Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 135

Tema: Fiat servis

  1. #1
    Mario
    Guest
    Preporučite mi dobar Fiat servis u ZG ili okolici. Svi znaju promijeniti ulje i uzeti lovu, ali nitko se neće potruditi kada kažeš da ti "nešto lupa oko zadnjeg lijevog" ili slično.

  2. #2
    srećko
    Guest
    Auto Obad

  3. #3
    OCAJNI VLASNIK NOVOG
    Guest
    VEC SAM PROMJENIO 4 SERVSA U ZAGREBU!!
    AUTO JE STAR SAMO POLA GODINE.
    AUTO OBAD SVAKAKO IZBJECI,KADA SU ZEZNULI LAK NA AUTU ODGOVOR JE BIO DA TO NEKO DRVO ILI BILJKA POD KOJM SE PARKIRA NAGRIZA LAK!!!U ULICI KOJOJ PARKIRAM IMA 50 AUTU,MOJ JE NAJMLADI I JEDINO NJEMU TA BILJKA GRIZE LAK.
    TOLIKO OS STRUCNOSTI.
    INACE SU U DILU SA OSIGURNJEM PA VAM SE DESI KO MENI DA ME ZOVE AUTO OSIGURANJE DA VRATIM DJELOVE KOJE SU MI PRIZNALI POD KASKO,A U SALONU SE PRAVE LUDI NEMAJU POJMA GDJE SU TI DJELOVI!!!
    TOLIKO O AUTO OBADU!!!

  4. #4
    kikac
    Guest
    trazim bocne plasticne stitnike za punto s 2 vrata.gdje su najpovoljniji?
    imam svakakve info,od 30dem do 800kn!
    )

  5. #5
    ivana kik
    Guest
    Pokrecem udrugu prevarenih vlasnika Fiata punta.
    Trazim ljude kojima se desilo sljedece:
    1.auto poplavio nakon prve kise
    (odgovor je bio u servicu ne parkirajte uzbrdo)
    2.auto isporucen bez pripreme za radio
    3.auto isporucen bez prve pomoci
    4.auto isporucen bez trokuta
    Prvenstveno trazim vlasnike kojima se desilo ono prvo navodno nas ima vec preko 80!!!I da je to izgleda serijska tvornicka greska.
    Skupljam potpise pa cu direktno kontaktirat Fiat spa.u Italiji
    jer u Autocommercu,exluzivnom distributeru su totalni lopovi.
    Molim mailove na ivanakik@net.hr

  6. #6
    Tomko
    Guest
    Bertol u Velikoj Mlaki. Zakon, zbilja se putrude naći uzrok kvara i otkloniti ga.

  7. #7
    -Toni-
    Guest
    Ja sam takodjer ne ponosni vlasnik novog Fiat Punta....star je godinu dana......u tom razdoblju sam bio 6 puta na reklamaciji......zivim u Dalmaciji i isao sam u samobor da mi srede auto, al nisu!! Mijenjalo se 5 brtvi poklopca ventila, servo volan, balans stanga bila odvidana...sad mi je poceo trosit preko 8 lit. benzine kombinirane voznje...i onda kad netko kaze da je novi Fiat dobar... E da vas pitam, je li ko od vas radio servis na 22.500 km? sad bi ja trebao, al imam u planu sam to uradit......zanima me sto su vam sve mijenjali na servisu...Hvala!!

  8. #8
    Wector
    Guest
    Pa ne znam baš, Bertol i nije baš tako dobar, jesi li pazio da nije isključio samo sijalica na kontakt ploči. To te upravo pitam iz razloga što sam prije nekoliko godina kupio auto koji je bio isključivo servisiran u njegovom servisu, a kasnije smo upravo našili isključene kontakte.

  9. #9
    INTCP
    Guest
    Ja ne znam koji ××××× vi pričate. Evo ponekad vozim sportinga od cure i auto je odličan. Ima dosta km i ništa od kvarova. Nit mi voda ulazi. Vjerovatno imate one jeftinjave od Punta sa crnim branicimA, za ova naša socijalna tržišta. Ti auti nisu baš nešto po kvaliteti i općenito auti ovdje nisu isti kao auti za zapadna tržišta. To nek vam bude jasno. NamA se šalje aute s greškam, pa šta vi mislite, mi smo za njih samo poveri croati. A ti ako misliš sam radit servis, izgubit ćeš garanciju.

  10. #10
    q10
    Guest
    kupnjom fiata dokazali ste koliko ste glupi ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) ) )

  11. #11
    q10
    Guest
    adresa za slikovne primjere fiata:
    http://www.tapdaass.com/upskirt/gp_tc397.jpg

  12. #12
    ajatolah
    Guest
    ivana kik - za ostalo ne znam ali priprema za radio se posebno naplacuje (sudeci po autocommerce-ovim cjenicima) oko 150 eura.

  13. #13
    Girrari
    Guest
    Kada sam ja kupovao Punto (2000-te u 10. mj.), uz opremu SX moralo se dodatno naplatiti za pripremu za radio. Danas je to gratis. Nakon što je kupljen otvarala mi se stalno prednja ladica (kod suvozača), pa sam otišao u servis i to su mi popravili pod garancijom (uz obrazloženje da je to serijska greška). Također mi je nekaj škripalo odostraga kod hupsera i rupa (mislim da ručna nije kak spada složena). Bio sam u servisu (na redovitom servisu) i rekao im da mi to posebno provjere. Za par dana je opet počelo škripati (trenutno ne škripi ne znam zašto). Uglavnom autek nije oličenje kvalitete, ali je sasvim OK (meni ne prokišnjava). To su sve manje više sitni kvarovi, pa me ne smetaju toliko (ni financijski). Ne bih ga mijenjao , ali bi promjenio servis. Autokomerc je naime totalna pušiona. Osim kaj mi nisu očito ni pogledali kaj to škripi na kraju su mi dali štitnik za sunce od Croatia osiguranja na kojem je Citroen. Strašno!!!

  14. #14
    ajatolah
    Guest
    Evo bas gledam zadnji cjenik iz Autocommercea i priprema za radio je opcija za S, SX i ELX (cijena 147 do 152 eur). Uz sporting i HGT dobijes Blaupunktov radio.
    Jos mi je za S jasno zasto je opcija ali mi dodje bedasto da je opcija za SX a pogotovo za ELX. Doduse to me vjerojatno nece sprijeciti da kupim Punta ali mi je jasno zasto se ljudi (pogotovo oni koji kupe SX ili ELX) osjecaju prevarenim.

  15. #15
    Girrari
    Guest
    Zadnje kaj sam vidio je da sada FIAT (odnosno Autocommerce) u SX opremi nudi airbag za suvozača i pripremu za radio za 18 000 maraka. Ja sam za svoj to morao nadoplatiti.

  16. #16
    ABARTH
    Guest
    Jednostavno ne mogu vjerovati ovo sto ljudi pisu.Moj Punto ce sada biti star godinu dana,a presao je 30000km i niti jednom nisam morao ici u servis osim obaveznog.

  17. #17
    maher
    Guest
    moj punto sx je iz jedne od prvih serija na našem tržištu 3/2000 i nemam apsolutno nikakvih problema. razradio sam ga kako treba, ne troši puno, da je malo tvrđi znao sam i kada sam ga kupovao, ali za taj novac nema boljeg europskog auta. ali servisi su katastrofa. jednostavno se ne usuđujem jednog dana kupiti skuplji auto (alfa, lancia). ovako, ako nešto pokvare, nije bad. da se razumijemo, ni drugi nisu bolji, vozim golfa u firmi, e to je za plakanje, i auto i servisi

  18. #18
    SuXo
    Guest
    moj Fiat redovno servisiraju u ovlaštenom sevisu "Alfacar" u Čakovcu - dečki su genijalni, ni jedan kvar na autu nisam imao, sve što tražim to mi rješe! Za svaku preporuku!

  19. #19
    Kakač
    Guest
    znam jednoga servisa koji ti s kahlice napravi cilindra a s kotača prokolicu a s govna drek! to ti rade svi koji su japanske aute u svojima servisima imali...

  20. #20
    300
    Guest
    jučer sam bil sa svojim skoro novim tristaćem kod jednoga mehaničara (samozvani je pa ga i drugi tak zoveju), ezermešter, majstor za sve! taj ti i prikolicu i kosu a i traktora (imt 539 čak!) popraviti zna!!! zadnji put mi je popravil ručnu špricu za špricati krumpirove zlatice, super je napravil, ima sve djelove, već nego v otpadu! a tristaća fijata mi je sredil onak! Feri se zove, ak tremate taj njegov broj, samo me pitajte, i jeftini je, ali i daje garanciju 10 do 12 dana! super, moja preporuka!

  21. #21
    PRAVA ISTINA O ...
    Guest
    A da nisi ti SuXo možda iz "alfakara"?
    Kod njih servisiramo kombije a posel ne naprave nikak. Često puta poslije servisa moraš iči ponovo da dovrše svoje!. Veliš im da "TO" ne valja a oni ne poduzimaju ništ. Tip kod njih kupi novi unič i vele mu da na 1000(ili 1500 ne znam zočno) km mora doči na zamjenu ulja, sve mu uredno naplate a naprave ×××××!!, jer on si je doma ljepo označil dijelove pa je videl da mu nisu zamjenili!!!, prokleti lopovi...

  22. #22
    SuXo
    Guest
    nisam ja iz alfacara, samo vozim fiata. isprva sam i ja bio nezadovoljan servisom, ali kad sam vidio kako drugi rade i kakav im je pristup, odmah sam se korigirao i uvidio da su oni drugi puno, puno gori - naravno, mislim na one s kojima sam imao posla...

  23. #23
    Feri
    Guest
    kupi si micubišija pištolja i ne buš opće trebal fijatovoga servisa!

  24. #24
    spwolf
    Guest
    firma ima punta vec 6-7 godina, i nikad problema nismo imali... tako da fiat nije los... a servisi ce uvijek biti poseban slucaj.. svi bi mi besplatno

  25. #25
    SuXo
    Guest
    spwolf, u pravu si, fiat ne da nije loš, nego je jedan od boljih automobila (dakako, ovosi o modelu, tako da se npr. uno ne može uspoređivati s vectrom, ali to može marea...). meni je fiat sličan korejskoj logici - puno auta za relativno skroman iznos (prije bih rekao pošten iznos-fer cijena), a dobiješ moderan, praktičan, lijepo dizajniran i tehnički dopbro opremljen EUROPSKI AUTO, ane nekog AZIJATA! što se pak servisa tiče, tu ima vjerojatno puno problema, no ja preporučujem jedno - SAMI KUPITE DIJELOVE ZA SERVIS, a oni neka vam ih sao ugrade! odnos cijena je (za istu stvar, isti dio) 1:2,5, a razlika je samo u tome što na tom dijelu (tj. na kutiji ili pak vrećici) ne piše fiat, a zapravo se radi o istom proizvođaču (made in italy)! ako nekog zanimaju detalji, mogu konkretnije pojasniti sa par primjera! dakle, glasujem za ovlašteni fiat servis u kojem žele ugrađivati rezervne dijelove koje korisnik servisa sam kupi i donese!111

Slične teme

  1. Honda servis
    By prelude in forum Auto servisi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 04-05-2004, 12:08
  2. Fiat Large - Najveći Fiat budućnosti
    By novosti iz fiata in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 27-01-2003, 19:41
  3. Twingo servis
    By Brock in forum Auto servisi
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 11-10-2002, 07:51
  4. SAAB servis
    By SAAB in forum Talijani, Nijemci, Japanci, Francuzi... Koji je najbolji?
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 24-09-2002, 18:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •