Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 51 do 75 od 135

Tema: Fiat servis

  1. #51
    ajatolah
    Guest
    Ma pusti Mazgu - vidis da mu je sjeo Fijat na zulj. Neces ga valjda jos gnjavit sa Toyotama. Prolupat ce totalka.

    Nego Mazga, rece da nis dijete ili kakva djevojcica al nisi nesto demantirao da je Mazda tatina. Il je mamina?

  2. #52
    Mazga
    Guest
    Mazda je, nažalost, moje osobno vlasništvo!!! Crni, najcrnji, ajatolaše!!!

  3. #53
    ajatolah
    Guest
    A sto ti onda tako fijat stao na zulj? Super ti mazda (nije mamina) a ti nemas pametnijeg posla nego pljuvati po tudjim autima.
    Usput - radje bih kupio stila nego 323, ali eto to ti je vec stvar ukusa.

  4. #54
    Mazga
    Guest
    Crni moj ajatolaše! Najcrniji! I najcrnji! Pa kako te nije boga stid i sram??? Pazi, kazna će ti doći... ali ti ćeš prekasno shvatiti! Stilo??? Pa ti nemaš uopće stila! Ljudi sa stilom kupuju - mazdu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Pa kako se uopće usuđuješ fiata uspoređivati s Mazdom???
    Stilo i 323??? Stilo je možda u klasi 121, možda, velim!

  5. #55
    ajatolah
    Guest
    Mazga,
    sad si pokazao koliko ××××s bez veze. 121?
    Da je ta tvoja Mazda tako "super" kao sto pricas, nebi ti toliko srao po fijatima - vozikao bi se okolo i smjeskao i bolio bi te ××××× za nas. Al eto cini se da Mazda prizvodi jedino frustracije kod svojih vlasnika (zasto?) koji onda izludjeni (poput tebe) nemaju pametnijeg posla nego pljuvati po fijatima.
    Da je fijat poznat po kvaliteti, nije. Al time sto te vec i fijat izludjuje pokazuje kolko vrijedi ta tvoja Mazda.

  6. #56
    Mazga
    Guest
    Crni Ajatolaše, konačno da si se opametio i priznao!!! Fiat, ne da nije poznat po kvaliteti, nego je poznat po nekvaliteti!!! Po kvaliteti je najpoznatija Mazda!!!!!

  7. #57
    ajatolah
    Guest
    Ma nisam se ja nis opametio - nisam ni tvrdio da je fijat najkvalitetniji. Al nije bas ni mazda. Uostalom prema istrazivanju njemackog autokluba (ADAC - bilo neki dan na TV) Corolla je ispred Mazde po zadovoljstvu kupaca.
    Bez obzira na to, time sto sam kupio Punta nisam dobio i potrebu za pjuvanjem svega sto nije fiat. A nisam ni izgubio kriterije kao ti npr.

  8. #58
    Mazga
    Guest
    Crni Ajatolaše, najcrnji! Pa ti si time što si kupio Fiata Punta dokazao kako pameti baš i nemaš!!! Normalno je da ne pljuješ po drugim autima koji nisu Fiat jer nema toga koji je gori od tvoga! Ti si bar siguran u jedno - imaš najgoru marku prijevoznog sredstva na svijetu!!! I tako ne moraš pljuvati po ničemu, samo po svome jer je to najlošije!!! I ZATO KUPI MAZDU MAKAR 16 GOSD STARU!

  9. #59
    ajatolah
    Guest
    E Mazgo, sad si fakat pokazao da si zapravo nekulturni idiot. Nit ja ××××m po svemu sto nije Fiat (kao sto ti nisi u stanju podnijeti bilo koj auto koji nije Mazga), nit sam toliko glup da kupim 16g staru Mazdu (prije bih Yuga tog godista).
    No kak da ti skuzis iz mojih prethodnih postova da ne pljujem po svemu sto nije fiat kad ne znas niti citati?
    A sto drugo ocekivati od nepismanog nekulturnog idiota kao sto si ti nego da hvali svoj ruzni (i preskuipi) auto u forumu koji se bavi sasvim drugom problematikom. Aj ti lijepo otvori temu sa naslovom "Mazda - najbolji auto na svijetu" pa mozda napisem koju pohvalnu i o mazdi. Ovako mogu napisati samo gomilu pogrda na tvoj racun (cak je i fico predobar za takve idiote kao sto si ti).

  10. #60
    ajatolah
    Guest
    Eh da - da ne zaboravim. Mazgo imas u forumu "Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?" temu pod naslovom "Mazda 6 - totalni promašaj" pa tamo hvali svoju kantu kolko hoces umjesto da se skrivas po pogresnim forumima.

  11. #61
    993
    Guest
    daj mazga od×××× sa tom svojom mazdom kretenu

  12. #62
    ABARTH
    Guest
    ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  13. #63
    Mazga
    Guest
    ajatolaše, crni ajatolaše, najcrniji čak!
    Pa ja i ne tvrdim da ti pljuješ po svemu što nije fiat, a niti po čemu drugome! slažem se da ne pljuješ po ničemu! a zašto??? zato jer nemaš osnova pljuvati, jer, pljuje se po gorim stvarima od vlastite!!! pa kako ne postoju gore prometalo od fiatovog poluproizvoda, nemaš po čemu pljuvati!
    Dobro, vidim da nisi zavrijedio mazdu 16 godina staru, naći ću ti jednu koja ima 23. godine (na otpadu ju nisu mogli uništiti jer je tako kvalitetno napravljena da je neuništiva!)
    Pripremi 5 soma DEM i tvoja je!!"!

  14. #64
    ajatolah
    Guest
    E moj Mazgo, za 5 soma dem mogu kupit steku yugica (jedan crveni, jedan plavi, ...) i vozit se ko covjek a ne u nekom pretpotopnom smecu.
    A ti ne dobivas zelju da ××××s po tudjim autim zato sto je tvoj dobar nego zato sto je ocito gore smece od svega drugog pa onda moras uvjeravati samog sebe da je super. Kad imas auto koj stvarno valja uopce nemas potrebe pljuvati po drugima - pljuvanje je tipican odraz frustracije sojom gluposcu (u tvom slucaju). Da ti je auto tako super, rekao bi "imam Mazdu i nikad nisam imao problema s njom" i nebi morao to "potkrepljivati" glupostima. Ovako moras vrijedjati jer argumentirano nisi u stanju uvjeriti niti sebe da ti je auto k cemu, onda moras lupati gluposti, razbacivati se uvredama na racun drugih kako bi usutio vlastiti mozak koj negdje u pozadini sapce: "Mazgo, ti si luzer", "Mazgo ti si puionicar" i slicno. E sad kad vidim kolicinu tvoje frustracije cudi me jer sam do sada mislio da je Mazda cist ok auto, no citajuci tvoje tekstove u zadnje vrijeme pocinjem misliti ili da je tesko ×××××× (otkud inace tolike frustracije u jednog vlasnika Mazde) il si ti lijepi moj kupio svoju Mazdu na placu pa su ti uvaljali kartonsku kopiju iste il jos gore uvaljakli ti Trabanta i napisali markerom gore MAZDA SEST-DVA-SEST.

  15. #65
    Mazga
    Guest
    crni moj ajatolaše, pa ti si stvarno malouman! ja nisam frustrirani nego ponosni vlasnik mazde! a o kakvom kartonu ti pričaš? misliš li da ako fiata prave od kartona, da se tako prave i super-auti Mazde? Ne, čovječe, odn. ajatolaše (ajatolah ne može biti čovjek, a vidi se po tome što vozi fiata!!!), pravi auti se od lima prave, a Mazde od - zlata (da, zlatni materijal naspram fiata)!

  16. #66
    ajatolah_
    Guest
    Mazgin unutarnji glas: "Mazga, ti si luzer, Mazga, ti si pusionicar, Mazga kupio si auto od kartona, Mazga presli su zte na placu - to je bio Trabant..."

  17. #67
    993
    Guest
    mazgo, stvarno is jadan "crni ajatolaše, još crnji ajatolaše, najcrnji ajatolaše........"
    idiote

  18. #68
    Mazga
    Guest
    crni devetdevettri, najcrniji devetdevettri, glupi devetdevettri, valjda nisi zaslužio Mazdu 121, a več maštaš o 993? Ili možda voziš fiata 993? mislim, sa toliko kvarova godišnje (pardon, ili možda mjesečno)?

  19. #69
    ajatolah_
    Guest
    Shiiiiiiiiiiiiit!!!
    Evo te opet!
    Ma Mazgo, Mazda je najbolja, Mazda je zakon, MAZDA JE NENAD××××VA!
    A bome se ni tebe ne da odjebat )

  20. #70
    ajatolah_I
    Guest
    E, Mazgo sad sam se rigistrirao pa mi nes vise moc krast nick okolo po drugim to××××ma

  21. #71
    Girrari
    Guest
    Za sve iz Zagreba, mogu toplo preporučiti auto servis Valenčić. Ovlašten je za sve marke iz FIAT-ovog koncerna (Alfa, FIAT, Lancia). Tom čovjeku možeš u autu ostaviti torbu sa 100 000 DEM i biti siguran da niti jedna marka nebu falila. Još je k tome maher. Prvorazredno mi je sredio limariju na Puntu za 1800 kn, dok su u Autocommercu tražili 2500-3000 kn!

  22. #72
    alfist_zg
    Guest
    slazem se Girrari, ja isto imam jako ugodna iskustva sa gdin. Valencicem.

  23. #73
    Mazga
    Guest
    Girrari, da ti možda ne prodaješ fiate pa hvališ njihov servis? ili možda ti radiš u toliko hvaljenom servisu??? Ja ću ti reći pravo iskustvo! moj jadni prijatelj nasjeo je i kupio fiata. svi servisi kod kojih je bio su ga ogulili i rekli mu da se fiat ionako ne može popraviti, jer je to takva vrsta prevozila! jadno! a onda sam mu ipak pomogao, zamolio sam svoje prijatelje u Mazdinom servisu, uzeli su fiata u ruke i popravili ga! prijatelj se vozio čak cijeli mjesec do idućeg kvara, a to se kod fiata ne može dogoditi da tako dugo traje od popravka do popravka (normalan vijek radnog stanja u fiata je jedan tjedan do maksimalno 10 dana! no, Mazdin servis može načiniti i ovo čudo. prijatelj razmišlja o tome da proda svog fiata i kupi bar 15 god. staru mazdu, koja je ipak bolja od najboljeg novog fiata!!!!!

  24. #74
    ajatolah_I
    Guest
    Jeeeeeee - Mazgo vec sam se pobojao da te nestalo )
    Nego, imao sam je prijatelja koji je vozio Mazdu. I bio covjek stalno nesretan i nikako nac veselja u zivotu. Najgore od svega, kad god bi vidio nekog fiata, totalno bi se obeznanio - nije si nikako mogao pomoci. Digao bi mu se tlak, poceo bi vrijedjati i fiate i ljude koji ih voze i slucajne prolaznike na cesti...
    I tako iz dana u dan. A fijata po cesti koliko hoces (ipak je to cest auto u nas). Sve dok mu jednog dana i zena nije pobjegla s tipom u Mercedesu ne mogavsi vise trpiti njegovu narav (a i ××××ga svaki gastarbajter zna da nema auta do mecke).
    Onda mi je dosao covjek i rekao: Ajatolase pomagaj - ne znam sto mi je ciniti. A ja (kao pravi drug) odlucim mu pomoci. Tako otidjosmo i prodasmo njegovu Mazdu na sajmu i kupismo umjesto nje Yuga.
    Od tog dana taj je moj prijatelj postao daleko smireniji i sretniji. Vise mu nije bitno tko sta vozi vec je naucio uzivati u malim stvarima, voziti se zato sto mu je gust i ne obazirati se na to oce li ga netko vidjeti. Od tog dana je naucio da onaj pravi gust u zivotu potjece iz njega samog.
    Eto, cak se i prica da je nasao novog komada. Kazu da je uspjesna i nema potrebe za tim da se dokazuje time sto je "upecala" frajera koji ima skup auto.

  25. #75
    Mazga
    Guest
    Crni Ajatolaše, nema tužnijeg čovjeka od onog koji hvali fijata misleći pri tome na yuga!!! ako vam je to najbolji fiat, onda vam svaka čast! ipak, kupite Mazdu i znat ćete cjeniti prave aute, jer i 20-30 godina stara Mazda bolja je od fiat stilo abartha!!!!!!!!!!!!!!!!

Slične teme

  1. Honda servis
    By prelude in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-05-2004, 12:08
  2. Fiat Large - Najveći Fiat budućnosti
    By novosti iz fiata in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 27-01-2003, 19:41
  3. Twingo servis
    By Brock in forum Auto servisi
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 11-10-2002, 07:51
  4. SAAB servis
    By SAAB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 24-09-2002, 18:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •