasno???
    Ajatolahu je, jer se više ni ne javlja (nema vremena jer uživa u novokupljenoj Mazdi-doduše staroj 17 godina, ali boljoj od fijata proizvedenog 2005. godine!!!)

  9. #84
    hrv
    Guest
    Daj Mazga prestani i kupi si već jednom pravog auta - fiata a ne da se igraš s tom igračkom mazde!

  10. #85
    hrv
    Guest
    Mazga ovo ispred nije pravi hrv nego kreten koji se služi tuđim imenom ) :URL=null:null:/URL:

  11. #86
    Mazga
    Guest
    hrv, drago mi je da si priznao da onaj hrv koji govori protiv Mazde i ZA fijata nije pravi hrv nego si ti pravi hrv koji voli hrvatski auto stoljeća - dakle Mazdu!!!! I samo Mazdu!!! A onda ti netreba uopće servis, a kamo li fijatov (glupi kao što su glupi i auti i vlasnici koji u njega dolaze, ha, ha) Pozdrav Crnome Ajatolahu!!!

  12. #87
    Mazga
    Guest
    Čitao sam negdje da je Mazda najbolji automobil i da ne treba fijatove servise!!! Pa što bi onda vi htjeli???

  13. #88
    Firi
    Guest
    Ha, videl sam Mazgu v Ludbregu na prošćenju, vozil se je v Hunjadyju Ponyju i na njega je napisal Mazda 727! Ha-ha! Bok Mazga i Ajatolah!

  14. #89
    Mazga
    Guest
    Jučer sam se vozio u fijatu - nije to bio grijeh nego sramota, velika sramota! No, nakon 5 min. vožnje u Mazdi, sve se smirilo, očistio sam se od grijeha! Pozdrav Calibri! I on je konačno shvatio da je Mazda najbolja i bacio i oplela i alfu!!!

  15. #90
    Feri
    Guest
    idi v rit sa svojim fijatom u mazdi, mazgo blesava!

  16. #91
    Mazga
    Guest
    zavidnici jedni, pa kaj ne vidite da alfa krade design od Mazde??? Mazdu6 su kopirali po nekim detaljima u Alfu 156, a Mazdu2 su kopirali zadnjim krajem u Alfu 147!!!
    Kak ih nije sram te talijane da kradu dizajn od nadmoćnijih japanaca??!!

  17. #92
    Feri
    Guest
    Kupil bum si fiata stila sw - auto je super, najbolji karavan u klasi (mjeri se s vectrom karavan, lagunom karavan, i sl. jer je u toj inačici izašao VAN SVOJE KLASE!!!, čovječe, pa dug je 451 cm!!!) Bok!

  18. #93
    Mazga
    Guest
    pozdrav crnome ajatolahu i čestitke na nabavci polovne mazde!!!Bravo, konačno je i jedan zadrti fijatovac shvatio da je jedino mazda automobilima gazda, a fijat za ništa!

  19. #94
    Fijat
    Guest
    ja sam Fijat, a auto se zove Fiat i zato ne budalite i ne griješite više!

  20. #95
    Stil
    Guest
    Fiat Marea - to je auto s kojim se može usporediti samo bmw 3!!! toliko da znate, ako već to niste znali!

  21. #96
    Mazga
    Guest
    prvi put u životu pokvarila mi se mazda i morao sam prihvatiti prijateljevu pomoć da me u fiatu odveze do servisa - sad sam se prvi puta u životu vozio u marei i mogu reći da uopće to nije loš auto kako sam ranije mislio!!??

  22. #97
    Stiv
    Guest
    a di bi ja moga servisirat moju mareu?

  23. #98
    Feri
    Guest
    Kupil sam si fiata i zanima me kakva vi iskustva imate sa servisiranjem tih automobila?

  24. #99
    Tuta i Štela
    Guest
    Prodaj Fiata ko suho zlato i dobro buš zaradil, a nebuš trebal servisa!

  25. #100
    Štela od tute
    Guest
    Tuta mi je prodal fijata i ja sam jako zadovoljan!

Slične teme

  1. Honda servis
    By prelude in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-05-2004, 12:08
  2. Fiat Large - Najveći Fiat budućnosti
    By novosti iz fiata in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 27-01-2003, 19:41
  3. Twingo servis
    By Brock in forum Auto servisi
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 11-10-2002, 07:51
  4. SAAB servis
    By SAAB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 24-09-2002, 18:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •